Гол: Бухаров, 11, Хусті 80 (пен.) - Клозе, 18, 47, Мюллер, 66, Роббен, 81

"Зеніт". Бородін (Зайцев, 46, Телегін (Чемінава, 63), Анюков (Алвеш, 46), Ломбертс (Пеньяілільо, 63), Губочан (Терентьєв, 73), Іонов, Хусті, Денисов (Зирянов, 46), Файзулін (Петров, 73 ), Лазович (Данні, 46), Бухаров (Кержаков, 63)
Запасні: Зайцев, Терентьєв, Алвеш, Терентьєв, Чемінава, Пеньяілільо, Данні, Зирянов, Петров, Кержаков

Попередження. Алвеш, 60.

90 + 1 'Суддя ні чого не додав і перемога "Баварії".

90 + 1 'Рібері робив прострільну передачу вздовж воріт. Зайцев рятує і свисток.

90 'А команди просто дограють. Залишається хвилина. М'яч у "Зеніта". Хусті через партнера, не знаходить продовження, довелося відійти назад.

89 'Олександр пройшов за бровку, тримається за ногу. Покидає поле футболіст. "Зеніт" в 10-му.

88 'Іонов довгим пасом вперед знайшов Кержакова, але той був в офсайді.

87 'Роббен просто руками вже тримає Петрова, щоб той не дістався до м'яча. Суддя все бачить, свистить.

86 'Кёц замінив Тимощука, який в останні хвилини просто розчинився.

85 'Хусті з флангу в центр на Кержакова, Олександр наздогнав м'яч, але пробив вже за лицьовою лінією.

84 'Весела гра пішла. Дещо по бразильської системі стосовно "Баварії". До речі у останніх ще одна заміна.

82'Витасківает Бутт м'яч після удару Іонова, снаряд йшов рівно під поперечину.

81'ГОООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ. Рібері обігрує Терентьєва, увійшов до штрафної і зробив пас на партнера. Роббен відправляє м'яч в сітку.

80'Хусті б'є і 2: 3. Чи не вгадав напрямок удару Бутт.

79'Гомес на поле, господарі в атаці. Падає футболіст "Зеніта" і пенальті! Хусті це був.

78 'Хусті на Кержакова, той відправляє Данні, а Мігель не зміг відправити м'яч у воротарський. Заміна.

77 'Алвеш двічі відправляв м'яч вперед, на другий раз більш вдало. По лівому краю не дали далеко пройти атаці "Зеніту".

76 'Крос робив передачу на Клозе, той явно був не готовий і тому відбив м'яч коліном.

75 'Удар по воротах у виконанні Кросу, снаряд злітає далеко вгору і приземляється далеко від воріт, за межами поля.

74 'Останні дві заміни у господарів. Молодь пішла в хід.

73 'продовжують йти вперед гості. Перепас на правому фланзі і змушені гравці в червоному відійти назад. Рібері намагався пройти по флангу, відтіснили.

72 'Мюллер зовсім по-піжонськи вирішив закотити м'яч. Не міг він як слід прийняти снаряд і обробити його, а просто п'ятою вирішив проштовхнути в сітку. Не дали.

70 'Весь свій резерв намагається випробувати головний тренер "Зеніту". Готується ще одна заміна. А тим часом Мюллер обікрав господарів і рвався до воріт, захисник господарів рятує.

69 'Зирянов по центру на Іонова, той на Хусті, який відправляв уздовж воротарського лінії м'яч. Тимощук вибиває снаряд.

68 'продовжує оборона "Зеніту" допускати помилки, ледь рахунок не став 1: 4. Знову простріл уздовж воріт, на цей раз замкнути просто не було кому.

66 'ГООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ. Снаряд летить від форварда "Баварії" з лівого флангу, передача вздовж воріт, Зайцев чіпляв м'яч, але не зміг забрати його, Мюллер був перший і замкнув передачу.

65 'Швидкість протягом усього матчу одна, середня, навіть ближче до низької.

64 'Рібері перехопив м'яч, розіграв від партнера і ледь не пробрався до володінь Зайцева.

62 'Пресинг у виконанні гостей, ледь не призвів до небезпечного. Іонів в центр. Подача на Бухарова і м'яч летить вище воріт. Заміни.

