У володимирській області загинув відомий російський гімнаст юрій Рязанов

Один з провідних російських гімнастів 22-річний Юрій Рязанов у вівторок вдень загинув в ДТП
Минулого тижня Рязанов став бронзовим призером чемпіонату світу зі спортивної гімнастики. який проходив в Лондоні.
І ось, повертаючись додому - з Москви до Володимира, - Рязанов на трасі не впорався з керуванням свого Chevrolet Lacetti, вилетів на зустрічну смугу де врізався в Audi. Юра помер моментально. Двоє людей в Audi отримали травми.
Старший тренер чоловічої збірної зі спортивної гімнастики Євген Ніколко спростував можливість того, що спортсмен міг прийняти алкоголь перед тим, як сів за кермо.
АТН, фото Reuters

Чемпіон Європи і призер Чемпіонату світу зі спортивної гімнастики 22-річний Юрій Рязанов загинув в Дорожньо-транспортну пригоду на трасі Москва - Нижній Новгород, повідомили в прес-службі ГИБДД Володимирській області.
ДТП сталося на 160-му кілометрі траси біля селища Ворша Собінського району Володимирської області

У вівторок в результаті дорожньо-транспортної пригоди у Володимирській області загинув член збірної Росії зі спортивної гімнастики 22-річний Юрій Рязанов. володар бронзової медалі в багатоборстві завершився два дні тому в Лондоні чемпіонату світу. Своїми спогадами про Рязанова поділився його колега по збірній Росії протягом останніх чотирьох сезонів Максим Девятовський, який на що завершився два дні тому чемпіонаті світу в Лондоні в багатоборстві опинився на два ступені нижче Рязанова - п'ятим. "Чесно кажучи, тільки пару годин тому дізнався про загибель Юри і досі перебуваю у якійсь прострації, - цитує Дев'ятовського агентство" Весь спорт ". - У цьому році я вже втратив матір, і ось

слухати:
Це офіційна інформація Федерації спортивної гімнастики Росії. Трагедія сталася на федеральній трасі Москва Нижній Новгород. З невстановлених поки причин машина 22-річного спортсмена вилетіла на смугу зустрічного руху і врізалася в Ауді. Юрій Рязанов помер на місці. Двоє людей в Ауді отримали травми різного ступеня тяжкості. Обставини ДТП з'ясовують в ГИБДД Володимирській області. Юрій Рязанов повернувся в Москву напередодні з Лондона, де брав участь в чемпіонаті світу. Там він завоював бронзову медаль.
РСН

Але на початку випуску про трагічну подію. В автокатастрофі загинув володимирський гімнаст Юрій Рязанов. Як повідомили нам в обласному управлінні ДАІ аварія сталася на 161 кілометрі траси Москва Уфа. на в'їзді в Ворше. Юрій повертався з Москви на своїй машині.
Юрію Рязанову було всього 22 роки. За цей час він став чемпіоном Європи, срібним призером чемпіонату світу в командній першості. брав участь в Олімпійських іграх в Пекіні. А минулого тижня Юрій Рязанов став бронзовим призером чемпіонату світу зі спортивної гімнастики. який пройшов в Лондоні