Голи: Дріуссі, 52, 90 + 1 - Жемалетдінов, 45 + 1

"Зеніт": Луньов, Смольников, Крішіто, Іванович, Нету, Кузя, Шатов (Полоз, 81), Паредес, Дзюба (Жуліано, 65), Дріуссі (Єрохін, 90 + 2), Кокорін

"Рубін". Рижиков, Кузьмін, Гранат, Кудряшов, Набиуллин, Камболов, Сонг, Оздоєв, М'Віла, Канунніков (Сердар Азмун, 64), Жемалетдінов (Караденіз, 64)

Попередження: Набиуллин, 16, Караденіз, 74

90 + 3 'Звучить фінальний свисток. Трудова перемога "Зеніта" над "Рубіном".

90 + 2 'ГОООООООООООООООООООЛЛЛ Дріуссі! Подача Крішіто з лівого флангу на ближню штангу. Себастьян випередив захисника і замкнув відразу в стор.

90 + 1 'Жуліано відборовся на лівому краю поля, слід перехоплення і закид на Караденіз, якого блокує Нету.

90 'Боротьба в центрі поля. У кінцівці матчу перевага по володінню м'яча вирівнюється. Позиційний наступ господарів.

89 'Неспішно намагаються гості провести атаку правим флангом. Переклад м'яча на лівий край. Господарі насилу, але виносять м'яч в поле.

88 'Корнер у виконанні гостей. Пішла подача на дальню штангу і завершальний удар з-за меж воротарського. Оздоєв не влучив у ціль.

87 'Відмінна, віялова атака по центру у виконанні Караденіз. Зіграв він в пас з Сердар Азмун, але в останній момент Луньов виручив свою команду.

86 'Невелике пожвавлення трибун. Закид Крішіто на Жуліано, зміщення останнього з флангу в центр і удар точно в суперника.

84 'Атака правим краєм у виконанні Кузьміна. М'яч дійшов до Сердар Азмун в чужій штрафній зоні, але рефері фіксує офсайд.

83 'Олег Шатов покинув газон і з'явився на ньому Дмитро Полоз.

82 'Смольіков знову з м'ячем, чергова спроба увійти в штрафну завершується фолом. Стандарт і заміна.

81 'Пішла подача на ближню штангу і Сердар Азмун випередив голкіпера, вибивши м'яч в поле. Снаряд ж залишився у господарів.

80 'Позиційна атака у виконанні господарів триває. Смольников намагався зіграти в стінку з партнером і заробив корнер.

79 'Боротьба на правому краю, зміщення Шатова в центр і пас в штрафну не пройшла. Відповідь через лівий край. Караденіз прокатав м'яч до чужих воріт - неточно.

78 'Дріуссі на швидкості намагався увірватися в штрафну суперника лівим флангом, але його заблокували захисники.

77 'Досить довго М'Віла тримав м'яч і шукав партнера по атаці, але його накрили. Не забарився перехоплення.

76 'Удар від воріт Сергія Рижикова. Боротьба в центрі поля і віялова атака гостей. Переклад м'яча на лівий фланг.

75 'Стандарт у виконанні господарів. Не забарився прямий удар Паредеса крізь стінку, але мимо ближній штанзі.

74 'Картка в руках рефері, вона дістається Караденізу. Рукою на другому поверсі зіграв гравець казанського клубу.

73 'Дуже щільно діють в обороні футболісти казанського клубу. Порушення правил Нема на Караденіз.

72 'Смольников поборовся на правому краю поля, досить швидко гості повернулися в оборону і господарі змушені діяти через занедбаність.

70 'Черговий перехоплення м'яча гостями. Караденіз поборовся на правому фланзі, обігравання з Кузьміним і втрата.

69 'Ще один стик. Порушення правил на гравця "Рубіна". Спроба відразу організувати контратака у гостей не вдалася.

68 'Цього разу все завершилося без свистка. Намагаються тиснути на суперника господарі поля, але не сильно у них це виходить.

67 'Позиційна атака у виконанні "Зеніту" триває. Дальній кидок на правий фланг. Зсув в центр і падіння.

