Зеніт програв спартаку і відстав від нього вже на одинадцять очок

У перерві замість розчинилося на поле бразильця Ернані вийшов Олег Шатов, про непрості стосунки якого з Луческу всім прекрасно відомо. Петербурзький клуб став виглядати на чужій половині поля трохи бадьоріше, і, мабуть, заслужив гол, який трапився на 67-й хвилині. Зрозуміло, забив його саме Дзюба - четвертий в чотирьох матчах проти "Спартака" в складі "Зеніту". Крішіто виконав хорошу подачу з лівого флангу, Артем продавив захисника і з близької відстані не схибив.

На куражі синьо-біло-блакитні ледь тут же не забили і другий гол, але Шатов з вигідної позиції не зміг пробити голкіпера Артема Реброва. Луческу довго готував другу заміну і нарешті зважився на неї на 79-й хвилині. У матчі, в якому його команді обов'язково необхідно було перемагати, він вважав за краще випустити замість Юсупова не кого-то з атакуючих футболістів, яких в його розпорядженні було повно (Роберт Мак, Йоан Молло, Лука Джорджевіч, Олександр Кержаков), а опорного півзахисника Маурісіо.

Відразу ж після цього "Спартак" забив переможний гол. Промес отримав м'яч перед штрафним, встояв на ногах після відвертого фолу Нема і викотив м'яч направо під удар Самедова - 2: 1. На 85-й хвилині після виходу м'яча в аут Крішіто чогось відіпхнув голландця, а потім сховався від нього за спиною бокового судді. Кінцівка взагалі вийшла вогненної: через пару хвилин Дзюба в боротьбі із захисником примудрився не влучити по порожніх воротах з двох метрів, потім вже спартаківець Лоренцо Мельгарехо вдарив повз після виходу один на один.

Так собі прощання. "Зеніт" зіграв внічию з "Анжи" в останньому матчі на "Петровському"