Уфа »зіграла з« салютом »внічию

Уфімцев в перших трьох матчах першості ФНЛ набрали 6 очок і розташувалися на третьому рядку в таблиці. Хороші новини прийшли і з лазарету Уфімцев: повністю оговтався від травми центральний півзахисник Євген Духнов. Що стосується суперника, то белгородцев в стані «Уфи» вважають серйозним опонентом. Незважаючи на те, що ще навесні «Салют» так само, як Уфімцев, виступав у другому дивізіоні, в ФНЛ Бєлгородці стартували відносно вдало, набравши 4 очки в трьох матчах.

Перші 20 хвилин гри були взаємної розвідкою. Поступово ігровою перевагою стали володіти господарі. Ця перевага на 53 хвилині втілилася в гол. І забив його Михайло Маркос. Форварда, нарешті, прорвало. В честь чого Михайло виконав на поле оригінальний танець.

«Уфа» зіграла з «Салютом» внічию Фото: «Уфа» зіграла з «Салютом» внічию

Після перерви гості підсилили натиск. Але господарі не збиралися поступатися перемогою. Вони трималися за м'яч, раз по раз штурмували ворота «Салюта». Відчувалося, потрібен для впевненості ще один гол, але були втрачені практично стовідсоткові моменти. Що і позначилося. В кінці гри «городяни» притиснулися до своїх ворота, ймовірно, підсвідомо бажаючи утримати рахунок. І поплатилися. На 89-й хвилині Івану жирних вдалося забити гол у ворота Уфімцев. І Євген Кобозев на цей раз не виручив. За час, що залишився «городяни» могли пропустити ще, але «Уфа» вистояла. 1: 1.

«Салют» - сама атакуюча команда ліги, проводить в середньому 96 атак за матч і завдає 16 ударів.

Бєлгородці частіше всіх подають кутові, в середньому 8 за матч.

Амір Бажаєв ( «Салют») завдав більше всіх ударів по воротах - 12.

Михайло Маркос ( «Уфа») частіше за всіх вступав в боротьбу за м'яч вгорі - 53 рази.

Михайло Попов ( «Уфа») виграє 73% єдиноборств, Павло Аликин ( «Уфа») - 71%. У «Салюте» жоден гравець не виграє більше 61% боротьби.

Іван Жирний ( «Салют») зі 100% успішністю вступає в відбір м'яча (5 з 5).

7 з 9 м'ячів суперники забили в кінцівках таймів.