Гол: Промес, 22, Самедов, 80 - Дзюба. 67

"Спартак": Ребров, Єщенко, Дмитро Комбаров, Джикия, Таскі, Глушаков, Джан (Самедов, 63), Попов (Мельгарехо, 74), Зобнин, Промес, Фернандо

"Зеніт": Луньов, Смольников, Іванович, Нету, Крішіто, Юсупов (Маурісіо, 80), Жуліано, Ернані (Шатов, 46), Данні, Дзюба, Кокорін

Попередження: Промес, 86

90 + 3 'Звучить фінальний свисток. Трудова перемога "Спартака" над "Зенітом".

90 + 2 'Всіма силами намагаються атакувати гравці з Санкт-Петербурга. Одна за одною йдуть атаки на ворота столичного колективу, але справляються з загрозою гравці оборони і голкіпер "Спартака".

90 'Вихід три в два на ворота Луньова, справа дійшла до завершального удару, але гравець "Спартака" пробив повз ближнього створу.

89 'Під свист трибун у гостей заміна. Вкітор Жуліано покинув поле і змінив його Лука Джорджевіч.

88'Мяч залишається під контролем гостей, переклад снаряда на правий край поля. Пас у штрафну зону на Смольнікова. Простріл Ігоря на дальню штангу і завершальний удар Дзюби - м'яч пройшов вище цілі.

87 'Позиційна атака "Зеніта". Перепас на лівому краю, подача в центр штрафної зони столичного колективу, м'яч вибивається в поле і контратака "Спартака". Вдалося їм дійти до штрафної, але Нема зупинив Промес.

86 'Промес і Крішіто, щось не поділили на фланзі, але картка дісталося гравцеві "Спартака". На повторі видно, що Квінсі рукою вибив м'яч на трибуни, коли той вже пішов в аут.

85 'Подача з правого флангу в штрафну зону господарів, м'яч минаючи всіх йде за лицьову лінію. Рефері змушений знову втручатися в гру і заспокоювати футболістів. Удар від воріт Реброва.

84 'Пауза в грі. На газоні лежить футболіст "Спартака", але рефері не дав медикам з'явитися на покритті. "Зеніт" намагається почати атаку від своїх воріт.

83 'Промес отримав м'яч на правому краю чужого штрафного зони. Зумів він прибрати захисника і пробити низом точно в руки голкіпера "Зеніта".

82 'Переходять в наступ футболісти "Зеніту". Секундами раніше Дзюба тиснув на суперника в середній зоні.

81 ГОООООООООООООООЛ 2: 1! Самедов! Віялова атака у виконанні "Спартака". Прохід по центру, переклад на правий фланг Мельгарехо і далі удар Олександра з гострого кута низом, в протихід голкіпера.

81 'Артур Юсупов покинув поле і вийшов Жозе Маурісіо.

80 'Атака "Спартака" по центру, переклад настання на правий край поля. Закид у штрафну зону блокувався і свисток. Рефері побачив порушення.

79 'Подача з правого флангу у виконанні Жуліано на дальню штангу і м'яч залишає межі поля. Тим часом удар від воріт Реброва. Гравці переміщаються по газону майже пішки.

78 'Атака три в три у виконанні столичного колективу, але встигли повернутися в оборону футболісти "Зеніту". Друга хвиля. Перепас господарів на лівому краю, знижка в центр читалася. Темп дуже невисокий.

77 'Атака господарів завершилася потужний ударом Глушакова з лівого флангу повз створу воріт Луньова. Боротьба в центральній зоні, часу до кінця зустрічі залишається вкрай мало, а команди не думають ризикувати.

75 'Божевільний свист трибун. Поки ж гравці оборони "Зеніту" організовують довгий перепас. Нарешті пішов закид по флангу на Дзюбу, але не точно. Контратака через Промес завершилася втратою снаряда.

74 'Знижка м'яча в центр, далі на правий фланг атаки колективу з Санкт-Петербурга. Подача Шатова в штрафну зону - м'яч блокований, але залишається під контролем "Зеніту".

73 'Не виходить у футболістів "Спартака" перехопити ініціативу і тренер столичного колектив змушений проводити коригування складу. Поки заміна очікується гості намагаються атакувати лівим флангом.

72'Юсупов нав'язав боротьбу в центрі чужій штрафній. Спроба пробити не вийшла, але пішов хороший пас на лівий край Шатову. Олег пробив сходу в ближній кут. Ребров очікував удар і виручив команду.

71 'М'яч під контролем футболістів "Зеніту". Перевага повністю перейшло ім. Прохід по центру, подача в штрафну зону на хід гравцям атаки і відбиваються гравці оборони "Спартака".