61 'Вже пішки хотів Рібері обіграти Губочан, Томаш не спав в цей час і зробив прохід по флангу, правда далі справа не пішла.

60 'Алвеш за розмови отримує жовту, та й не тільки. Роббен впав.

59 'По правому флангу йдуть вперед футболісти "Баварії". Роббен отримував пас з-за меж штрафного і пробив з метрів 20, голкіпер на місці.

58 'Клозе намагався навісити у воротарський на Рібері, неточно.

57 'Данні на швидкості пішов від Тимощука, але Бутт був першим в штрафний на м'ячі.

56 'Кутовий у гостей. Розіграли і віддали пас Кроосу, в центр. Тоні пробив. а Зайцев врятував.

55 'Хусті б'є і в стінку, рикошет і м'яч летить за лицьову, але вже від того хе Саболч.

54 ' "Біло-блакитні" продовжують атакувати, завалили Данні поруч зі штрафного лінією.

53 'секунд двадцять м'яч літав по штрафній "Баварії", Зирянов мав можливість завершити всі ударом, вибили снаряд під час гості.

52'Іонов в центр з флнага на Алвеша, той далі, м'яч відлітає Хусті і м'яч летить в дев'ятку, Бутт рятує команду.

51 Чотири заміни зробив Лучано Спаллетті. А ось і "Зеніт" в атаці. Дальня передача на Данні, той просто не дотягується.

50 ' "Баварія" продовжує атакувати. Господарі давно не були в атаці. Домінують гості.

49 'Замін, до речі було багато, просто офіційно їх не оголошували, по ходу будемо розбиратися.

48 'ГОООООООООЛЛЛЛЛЛЛ Рібері отримав снаряд на фланзі, пройшов, зробив пас в центр, де від захисника "Зеніта" снаряд відскочив до Клозе і 1: 2.

47 'Зайцев змінив Бородіна. А більше замін начебто і немає. Мюллер рвався вперед, але вліз в офсайд. Жваве початок.

46 'Звучить свисток і дано старт другого тайму.

45 + 1 'Бухаров лежить на газоні, сильно йому дісталося. Медики на поле. Олександр невдало зробив підкат.

45 + 1 'Порушення правил, Лазович на газоні після прийому Рібері.

45 'фолить Губочан на Мюллера і штрафний з гострого кута, розіграш, подача у воротарський і початку атаки "Зеніту". Іонів по флангу, скидання в центр і порушення правил. Хвилина додана.

44 'З півхвилини гості спокійно перепасовувалися в зоні "Зеніту". Офсайд заважає розвитку атаки.

43 'Лам обійшов захисника і зробив точну передачу вздовж воріт на партнера, тому не вдалося підлаштується під м'яч.

42 'Кутовий біля "Баварії". Роббен з Ламом розіграв, продовжують комбінувати. Губочан порушує ідилію, але не надовго.

41'Крос вийшов один на один з Бородіним, зблизився і пробив в поперечину.

40 'Денисову набридло, пішов вперед, на Лазовича а потім Іонова. Атака завершується зближенням з Бутт, і рятує голкіпер.

39 'Дуже довго збираються в атаку "Зеніт". Уже третій пас за півхвилини на голкіпера.

38 'Трохи відсунули гру від своїх воріт футболісти в "біло-блакитному". Анюкова упустили на газон.

37 'Губочан неглядя зробив передачу противнику. Заміна у складі гостей.

36 'З хвилину стоять футболісти "Баварії" в атаці. Тільки завдяки помилки в передачі пітерці змогли перехопити м'яч.

35 'Гості продовжують настирливо йти вперед, але "Зеніт" поки відбивається і не дає збоїв.

33 'Обріз у гравців "Зеніта" і Роббен міг вивести команду вперед. З правого боку входив в штрафну півзахисник, дійшов до Бородіна, але не зміг того переграти.

32 'Темп залишається однаковим. А ось неточних передач з боку "Зеніту" вистачає.

31 'Файзулін віддавав пас на партнера, але вийшов офсайд. Обріз і ледь нападник гостей не замикав передачу на 11-и метрову позначку.

30 'Ломбертс міг замкнути подачу з кутового, але не зміг влучити по м'ячу як слід.

29 'Іонов навішував з правого флангу на дальню штангу Хусті, Лам був на чеку.

