За олімпійське золото уряд росії виплатить спортсменам 3 120 000 доларів сша

На Олімпіаді в Лондоні російські спортсмени завоювали 82 медалі - 24 золотих, 25 срібних і 33 бронзових. Mojazarplata.ru дізналася, яке грошову винагороду чекає чемпіонів.

За розміром призових виплат Росія випередила США, Китай і Великобританію

Заповніть Анкету про роботу та зарплату на Mojazarplata.ru, і ви дізнаєтеся, скільки заробляють ваші колеги

Уряд Росії тільки за золоті медалі виплатить спортсменам 3 120 000 доларів США - по 130 000 доларів США за кожне золото.

За кожну срібну медаль російські олімпійці отримають від уряду по 81 600 доларів США, за бронзу - по 54 400 доларів.

Мансур Ісаєв отримає 1 000 000 доларів від влади Челябінська

Крім того, свої премії переможцям і призерам Олімпійських ігор встановили і російські регіони. Їх традиційно виплачують спортсменам, які є вихованцями місцевої школи і живуть в регіоні кілька років.

Найбільші призові олімпійцям пообіцяли в Челябінській області:

• 1 000 000 доларів США за золото
  • 100 000 доларів США за срібло
  • 50 000 доларів за бронзу.

А ось челябінська бігунка Марія Савінова, яка стала першою на дистанції 800 метрів, швидше за все одержить не 1 000 000 доларів, а лише третина озвученої суми. На Олімпіаді спортсменка виступала відразу за три регіони - Московську, Свердловську і Челябінську область. І, як вважає влада, відповідно, і розмір призових повинен бути розділений пропорційно.

А ви отримуєте гідну винагороду за свою працю? Заповніть анкету і дізнайтеся, скільки заробляють ваші колеги.