70 'Простріл з лівого флангу блокований і контратака. Віяловий відповідь по центру. Зсув на лівий край, але там все перекрито. Уже позиційний перепас гостей під свист трибун, яких результат не влаштовує.

69 'А гра ставати тільки цікавіше, але будемо сподівається, що зараз команди не закриються і не будуть "сушити" результат. Поки ж футболісти "Спартака" намагаються атакувати лівим краєм.

68 'ГООООООООООООООООЛЛ! Крішіто пройшов по лівому флангу, прострілив уздовж воріт в центр. Дзюба прийняв м'яч спиною до воріт, успішно обробив снаряд, розвернувся і пробив у протихід голкіпера.

67 'Ще один випад у виконанні "Зеніту" з проходом по правому флангу. М'яч вибивається гравцем оборони за лицьову лінію. Черговий корнер у виконанні гостей.

66 'Стандарт у виконанні гостей. Подача з правого флангу Шатова на дальню, від куди Іванович відправив снаряд вище поперечини воріт Реброва.

65 'М'яч продовжує переміщається між гравцями з Санкт-Петербурга. Жуліано закинув по правому флангу вперед, але вийшло неточно. Дзюбі дісталося по ногах в центрі, але рефері не зафіксував порушення.

63 'Джано Ананідзе залишає межі поля під оплески трибуни і на газон виходить Олександр Самедов. Змінилася розстановка на поле гравців столичного колективу. М'яч же під контролем господарів.

62 'М'яч продовжує перебувати під контролем гостей, переклад снаряда на лівий фланг. Встали вони по позиціях, а атака йде по центру. Підключення Кокоріна в штрафний, м'яч пройшов повз гравця за лицьову.

61 'Ще один свисток. Не зуміли створити момент футболісти столичного клубу, м'яч досить швидко перейшов під контроль гравців "Зеніта". Стартують вони через перепас гравців оборони своєї команди.

60 'Зобнин розганяв атаку лівим флангом, простріл у штрафну на Промес прочитали захисники і м'яч вибивається за бокову лінію. Слідом фол дісталося ззаду по ногах Комбарова від Кокоріна.

59 'Крішіто подавав з лівого флангу і потрапив точно в ближнього суперника. М'яч залишається під контролем "біло-синьо-блакитних". Поки не вдається їм підібратися до чужого штрафного зоні.

58 ' "Зеніт" також неспішно починає атаку від своїх володінь. Переклад м'яча на лівий фланг. Дуже багато неточних перекладів. Заміна у господарів на підході.

57 'М'яч залишається під контролем "Спартака". Довгий перепас на їх половині поля, переклад на правий фланг, подача в штрафну не точна. Удар від воріт вже Луньова.

56 ' "Зеніт" атакує по правому флангу, слід простріл у штрафну зону, який читався. Корнер у виконанні футболістів Санкт-Петербурга завершився нічим. Удар від воріт Реброва.

54 'На зустрічних курсах діють футболісти команд. Поки ж снаряд під контролем "Зеніту", перепас футболістів оборони. Переклад на лівий край і подача в штрафну, знижка на 11-метрову. Довгий перепас.

53 'У відповідь закид Івановича по центру на Дзюбу, Артем змістився на правий фланг. Простріл у штрафну зону блокований. Відповідь "Спартака" через занедбаність Єщенко під штрафну зону - неточно. Друга хвиля.

52 'Позиційна атака "Зеніта". Переклад м'яча на правий фланг, подача під штрафну на Дзюбу і свисток. Арбітр фіксує офсайд. Ребров розганяє партнерів і неспішно вибиває м'яч на чужу половину.

51 'Закид в штрафну зону столичного колективу у виконанні Артема Дзюби, але м'яч опиняється в черговий раз в руках Реброва. Кілька похолодало в Москві і йде пар від гравців на полі. Темп гри не особливо високий.

50 'Атака столичного колективу по правому флангу і свисток. Порушення правил з боку Промес. "Зеніт" намагається почати свою атаку через переклад на правий фланг. Смольников перевів м'яч в центр.

49 'Атака "Спартака". Прорив Попова по правому флангу, подача на дальню штангу, повз всіх. Позиційний наступ господарів. Тим часом невелика серпанок на поле, палять фаєри вболівальники.

48 'Відразу небезпечна атака у виконанні Дзюби. Шавтов ввів м'яч з ауту на лівому краю поля. Артем підхопив снаряд біля лицьової лінії і пробив з гострого кута повз створу воріт Реброва.

47 'В перерві відбулася заміна. Олег Шатов змінив на полі Ернані. У складі "Спартака" стабільність, в порівнянні з першим таймом.

