У футбол грали 11 німців, а перемогли французи

Пропущений «в роздягальню» гол з пенальті зламав бундестім

Несподівано для всіх французи почали матч так, ніби у них в суперниках не Німеччина, а все ті ж ісландці, яких вони сміли в чвертьфіналі. Якби на цьому Євро вручали приз в номінації «кращий гол, який не був забитий», то він би пішов Антуану Грізманн і його партнерам за атаку, що вони спорудили на 7-й хвилині. Гра в стіночку і передача п'ятою, ще одна стінка, дриблінг - в цій атаці було прекрасно абсолютно все, крім завершального удару Грізманн.

Німці тут же оклигав, забравши ініціативу, м'яч і простір, взявшись облогу ворота господарів турніру. Весь цей час гра нагадувала розіграш більшості в хокеї. Все б нічого, та Німеччину в черговий раз на цьому Євро згубила реалізація. Начебто тільки пристрілявся Маріо Гомес. як вибув через травму. Томас Мюллер. отряженний на вістрі атаки через те, що банально більше нікого туди ставити, результативністю не радує. Більш того, він взагалі жодного разу в своїй кар'єрі не забивав на чемпіонатах Європи - 0 голів в 11 матчах. Прокляття, не інакше. Для порівняння: на світових першостях Мюллер в 13 матчах забив 10 м'ячів.

. І ВИДАТНИЙ Грізманн

Нулі на табло перед перервою ще куди не йшло, але Бастіан Швайнштайгер перед самим свистком на перерву чогось вирішив спародіював Жерома Боатенга зразка матчу з Італією, зігравши рукою у власному штрафному майданчику. Не так явно, але цілком помітно для арбітра - пенальті. Грізманн не упустив можливість поповнити свій бомбардирський рахунок на цьому Євро. «Грізманн - видатний гравець, який ще раз підтвердив це сьогодні. Його швидкість, його техніка - це те, що допомагає нам не тільки забивати, а й створювати моменти. На цьому Євро він грає велику роль для нас », - розходиться в компліментах своєму підопічному наставник французів Дідьє Дешам.

Всім відомий вислів колишнього гравця англійської збірної Гарі Лінекера про те, що в футбол грають 22 людини, а перемагають завжди німці. Так ось, вчора по більшій мірі в футбол грали 11 німців, а перемогли французи.

«Приголомшливі почуття, але я не хочу їх порівнювати з тими, що відчував, будучи гравцем. Найголовніше - що гравці правильно оцінюють ту відповідальність, яка лежить на їх плечах, - відповідальність домашнього чемпіонату Європи. Свого часу я сам пройшов через це, коли ми грали на чемпіонаті світу у Франції », - уклав Дешам.

Гримаса Йоахіма Льова, прекрасно відображає стан справ Німеччини у вчорашньому матчі

10 останніх матчів збірна Португалії програла французам.

33 удару завдали збірні Німеччини та Франції по воротах один одного, з них 17 на рахунку у німців і 16 - у французів.

38 ігор на великих міжнародних турнірах провів Швайнштайгер, більше ніж будь-хто інший в історії.

637 передач зробили футболісти німецької команди, що майже в два рази більше, ніж французи, у яких 299 передач.

Генеральний партнер:
партнери:

0: 1 - Грізманн, 45+ (пенальті)
0: 2 - Грізманн, 72
Німеччина: Нойер, Хеведес, Боатенг (Мустафі, 61), Хектор, Кіммі, Джан (Гетце, 67), Швайнштайгер (Сані, 79), Кроос, Озіл, Дракслер, Мюллер.
Франція: Льоріс, Косьельні, Евра, Санья, Умтіті, Погба, Матюїді, Пайєт (Канте, 71), Сіссоко, Грізманн (Кабай, 92), Жиру (Жиньяк, 78).
Попередження: Джан (36), Евра (43), Швайнштайгер (45), Озіл (45), Дракслер (50), Канте (75).

«Нам потрібен омбудсмен, який міг би захищати інтереси вчителів» Анатолій Бишовець: «Вимоги Бердиєва розходяться з можливостями гравців« Рубіна »Репортаж тижня: Один день з життя казанського ломбарду

Французький відскік. Запарили ці ліві пенальті, всю гру псують

Тобто даєш волю грати руками в штрафній?

А мені здалося дивним те, що суддя додав хвилину до першого тайму, практично ніяких зупинок не було, по суті, на мій погляд, додав хвилину, щоб дати можливість подати кутовий і це рішення вплинуло на підсумок матчу. Німцям, звичайно, в ряді моментів відверто не щастило, а пару 2-3 рази виручив французький голкіпер.