28 'Тимощук дуже грубо сьогодні грає, кілька фолів з його боку вже було.

27 'Файзулін і Роббен зіткнулися на другому поверсі, Віктор був жорстокий, а ось Арьєн пішов в конфлікт. Суддя поки справляється.

26 'Від своїх воріт починають атаку футболісти "Зеніт" в два паси м'яч дістався до штрафної "Баварії", але дуже неточно, Хусті був далеко.

25 'Бухаров, пішов від суперника, пройшовся метрів 10 і перевів снаряд у центр поля, де захист гостей на висоті.

24 'Денисов ззаду вдарив по ногах Крос, свисток, ні чого серйозного.

23 'Рібері пройшовся по флангу, обійшов захисників і відправив м'яч партнеру - Клозе, але того не дали пробити.

22 'Гра йде в центрі поля, ближче до бровки, багато втрат.

21 'Іонов підключається до атаки, доводить справу до лицьової лінії, але захисник відтісняє його, і удар від воріт.

20 'Гості в атаці. М'яч переміщається з флангу в штрафну, господарі відбиваються. Другий темп. "Баварія" стала в зоні атаки.

19 'Кутовий у господарів, висока подача Лазовича, і м'яч летить до "Баварії". Лам дістався до центру поля і втратив снаряд.

17 'Встали в зоні "Зеніту" гості, перепас в штрафний і гол. Клозе! Хороша комбінація з трьома передачами, і захисники просто спостерігали за переміщеннями снаряда. А ось Бородін не зміг закрити повністю кут.

16 'Порушення з боку Лазовича, без жовтої. Тимощук порушував правила, але арбітр обмежився стандартом. Файзулін з краю штрафного намагався замкнути верхню передачу, неточно.

15 'Анюков по правому флангу, пішов в обведення і втратив снаряд. Швидкий перехоплення, але зупинили півзахисника гостей в центрі поля.

14 'Грос на газоні, трохи посидів і гра продовжилася. Розвинути відразу атаку футболістам "Баварії" не вдалося.

13 'М'яч у сітці воріт "Зеніта", але внеігри. Розіграно красиво, але Рібері поспішив трохи.

12 'Губочан по флангу в один дотик Хусті, той в боротьбу і м'яч дістається Денисову, Ігор пробив з 25 метрів але низом і по центру воріт.

11 'ГООООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ Бухаров. Обіграв Олександр Ван Бюйтен зблизився з воротарем і відправив снаряд у дальній кут. Не сильно то і "Баварія" намагалася відігравати в захисті.

11 'Подача верхом в штрафну. Клох не встиг.

10 'Рібері зробив помилку в передачі, але Лазович не зміг скористатися моментом, а Франк відіграє в захисті добре.

9 'Господарі в атаці, йдуть агресивно вперед. Денисов поборовся за м'яч, виграв на лівому прапорі і з двох кроків пробив з-за меж штрафного, повз.

8 'Кутовий у "Зеніта" подача на ближню штангу, Губочан отримав її в центрі штрафного, але спиною. Пробити через себе не вдалося.

7 'Крос отримував передачу від партнерів в штрафну, в розріз. Не дали захисники "Зеніту" проскочити гравцеві.

6 'Клозе ледь не припустився помилки в своїй штрафній, на рівному місці впав, але встиг проштовхнути снаряд воротареві.

5 'Денисов пройшов по брівці поборовся за снаряд та й жваво втік відпрацьовувати на захист. Темп невисокий, майже пішки.

4 'Тимощук вперед на форварда в центр поля, його валять. Продовження і пітерці виносять снаряд.

3 'Перше порушення, впав футболіст в блакитній формі. Швидкий розіграш з центру поля і перехоплення гостей. Безпечно.

2 'Гості відразу притисли росіян до своїх воріт. Пару передач в центр і на край - вся атака. "Зеніт" перехопив снаряд і не поспішаючи починає від своїх воріт.

1 'Матч стартував. У центрі поля м'яч розіграли гості.

Добрий вечір, шановні любителі футболу. Через кілька хвилин стартує матч в Санкт-Петербурзі, де "Зеніт" на своєму полі приймає "Баварію". Команди виходять на поле. Під пісню Roxette команди пройшли до бровки. Звучить гімн Німеччини. Звучить гімн Російської Федерації.