Зеніт - і - бавария - зіграли вн

Перший півфінальний матч, в якому німецький клуб приймав російський "Зеніт". "Баварія" в попередньому раунді пройшла з великим трудом "Хетафе", зігравши обидва матчі внічию. Футболісти з берегів Неви обіграли крупно ще один німецький клуб на його полі, "Байєр". Будинки підопічні Діка Адвокаата пропустили один гол, який забив Буликін, а ось забити не змогли. У національній першості мюнхенці впевнено йдуть на першому місці, що не можна сказати про пітерців, які ніяк не можуть знайти свою гру і однаково стабільно зіграти як і в єврокубках.

Господарі поля з перших хвилин пішли вперед. Перша ж флангова атака завершилася ударом по воротах. Янсен прорвався по лівій бровці і виконав навісну передачу на інший фланг, де забули про Швайнштайгера, який потужно пробив у дальній кут воріт, але м'яч просвистів трохи лівіше мети. Пітерці помітно нервували по перших хвилинах, і ніяк не могли відсунути гру від своєї штрафної площі. Погребняку зачепитися за м'яч на половині поля суперника не вдавалося, його опікувало мінімум три людини при кожному далекому закиданні. Поступово гості змогли вирівняти гру в матчі, стали виходити перші атаки.

На тринадцятій хвилині Клозе міг вирватися на побачення з голкіпером, але Малафєєв вчасно рвонув з рамки і виявився першим на м'ячі, забравши шкіряну сферу у руки. У наступній же атаці знову сталася пожежа у штрафному майданчику "Зеніту". Зе Роберто увірвався з лівого флангу і прострілив у район одинадцятиметрової позначки, Тимощук зумів перервати цю передачу і вибив м'яч подалі від своїх володінь. Через пару хвилин Ріксен зіграв грубувато проти Зе Роберто в своїй штрафній площі, арбітр покарав зенітівця жовтою карткою, і всю команду, призначивши одинадцятиметровий удар. Рібері пробив практично по центру воріт, Малафєєв постріл парирував, однак на добиванні знову опинився Франк, який без праці добив футбольний снаряд у сітку.

Після забитого м'яча господарі поля не стали відходити в оборону і пішли вперед великими силами, тримаючи оборону зенітовцев в постійній напрузі. На двадцять сьомій хвилині Зе Роберто увірвався в штрафний майданчик на всіх порах, втік від захисника і пробив в дальній кут воріт, м'яч пройшов в метрах двох від штанги. Лусіо вирішив перевірити Малафєєва ударом з-за меж штрафного майданчика. М'яч полетів низом, голкіпер без особливих зусиль забрав шкіряну сферу у руки. Перша небезпечна атака гостей завершилася нічим. Денисов зумів переграти захисника в штрафному майданчику суперника, пройшов вперед, де уткнувся в іншого гравця "Баварії". Опинився на газоні, арбітр не призначив пенальті, показавши, що все було в рамках правил.

за п'ять хвилин до кінця першого тайму Ріксен зробив гарну відкривання на правому фланзі і прострілив уздовж воротарської, ніхто за передачею не встиг. В атаці у відповідь Швайнштайгер опинився один на лінії штрафного майданчика і пробив в правий кут воріт. Малафєєв в стрибку притиснув м'яч до газону. Коли вже йшла друга додана хвилина футболісти з берегів Неви отримали право на непоганий стандарт. М'яч знаходився в метрах трьох від штрафного майданчика суперника на правому фланзі. Аршавін зробив навісну передачу на дальню штангу, де боротьбу виграв Погребняк, однак удару по воротах так і не послідувало. Захисники "Баварії" вибили м'яч подалі від своїх володінь. На перерву команди пішли за рахунку 1: 0.

Другі сорок п'ять хвилин почалися з атаки підопічних Діка Адвокаата. Погребняк прийняв пе6редачу з глибини поля, розвернувся і метрів з п'ятнадцяти пробив під поперечину, м'яч полетів трохи вище цілі. В атаці у відповідь Швайнштайгер потужно пробив з лінії штрафного майданчика. Малафєєв насилу, але все-таки сіли парирувати постріл. На п'ятдесятої хвилині Файзулін виявився один на правому фланзі після відмінної передачі Погребняка. Він відразу ж пробив по воротах у ближній кут, але потрапити у ворота не зумів. Це був перший дійсно небезпечний момент біля воріт "Баварії". У цьому епізоді Кан невдало приземлився, отримавши травму, лікарі "поворожили" пару хвилин під легендою німецького футболу, і страж воріт знову продовжив гру.

Цікаво, що такого сказав Дік Адвокаат своїм хлопцям в роздягальні, однак зенітовци стали більше володіти м'ячем і саме вони тепер стали більше атакувати, проте при цьому вони не дозволяли м'ячу досягати рук Малафєєва, блокуючи майже всі удари по своїх воротах. Через годину гри росіяни змогли зрівняти рахунок в матчі. Файзулін зробив відмінну відкривання на лівому фланзі і прострілив верхом на лінію воротарського, звідки Лусіо красиво головою зрізав м'яч у свої ворота. Кан ще пару хвилин пограв, проте після чергового вибивання м'яча від своїх воріт, він показав тренеру, що травма серйозна. Пішла негайна заміна, замість Олівера з'явився Рензінг.

Час залишалося все менше і менше, а господарі поля помітно зменшили після пропущеного м'яча. Не було в діях мюнхенців тієї свіжості, яку можна було побачити в першому таймі. На сімдесят дев'ятій хвилині після розіграшу кутового м'яч дістався Лусіо, який хльостко пробив під поперечину. Малафєєв в розкішному стрибку врятував команду і перевів шкіряну сферу на черговий кутовий. У наступній же атаці Аршавін "заробив" жовту картку, дуже непотрібну, бо тепер, Андрій пропустить матч-відповідь. За вісім хвилин до кінця основного часу матчу Файзулін міг вивести свою команду вперед. Погребняк добре поборовся за верхову передачу і скинув м'яч на хід Файзуліну, який зумів переграти двох захисників і пробив у "будиночок" голкіперу, шкіряна сфера котилася в ворота, однак Зе Роберто встиг винести футбольний снаряд з самої стрічки на кутовий.

Через пару хвилин Аршавін опинився на забійній позиції після відмінної передачі у виконанні Зирянова, проте Андрій послав м'яч набагато вище після удару з десяти метрів. Чи не найкращу гру продемонстрував сьогодні Аршавін. У наступній же атаці Андрій пробив по воротах після чергової знижки з-за меж штрафного майданчика, йому ніхто не заважав, але м'яч полетів лівіше мети. До фінального свистка рахунок в матчі більше не змінювався. Непоганий заділ змогли зробити футболісти з берегів Неви перед матчем-відповіддю.