"Зеніт". Луньов, Іванович, Терентьєв (Анюков, 57), Крішіто, Маммана, Шатов (Краневіттер, 66), Єрохін, Кузя, Паредес, Кокорін, Дріуссі.

"Ахмат". Гудієв, Уціев, Родолфо, Анхель, Сампайо, Іванов (Кадиров, 69), Швець, Раванеллі (Роші, 46), Ісмаел, Ах'яд, Лео (Мітрішев, 77).

Попередження. Ах'яд, 21, Анхель, 25, Уціев, 26, Крішіто, 26, Іванов, 50, Роші, 75.
Видалення. Уціев, 29.

90 'Звучить фінальний свисток! "Зеніт" стає одноосібним лідером чемпіонату Росії, Олександр Кокорін - кращий бомбардир!

86 'Грає "Зеніт" красиво, розкуто, і за підсумками шести турів одноосібно очолить турнірну таблицю. Так би і проти "Утрехта".

84 'ГООООООООООЛЛЛ. 4: 0. Юрій Жирков.
Кокорін отримує м'яч від Анюкова на правому фланзі і подає на дальню штангу, а Жирков в стрибку переправляє м'яч у ворота!

80 'НЕБЕЗПЕЧНО. Кокорін на швидкості вривається в штрафну з правого краю і з близької відстані б'є в ближній кут - штанга рятує ворота "Ахмата"!

77 'Лео Жаба поступається місцем на полі Магомеду Мітрішеву.

75 'Роші отримує попередження за фол проти Дріуссі.

74 'Юрій Жирков виходить на поле замість Далер Кузяєва.

73 'Необхідно Крішіто допомогу лікарів, в останньому епізоді він неприємно налетів на Роші.

72 'Крішіто зі штрафного не зумів перебити "стінку", а потім завдав ще два удари, але обидва припали в суперника.

71 'Паредес заробляє штрафний в боротьбі з Родолфо. Практично по центру, метра 23 до воріт.

69 'Халід Кадиров виходить на поле замість Олега Іванова.

68 'ГОООООООООООЛЛЛ. 3: 0. Далер Кузя.
Після вкидання ауту Сампайо на краю штрафного забарився, Дріуссі його обікрав і пробив з гострого кута - Гудієв відбив м'яч, але на добиванні Кузя вразив ворота колишньої команди!

66 'Матіас Краневіттер виходить на поле замість Олега Шатова.

64 'Кілька заспокоїлася гра в останні хвилини, моментів біля воріт суперників не виникає.

59 'Лео після пасу з глибини вискакує один на один з Луньовим, який виходить на перехоплення і очевидно грає рукою за межами штрафного майданчика. Свисток арбітра чомусь мовчить.

58 'Паредес стріляє з дальньої дистанції з відскоком від газону - Гудієв на місці.

57 'Олександр Анюков виходить на поле замість Дениса Терентьєва.

55 'Роші в результаті симпатичною триходівки пробив з-за меж штрафного майданчика у дальній кут - Луньов впорався.

51 'ГООООООООООЛЛЛ. 2: 0. ОЛЕКСАНДР Кокорін.
Кокорін отримує м'яч на лівому краю штрафного, йде від опіки Ах'ядова і б'є низом - Гудієв відбиває снаряд назад на ногу Олександру, і той, вже падаючи, все-таки переправив снаряд у ворота!

50 'Іванов отримує попередження за фол проти Паредеса.

49 'Роші на швидкості входить в штрафну з лівого краю і б'є в ближній кут - м'яч йде повз створу.

47 'Швець завершує атаку гостей ударом з радіусу штрафного - м'яч йде вище. Поштовх Антона в спину арбітр не помітив.

46 'Другий тайм розпочався! Одисей Роші виходить на поле замість Раванеллі.

45 + 1 'Звучить свисток на перерву!

45 'Одну хвилину додає арбітр до основного часу першого тайму.

44 'Найгостріший простріл Кузяєва з правого краю штрафного, але нікого на траєкторії м'яча не виявилося.

42 'Лео увірвався в штрафну суперника, але трохи забарився з ударом, і через втручання Івановича пробив в результаті неточно.

38 'Терентьєв подає з правого флангу в штрафну, а Єрохін б'є зльоту вище воріт.

34 'Після подачі Паредеса зі штрафного гості вибили м'яч на радіус, звідки Шатов пробив зльоту - м'яч пройшов трохи вище створу.

32 'Намагаються грозненці перебудуватися і знайти в собі сили стримувати суперника і не пропускати ще.

29 ' "Ахмат" залишається в меншості! Уціев отримує друге попередження за грубий фол проти Крішіто!

28 'ГООООООООООООООЛЛЛ. 1: 0. ЛЕАНДРО Паредес.
Паредес зі штрафного влучив у "стінку", м'яч відскочив назад до аргентинцеві, і той здорово зловив снаряд на підйом і пальнув у правий кут, але круглий шляхом потрапив в груди Швецю і відскочив у протилежний кут!

26 'Пітерці вимагають для Анхеля червону картку, грозненці свого захисника відстоюють, в результаті невелика Заруба, яка призводить до карток для Уціева і Крішіто.

25 'Після передачі з глибини поля від Дріуссі м'яч за допомогою рикошету відскочив до Кокорін, якому завадив вийти один на один Анхель. Жовта венесуельцю.

22 'Відмінний пас із глибини видає Іванов, але Лео виявляється в положенні "поза грою", при цьому Луньов здорово вийшов за межі штрафного і момент завершив на свою користь.

21 'Ах'ядлв отримує попередження за зрив атаки, яку розганяв Кузя.

18 'Паредес розіграв кутовий з Дріуссі і низом прострілив у штрафну, а після рикошету м'яч потрапив в голову Івановичу, і Гудієв снаряд забрав.

14 'НЕБЕЗПЕЧНО. Кокорін здорово відкрився на правому фланзі, уникнув офсайду в момент передачі, увірвався в штрафну і прострілив точно на Дріуссі, який пробив в дотик повз дальній кут!

11 'Кокорін отримав м'яч на правому краю штрафного і видав передачу на забігати Кузяєва, проте його простріл в падінні перервав Анхель.

9 'Шатов після прострілу з правого флангу спочатку як слід не влучив по м'ячу, а після відскоку від захисника отримав можливість пробити на силу, але влучив у суперника.

8 'Запрацювали пітерці кутовий зусиллями Шатова, але після подачі Паредеса Гудієв на виході виніс м'яч.

5 'Непоганим дальнім ударом відзначається Раванеллі - Луньов надійно ловить м'яч.

4 'Лео обікрав Єрохіна в центрі поля, пробігся до штрафної, але пробив з 20 метрів неточно.

3 'Активний Лео на старті матчу, постійно рветься вперед при отриманні м'яча. Зараз Жаба спробував вивести на ударну позицію Раванеллі, але захисники "Зеніту" впоралися.

1 'Матч розпочався, поїхали!