Таврія »практично втратила шанс потрапити в лігу європи - кримський сайт

Сімферопольська «Таврія» в перенесеному матчі 21-го туру української прем'єр-ліги на своєму полі зіграла внічию з донецьким «Металургом» і тепер за два тури до закінчення чемпіонату має тільки теоретичні шанси на потрапляння в Лігу Європи.

Наставник «Металурга» Володимир П'ятенко на гру до Сімферополя не взяв кількох лідерів своєї команди, надавши їм можливість заощадити сили перед півфінальним кубковим протистоянням з «Карпатами». Але отримати з цього вигоду кримчани не змогли.

Перший тайм «Таврія» начисто програла. В атаці справи у неї не клеїлися: Антон Шиндер надійно закрили захисники суперника, а потуги другого форварда - Фанендо АДИ - моментами виглядали просто комічно, зазначає прес-служба СК «Таврія».

Гості відкрили рахунок на 27-й хвилині, завдяки точному удару Драман Траоре. Через три хвилини блискучий «постріл» з-за меж штрафного вже самого Джордже Лазіч змусив продемонструвати всю свою майстерність голкіпера господарів. Перед самою перервою сербський воротар «Таврії» ще раз врятував свою команду, вигравши рандеву у Грегорі Нельсон.

Розмова в роздягальні пішов на користь сімферопольцям: у другому таймі вони значно додали. На 55-й хвилині Франтішек КУБИК заробив пенальті, який точно реалізував Сергій НАЗАРЕНКО.

На хвилі позитивних емоцій таврійци повинні були забивати і другий м'яч. Відзначитися могли вийшли на заміну Руслан ПЛАТОН і Максим ФЕЩУК. Після цього

активність сімферопольців кудись випарувалася: чи то сили залишили, то є впевненість пропала.

В результаті нічия # 151; 1: 1. Шанси потрапити за підсумками сезону в Лігу Європи у «Таврії» тепер тільки теоретичні.

«Вважаю, що ми сьогодні вибрали правильну тактику на гру. - сказав журналістам наставник «Металурга» Володимир П'ятенко. - Хлопці молодці, виконували всі, про що ми з ними домовлялися. Ні до кого претензій немає, бажання було видно на полі, самовіддача була. При цьому я вважаю, що ми сьогодні втратили два очки. Їхали до Сімферополя за перемогою, хотіли перемогти, і перший тайм це продемонстрував. Після перерви трохи підсіли, притиснулися до своїх воріт, і тому, напевно, і пропустили м'яч у свої ворота ».

У турнірній таблиці «Таврія» після 28-ми ігор займає 6-е місце, маючи в своєму активі 44 очки.

Наступну гру кримчани проведуть 2 травня в Сімферополі проти полтавської «Ворскли».