Видовищний матч, овертайм і серія пенальті реал - тріумфатор Ліги чемпіонів!

Обидва клуби представляють іспанську столицю, проте між собою конкурують вже десятки років. І перемога в цьому матчі була б особливою для будь-якої з команд. Перед фіналом думку футбольної громадськості розділилася приблизно в однакових процентних співвідношеннях, проте фаворитом все ж вважався Реал. Але і Атлетіко змусив вірити в себе, коли на стадії чвертьфіналу і півфіналу Ліги Чемпіонів залишив поза турніром таких грандів, як Барселона і Баварія.

Сам матч видався гідним фіналу Ліги Чемпіонів. Після стартового свистка ініціативу в свої ноги взяв Реал. Їм, напевно, за статусом належить. І вже на самому початку матчу створили небезпечний момент біля воріт мадридського «Атлетіко», але на висоті був страж воріт «матрацників». Однак через кілька хвилин Реал зміг відкрити рахунок в матчі: після подачі штрафного і невеликий метушні біля воріт Яна Хмари. Найспритнішим виявився капітан «вершкових» Серхіо Рамос, який проштовхнув м'яч у сітку. Далі була більш обережна гра: «Реал» рахунок, як для першого тайму, влаштовував, а "Атлетіко" не можна було більше пропускати, адже це багаторазово ускладнило б їх і так вже непросте завдання. На перерву команди так і пішли з рахунком 1-0 на користь «Галактікос».

Старт другої половини фіналу Ліги Чемпіонів підтвердив, що матч буде видовищним. На самому початку тайму був призначений пенальті в ворота «Реала», проте каркас воріт був проти того, щоб рахунок змінився. Грізман потрапив в поперечину. Гра пішла більш відкрита і цікава, Атлетіко почав більше атакувати: їм же треба було міняти ситуацію, а Реал ловив суперників на контратаках. І вже, коли здавалося, що все так і залишиться, підопічні Дієго Сімеоне змогли зрівняти рахунок і перевести матч в овертайм.

У цей момент багато хто зазнав дежавю, адже в фіналі Ліги Чемпіонів дворічної давності, коли також зустрічалися ці команди, все відбулося точно так. Однак тоді весь матч вигравав «Атлетіко», а в кінці зрівняв «Реал» і в екстра-таймі вирвав перемогу.

«Реал» одинадцятий раз в своїй історії виграє в Лізі Чемпіонів - в найпрестижнішому турнірі Європи. А Зінедін Зідан в першому ж своєму сезоні в якості тренера входить в ту невелику кількість людей, які змогли підняти над головою кубок Ліги Чемпіонів і як гравець, і як тренер.