"Зеніт": Луньов, Іванович, Ломбертс, Чернов, Цаллагов (Мак, 86), Данні, Хаві Гарсія (Нема, 63), Жуліано, Ернані, Дзюба. Кокорін

"Анжи": Юрченко, Паршивлюк (Еззатоллахі, 78), Мусалов, Жиров, Тетрашвілі, Фібель, Кацав (Хубулов, 73), Гулієв, Яковлєв, Форбс (Прудніков, 66), Будковський

Попередження: Форбс, 19, Будковський, 42, Гулієв, 62, Ернані, 63, Фібель, 81, Хубулов, 84, Еззатоллахі, 90

Видалення. Ломбертс, 55

90 + 2 'Звучить фінальний свисток. Бойова нічия!

90 'Ще одна картка в руках рефері. Дісталося Дзюбі від Еззатоллахі в запалі боротьби.

89 'Дальній удар низом у виконанні Еззатоллахі. Був рикошет і корнер у гостей. Неспішна подача на дальню штангу і м'яч пролітає повз всіх.

88 'Віяловий відповідь. Переклад з правого флангу в центр на Данні - неточно і потрібно повертатися назад.

87 'Не дають гравці "Анжи" провести успішну атаку суперника. Тим часом Яковлєв пробиває з-за меж штрафного вище воріт Луньова.

86 'Замість Цаллагова на полі з'явився Мак.

85 'Стандарт у господарів з лівого флангу. Слід удар в ближній кут воріт у виконанні Данні. Юрченко легко зловив снаряд.

84 'Неможливо гравцям "Анжи" перейти в контратаку. Слідом фол зі сторін Хубулова на Дзюбі - картка.

82 'Аут у виконанні "Зеніту". Подача на ближню штангу, м'яч вибивається Еззатоллахі в поле.

81 'Картка в руках рефері. Фібель порушує правила на своїй половині і буде небезпечний стандарт. Дісталося Кокорін.

80 'Намагаються гравці "Зеніту" все ж добитися перемоги, але вони в меншості і часу залишилося вкрай мало.

79 'Офсайд фіксує арбітр у Артема Дзюби. Відповідний пас на правий край був поспішним.

78 'Паршивлюк залишає межі поля і з'явився на газоні Еззатоллахі.

77 'ГООООООООООООООООООЛЛЛ! Кокорін! Атака через лівий край поля. Знижка в центр Чернова. Олександр обіграв ближнього захисника і проштовхнув м'яч повз воротаря.

76 'Офсайд фіксує арбітр у гравця "Анжі". Прудников трохи поспішив на центральній лінії.

75 'Чергова пауза в грі. Залишився лежати на газоні легіонер "Анжи". З'явилися представники медичного штабу.

73 'Заміна. Хубулов з'явився на полі замість Кацаева.

72 'Досить легко і впевнено м'яч перехоплюється гравцями "Анжи". Дальній кидок на Паршивлюка був не точний

71 'М'яч залишається під контролем "Зеніту". Перепас в центральній зоні. Цаллагов на правому краю, закид у штрафну блокований.

70 'Подача на ближню штангу і м'яч вибивається в поле, до центральної лінії і далі в аут. Відбилися гості.

69 'Цаллагов перевів на дальню штангу. Кацав перевів м'яч на корнер. Данні у м'яча.

68 'Ще одна заміна на підході. Поки ж Чернов з Данні намагаються пройти по лівому флангу, переклад на правий край.

67 'Дальній удар по воротах господарів поля. М'яч був посланий з правого флангу, але Луньов впевнено підняв снаряд.

66 'Прудников виходить на газон замість Форбса.

65 'Дзюба прийняв снаряд, розвернувся і пробив, але точно в суперника. Дозволено Заборонено точний пас і відповідна заміна.

64 'Позиційна атака у виконанні "Зеніту". Цаллагов на правому краю, зміщення в центр і пас в штрафну.