66 'М'яч під контролем футболістів пітерського колективу. Тут же включається пресинг у виконанні з'явилися гравців.

65 'Ще одна заміна. Дзюба покинув поле і змінив його Жуліано.

64 'Прозвучала падіння гравця в світлій формі і пауза. Жемалетдінов залишає поле і виходить Караденіз, слідом Канунникова змінив Сердар Азмун.

63 'Скоро підуть заміни, поки ж подача з лівого флангу в штрафну зону "Рубіна" і м'яч вибивається в поле.

62 'Чергова, позиційна атака у виконанні футболістів "Зеніту". Неможливо їм спокійно розташуватися на чужій половині.

60 'Намагаються гості пресингом перехопити м'яч на чужій половині, але поки тільки боротьба.

59 'Підтримують свою ігрову перевагу футболісти пітерського колективу. Тим часом удар від воріт Рижикова.

58 'Позиційне наступ пітерського колективу. Переклад м'яча на правий край і удар Кокоріна в хрестовину.

57 'Довгий перепас на половині поля гостей. Ні куди не поспішають гравці в світлій формі, до того ж ще й помилка.

56 'Кудряшов порушує правила, зриваючи контратаку. Поки все обійшлося без картки. Швидкий розіграш снаряда господарями.

55 'Переклад М'Віла на правий край Кузьміну, але того не дали розвернутися. Друга хвиля також завершилася нічим.

54 'Досить швидко зрівняли рахунок в матчі футболісти "Зеніту". Тим часом відповідь гостей через позиційну атаку.

53 'ГООООООООООООООООЛЛЛ 1: 1! Дріуссі! Навіс на дальню штангу Кокорін, знижка Олександра в на протилежний край воротарського і завершальний удар в ближній кут.

52 'Намагаються футболісти "Зеніту" розташуватися на чужій половині. Перепас на лівому фланзі без загострення.

50 ' "Рубін" намагається атакувати вже правим краєм. Не забарився простріл Сонга в штрафну і Канунніков послав м'яч вище воріт.

49 'Переклад поперек поля на правий фланг і завершальний удар вище воріт. "Зеніт" намагається відповісти лівим флангом.

48 'Боротьба на правому краю поля, досить впевнено гості вибивають м'яч на чужу половину. Контратака.

47 'Команди в перерві обійшлися без замін. Відразу в атаку пішли футболісти "Зеніту", але поки без ударів в створ.

46 'Стартував другий тайм. Продовжимо спостерігати за грою!

45 + 3 'Звучить свисток на перерву!

45 + 2 'ГОООООООООООООЛЛЛ 0: 1! Рижиков виніс м'яч до чужого штрафного, на правий край. М'яч дістався Рифата. Форвард пішов від двох захисників, витяг голкіпера на себе і пробив у порожній кут.

45 + 1 'Позиційна атака пітерців. Подача з лівого флангу в центр штрафного і чергова відображена атака гостей.

45 'Шатов проривається до чужих воріт по лівому флангу, слід простріл в центр і Оздоєв перериває пас. Друга хвиля немає й.

44 'Боротьба в центральній частині поля. Поки не вдається гостям перехопити ініціативу, та й не горять вони великим бажанням це зробити.

43 'Атака правим флангом у виконанні "Зеніту" і цього разу гості діють досить чіпко в обороні, відбираючи м'яч до штрафної.

42 'Дзюба підхоплював м'яч в штрафній зоні суперника на лівому краю воротарського. Вдалося Артему витягнути на себе Рижикова, але спроба обіграти була марною.

41 'Віялова атака у виконанні господарів. Переклад на правий край Смольнікова, але закид у штрафну без завершального удару.

39 'Чергове пожвавлення уболівальників. Атака правим флангом в їх виконанні, переклад по діагоналі на лівий край.

38 '4 - 6 по порушення правил на користь футболістів "Рубіна". Рідкісна спроба в їх виконанні перейти в наступ.

37 'Сонг підхопив м'яч в центрі, спроба на швидкості прорватися до чужих володінням завершується падінням, але без порушення правил. Віяловий відповідь у "Зеніта" не пройшов.