46 'Стартував другий тайм. Продовжимо спостерігати за грою!

45 + 1 'Звучить свисток на перерву!

45 'Корнер. Подача на ближню штангу, де Таскі з другого поверху замкнув повз ціль. М'яч залишається під контролем столичного колективу, але на їх половині поля.

44 'Вихід два в один у виконанні господарі. Чергова помилка Івановича, яку не змогли реалізувати футболісти "Спартака". Попов пробивав після пасу на правий край штрафного - неточно замкнув Івелін.

43 'Атака "Спартака" через пас на хід Промес, але той виявився в офсайді. Тим часом тренерський штаб "Зеніту" не дивлячись на ігровий час намагається підбадьорити своїх підопічних. Господарі намагаються тримати снаряд.

42 'Другий корнер у виконанні колективу з Санкт-Петербурга. Слід подача м'яча під свист трибун на дальню штангу. Ребров не зумів зловити снаряд і Смольников прийняв його на протилежному фланзі.

41 'Подача в штрафну господарів з лівого флангу. М'яч успішно блокується і вибивається в поле гравцями "Спартака". Невелика пауза. Не так багато часу залишається до кінця тайму, а снаряд знову перейшов під контроль гостей.

40 'Удар від воріт Артема Реброва. Голкіпер добив м'яч до центру поля. Снаряд під контролем столичного колективу. Переклад Зобнина по флангу на хід партнера, але і тут виходить неточно. М'яч під контролем гостей.

39 'Смольников подавав з правого флангу вздовж воріт. Кокорін намагався підлаштуватися під снаряд і пробити через себе, але не влучив. Друга хвиля. Крішіто скидає на хід Данні, але той не встиг за снарядом.

38 'Подача з кутового на ближню штангу. Відразу Промес намагався підправити м'яч у дальній кут воріт, там де був ще один гравець в "червоно-білому", але пощастило гравцям "Зеніта". Контратака гостей.

37 'Простріл Попова з лівого флангу точно в ноги Промес. Квінсі прибрав м'яч під праву ногу, прибрав двох і пробив в ближню. Третій корнер поспіль.

36 'Подача з корнера на ближню штангу, м'яч вибивається в поле. Слід друга хвиля і черговий удар з переводом на корнер.

34 'Джано виявляється на газоні в чужій штрафній зоні. Дісталося йому по ногах від Нету. Стандарт з небезпечної дистанції у виконанні гравців столичного клубу. Довга розстановка гравців.

33 'Смольников подав з правого флангу в чужу штрафну зону, пішов потужний удар Джикия по центру і м'яч не доходить до мети, вибився захисником.

32 'Данні з центру закинув на правий край штрафного зони Смольнікова. Слід спроба прострелити і падіння Ігоря на газон. Рефері не фіксує порушення і слід контратака у виконанні "Спартака". Переклад на лівий фланг. Ананідзе переграв захисника і пробив в дальній - в руки Луньов.

31 'Ось і зараз Іванович помилився на своїй позиції. Небезпечний простріл з лівого флангу в центр воротарської зони. Нема змушений був виправляти помилку партнера і вибивати в поле. Контратака у футболістів "Зеніту" не вийшло.

30 'Перестала виглядати гра, вона перейшла більше на нервову основу. Команди діють з оглядкою на свої володіння, але гості дещо частіше допускають помилки в обороні ніж їх суперник.

29 'М'яч залишається під контролем гостей. Переклад снаряда на лівий фланг на Крішіто - вийшло неточно і аут на користь господарів. Атака "Спартака" по центру. Промес підключив Попова на правому фланзі і простріл у штрафну блокований.

28 'Позиційна атака пітерського колективу. Переклад з лівого краю Данні в центр. Зсув вектора розвитку настання через Джуліано на правий край - вийшло неточно. Пожвавлення уболівальників з Санкт-Петербурга.

27 'Закид господарів правим флангом читався. Переклад снаряда на лівий край поля, знижка в центр і удар Ананідзе з дальньої дистанції блокується захисником. Відповідь у "Зеніта" не вийшов, але фол на Кокоріна.

26 'перепас на правому фланзі атаки "червоно-білих". Тим часом дим поступово опускається на газон, але навряд чи він завадить стежити за зустріччю. Невеликий спад в швидкості команд.

25 'Швидко господарі повернули снаряд під свій контроль. Закид по правому флангу у виконанні Промес і м'яч з другої спроби дійшов до партнера.

24 'Пішли розриви петард на фанатському секторі "Спартака". Зустріч відновилася атакою "Зеніту", що цілком логічно, але гості не змогли підібратися до чужих воріт.

