«Від хімічних заводу до гарячого хліба ускладнено рух, на горі зліва купа поліції, омон, і група людей стоїть особами до паркану. Купа ОМОНу і спецназу в масках, даішники. Все оточене. Затриманих багато ». - написали в групі «підслухати Володимирських автомобілістів» у ВКонтакте.

Мешканка Вязников протягом майже 8 років отримувала допомоги, виплати і навіть материнський капітал на неіснуючих дітей.
чутка

Електропостачання, порушене шквалистим вітром з мокрим снігом, відновлено у більшій частині споживачів Володимирській області, повідомляє прес-служба "Владіміренерго".
ДТРК Володимир

Сьогодні в Обласному Палаці культури і мистецтва пройде урочистий захід, присвячений 50-річчю заснування Дитячої школи мистецтв №2 ім.

Аргентинець Серхіо Агуеро в цій грі відзначився історичним голом Євген НЕСИН @evgeniy_nesin Футболісти "Манчестер Сіті" добилися важливої ​​гостьової перемоги з рахунком 4: 2 над італійським "Наполі" в поєдинку 4 туру Ліги Чемпіонів.
Комсомольська правда

Наші в кінці ледь не вирвали нічию в гостях Євген НЕСИН @evgeniy_nesin Футболістам московського "Спартака" не вдалося здобути перемогу у виїзній грі 4 туру групового етапу Ліги Чемпіонів.

Гол на 30-й хвилині забив французький захисник господарів Лангле Євген НЕСИН @evgeniy_nesin У Севільї на стадіоні "Рамон Санчес Пісхуан" завершився перший тайм матчу 4 туру групового етапу Ліги Чемпіонів "Севілья" - "Спартак".