36 'М'яч перейшов під контроль гравців оборони та голкіпера пітерського клубу. Віялова атака по центру у господарів не вдалася.

35 'Кузьмін закинув по правому флангу на хід партнера в штрафну, але ні хто Олега не підтримав.

33 'навішувати Доменіко на дальню штангу і на виході успішно діє Рижиков. Поки тримають оборону казанці.

32 'Позиційна атака у виконанні "Зеніту". Перепас гравців у світлій формі на правому фланзі. Переклад на Крішіто.

31 'Повернувся Смольников на газон і перший корнер у виконанні казанців. Слід подача на дальню штангу і Луньов діє на виході.

30 '74 - 26% по володінню м'яча на користь футболістів "Зеніту". Атака гостей по лівому флангу. Переклад м'яча в центр і удар М'Віла повз ціль.

29 'Ігор все таки покинув межі поля. Поки не ясно, чи зможе він продовжити зустріч. Поки ж старт атаки господарів.

28 'З'явилися носилки на полі, але вони не стали в нагоді футболістові "Зеніту". Пауза трохи затягується.

27 'Черговий жорсткий стик. Ігор Смольников виявляється на газоні після зіткнення Набуілліна, рефері мовчить.

26 'Рідкісна атака гостей по правому флангу. Слід спроба подати в штрафну, але м'яч влучив точно в Паредеса.

25 'Продовжують підходити глядачі на трибуни стадіону в Санкт-Петербурзі. Невеликий спад в грі.

24 'Кудряшов опинився на газоні після зіткнення на другому поверсі. Дісталося йому від Дзюби, але без порушення правил.

22 'Дальній закид у штрафну зону "Рубіна" і не зумів Дріуссі підлаштуватися під переклад. Удар від воріт Рижикова.

21 'Боротьба на правому фланзі атаки господарів. Короткий перепас і через оборону снаряд перейшов на лівий край.

20 'Гравці казанського клубу досить часто порушує правила. Стандарт. Слід подача Паредеса на ближній край штрафного, Підправлення Кокоріна і м'яч в руках Рижикова.

19 'Чергова боротьба в центральній частині поля. Атака господарів поля лівим флангом завершується падінням і стандарт.

18 'Крішіто з м'ячем на краю, слід переклад в центр і далі на правий фланг. Щільна оборона казанців.

17 'Стандарт і подача з правого флангу в центр штрафної зони гостей. Захисники досить успішно вибиває снаряд в поле.

16 'Перша картка дістається Набіулліну за грубий фол на Смольнікова. Ігор не відразу піднявся з покриття.

15 'Чергова спроба у виконанні колективу з Санкт-Петербурга встати на чужій половині. Переклад на правий край і ще один свисток.

14 'Боротьба на половині поля гостей. М'яч активно переміщається між гравцями в темній формі. Фол Жемалетдінова на суперника.

13 'Пожвавлення уболівальників, а також поступово заповнення трибун стадіону. Перший фол в атаці у "Зеніта".

12 'Віялова контратака у футболістів з Казані не проходить. Поступово перевага по володінню м'яча перейшло господарям.

10 'Перший корнер у виконанні господарів. Не забарився розіграш Дзюби зі Смольнікова, пас в штрафну не пройшов.

9 'Крішіто перевів м'яч по діагоналі на Кокоріна, але Олександр не зумів знайти продовження. М'яч залишається у пітерців.

8 'Переклад снаряда на правий фланг, закид у штрафну зону блокований. Переклад на лівий край поля.

7 'Нарешті пішов перехоплення м'яча гравцями з Північної столиці. М'яч активно переміщається в центральній зоні.

5 'Позиційне наступ казанців. Перепас на лівому фланзі, підключення захисників і не точний дальній кидок.

4 'Поки невелика перевага у гостей. Поступово футболісти "Зеніту" витісняють суперника, але не далі центру.

3 'Зазначу велика кількість вільних місць на трибунах, але час ще є. Поки ж не виходить у господарів розпочати свою атаку.

2 'З перших хвилин м'яч під контролем гравців "Рубіна", а їхній суперник змушений тримати оборону.

1 'Пролунав стартовий свисток. Матч розпочався!