63 'Картка в руках рефері. Цього разу Ернані був змушений фолити. Гарсія покинув поле і з'явився Нету.

62 'Зрив атаки дістається Гулієва за зрив атаки і затримку Ернані. Аяз не особливо опирався рішенням.

60 'Подача в центр штрафної зони, м'яч вибивається в поле. Другий закид на 11-метрову позначку і знову немає загострення.

58 'Віялова атака "Зеніта". Чернов з м'ячем на лівому краю, підключення Дзюби і буде корнер.

57 'Скоро піде заміна, а поки гравці "Анжи" продовжують атакувати флангами і прессингують суперника.

56 'М'яч перебувати в метрах від карної зони "Зеніту". Удар Паршивлюка припав точно в голову Івановича. Добивання Тетрашвілі - мимо цілі.

55 'Рефері фіксує фол і буде небезпечний стандарт. Тим часом червона картка в руках арбітра.

54 'Тим часом Ломбертс втрачає снаряд на краю своєї штрафної зони і змушений збивати суперника.

53 'Боротьба в центрі поля. Перехоплення м'яч і атака Яковлєва по лівому флангу. Підключення Будковского, але того прикривають.

52 'перепас на лівому краю чужого штрафного зони, переклад поперек поля на Кокоріна. Зсув в центр і Юрченко ловить снаряд.

51 'Розіграш Данні з ближнім, пас Жуліано на ближню штангу і Фібель успішно виносить м'яч в аут.

50 'Друга спроба господарів перейти в наступ, вдається їм це зробити на швидкості. Простріл Чернова з лівого краю і корнер.

49 'Поки все попереду перекрито. Змушений Цаллагов закидати далеко вперед - неточно. Введення з ауту у виконанні гостей.

48 'Спроба перейти центральну лінію не вдається. Довгий перепас господарів поля на своїй половині.

47 'В перерві команди обійшлися без замін. З перших хвилин м'яч під контролем "Зеніту", але гості прессингують.

46 'Стартував другий тайм. Продовжимо спостерігати за грою!

45 'Звучить свисток на перерву!

44 'Картка в руках арбітра. Будковський не за правилами зірвав атаку суперника. Обійшлося без травм.

43 'Данні підключив Цаллагова на правому фланзі, подача в штрафну зону читалася і блокувалася.

42 'Ще одна жвава атака у виконанні господарів поля. Дальній кидок на Дзюбу, але той був в офсайді.

41 'Позиційна атака "Зеніта". Переклад м'яча на правий край Цаллагову - неточно. Намагаються під кінець тайму додати господарі.

40 'Подача з правого флангу, Ернані намагався пробити в створ воріт, але вийшло трохи неточно.

39 'Корнер у виконанні "Зеніту". Данні подає на дальню штангу і падіння в штрафній, а рефері мовчить.

38 'Гра рукою у виконанні футболіста "Зеніта". Перехід в настання гостей. Дальній кидок не точна.

35 'Контратака. Форбс прийняв м'яч біля краю чужого штрафного, обіграв Ломбертса, змістився в лева і порушив правила.

34 'Кілька останніх хвилин поспіль гості володіли м'ячем в центрі поля. Нарешті пішла атака "Зеніта", але без удару.

33 'Трохи зменшили темп гравці "Анжи". Закид з центру поля на правий фланг Кацаеву на хід - неточно.

32 'Жиров порушував правила, заважаючи суперникові прийняти м'яч на другому поверсі. Продовження боротьби і фол в центрі у Жуліано.

31 'Друга хвиля завершується фолом в атаці у виконанні господарів. Випад через Форбса і завершальний удар Яковлєва повз ціль.

30 'Перейшли в атаку гравці "Зеніту". М'яч на правому краю поля, обігравання з ближнім і гості вибивають снаряд до центру.