23 'ГООООООООООООООООООЛЛ! Перехоплення м'яча Поповим в центрі, знижка під штрафну зону Глушакова, переклад на правий край Промес. Квінсі пробив низом у дальній кут воріт Луньова.

21 'Переклад м'яча на правий фланг. Обіграш в штрафну на Промес від Єщенко - аут на користь "Зеніта". Поступово перевага по володінню м'яча переходить господарям поля.

20 'Другий кутовий у виконанні столичного колективу. Ананідзе подає на дальню штангу, м'яч вибивається Кокоріним в поле. Підбір за "червоно-білими". Комбаров по лівому краю обігрався з партнером.

19 'Ще одна гра по позиціях у виконанні господарів. Намагаються вони розтягнути оборону суперника. Подача в чужу штрафну з лівого краю блокується, переклад на правий фланг. Знову впав темп.

18 'Позиційна атака "Спартака". Єщенко пройшов по правому флангу, знижка в центр і перехоплення Ернані. Випад гостей. Закид на Смольнікова, той не став загострювати і почекав партнерів. Юсупов скидав в штрафну на Дзюбу, але той не зумів розвернутися.

17 'Трохи впав загальний темп гри. Іванович змушений відігравати м'яч своєму голкіперу, так як прессингують футболісти столичного колективу. Змушені гості долати пресинг суперника. Ананідзе пробиває з 30-и метрів вище воріт.

16 'Артем не зумів створити гостроту ще і втрата на рівному місці. Ледь не вийшов обріз у гостей. Закид у штрафну зону гостей повз Івановича і знову змушений вступати в боротьбу Андрій Луньов.

15 'Зі свого половини поля москвичі намагаються почати свою атаку. Перепас гравців оборони, занедбаність по центру на Комбарова. Далі знижка на хід Попова, але на виході діє Луньов. Контратака через Дзюбу.

14 'Позиційна атака "Зеніта". Перепас в центрі поля, переклад м'яча на правий фланг. Гості дуже довго шукають вільний простір для загострення, але "Спартак" впевнено обороняється.

13 'Подача з кутового на ближню штангу і Крішіто виніс м'яч назад на фланг. Перепас гравців в "червоно-білому". Фернандо упускає м'яч за бокову лінію. Звучить свисток - два м'ячі на газоні. Снаряд перейшов під контроль гостей.

12'Актівізіровалісь вболівальники з Санкт-Петербурга і у відповідь свист трибун. Поки ж атака "Спартака" по центру. Глушаков пробив з 27-и метрів низом у правий кут. Луньов в стрибку виніс снаряд на корнер.

11 'Позиційний відповідь "Зеніту". Перепас на правому фланзі. Закид на хід Смольнікова, але Ігор не зміг наздогнати м'яч і той пішов за лицьову лінію. Удар від воріт Артема Реброва.

10 'Шумова підтримка трибун жене свою команду в атаку. Глушаков обігрався з партнером на правому фланзі. Переклад м'яча на лівий край поля. Комбаров підключив Зобнина і вибивається снаряд гравцями оборони в аут.

9 'Чи не вийшов стандарт у футболістів "Зеніту", але м'яч під їх контролем. Московський колектив через пресинг змушує суперника відійти його на їх половину поля. Ще один свисток за фол в центрі.

8 'Нарешті вдалося господарям перейти в наступ, але далеко піти їм не вдалося. Спроба Дзюби перейти в контратаку завершується фолом з боку Таскі. Сердар грав уже лежачи на газоні.

7 'Продовжують атакувати гості. Прохід по центру блокований, зміщення на лівий край під свист і м'яч від Крішіто йде за лицьову лінію. Удар від воріт Реброва. Артем особливо не поспішає з введенням снаряда.

6 'Слід навіс на 11-метрову позначку, м'яч вибивається назад на лівий край поля. М'яч залишається під контролем колективу з Північної столиці, а трибуни обурюються. Ще одна спроба гостей встати на чужій половині.

5 'Атака гостей через правий фланг. Закид в центр і далі на лівий край штрафного зони. Простріл на 11-метрову позначку блокований. Перший корнер в грі за гравцями "Зеніту".

4 'М'яч під контролем Нету. Переклад захисника на лівий край поля. Обіграш Крішіто з Жуліано і снаряд йде за бокову лінію. Поки господарям не вдається перехопити снаряд.

3 'перепас на половині поля "Спартака". Закид зі своєї половини по центру читалася. М'яч перейшов під контроль гостей. Відповідний закид по лівому краю на Дзюбу - неточно.

2 'Команди виступають в традиційних для себе кольорах. Зазначу чудову заповнюваність і забарвлення трибун.

1 'Пролунав стартовий свисток. Матч розпочався!