29 'ГООООООООООООООООООООЛЛ 0: 1! Закид м'яча на правий край, обігравання з ближнім Кацаева. Простріл Будковского на ближню штангу і завершальний удар Яковлєва ні хто з господарів не очікував.

28 'Дуже багато втрат в передачах у виконанні колективів. Тим часом атака гостей.

27 'Віяловий відповідь "Анжи". Перепас прапорами і втрата. Ернані зіграв на Дзюбу і знову боротьба в центрі поля.

26 'Дзюба намагався прорватися на чужу половину по правому краю, але його досить швидко наздогнав Жиров.

25 'Удар від воріт Юрченко. Знову Давид перебив центр поля, але ні хто з його партнерів не зумів зачепитися за снаряд.

24 'Гості змушені просто вибивати м'яч до центру поля, але атака "Зеніта" триває. 66 - 34% по володінню м'яча на користь господарів.

22 'Віялова атака "Анжи". Кацав підхопив м'яч в центрі, пройшов 15 метрів і пробив низом повз лівого створу воріт Луньова.

21 'Перестала виглядати гра. Колективи давно не загрожували воротам один одного, основна боротьба в центрі поля.

20 'Введення м'яча з ауту у виконанні "Зеніту". Боротьба в центрі поля. Знову снаряд покинув поле, але від ноги Чернова.

19 'Картка в руках рефері. Іванович на газоні і Форбс був не правий. Продовжують атакувати гравці з Махачкали.

18 'Закид на правий край атаки "Анжи". Ломберт обіграв Форбса і вибив снаряд в аут. Завершилася акція мовчання уболівальників "Зеніта".

17 'Неможливо господарям організувати швидку відповідь, тільки у відповідь закид з флангу у воротарський, в руки Юрченко.

16 'Стандарт у гостей. М'яч практично в центрі поля. Слід подача на край воротарської зони і Луньов успішно діє на виході.

15 'Удар з-за меж штрафної зони у виконанні Євгена Чернова. Захисник відправив м'яч вище воріт.

14 'Данні з м'ячем увійшов в штрафну зону і зміщувався в центр. Жирів в останній момент вибив м'яч у суперника.

13 'Позиційний перепас. Переклад м'яча на правий фланг. Гравці з Санкт-Петербурга спробували розтягнути оборону суперника, але марно.

12 'Прохід по лівому флангу Чернова зупиняє Кацав. Стандарт з дальньої дистанції у господарів поля.

11 'Досить активно почали зустріч колективи. Гравці "Зеніта" знову з м'ячем і з'явився пресинг з боку гостей.

10 'Перехоплення м'яча. Знову Чернов з м'ячем, підключення Данні і останній втрачає снаряд на лицьовій лінії.

9 'Друга спроба завершилася неточним ударом Данні повз ціль. Удар від воріт Юрченко, Давид перебив центр поля.

8 'Простріл з лівого флангу у виконанні Чернова в штрафну гостей. Насилу, але відбиваються гравці "Анжи".

7 ' "Зеніт" переходить в наступ. Боротьба на лівому фланзі і перехоплення снаряда гостями. Форбс не зміг відразу переграти двох.

6 'Кацав входить в штрафну зону, подача на дальню штангу, Яковлєв скидав снаряд назад під завершальний удар, але ні хто не відгукнувся.

5 'Атака у виконанні "Анжи" по лівому флангу. Спроба зміститися в центр завершується нічим, а точніше переходом в позиційну атаку.

4 'Корнер у виконанні "Зеніту". Подача Данні на ближню штангу і м'яч вибивається в поле. Друга хвиля і Дзюба пробив в руки голкіперу.

3 'Зазначу відмінну заповнюваність трибун стадіону "Петровський". Сьогодні остання гра "Зеніту" на цьому стадіоні.

2 'Команди виступають в традиційних для себе кольорах. З перших хвилин уболівальники на трибунах мовчать - акція пам'яті жертвам теракту.

1 'Пролунав стартовий свисток. Матч розпочався!