Звіт про матч прем'єр-ліги - шахтар - тобол, футбол

В рамках сьомого туру Прем'єр-ліги Казахстану Карагандинський «Шахтар» в домашньому поєдинку зіграв внічию з Костанайські «Тобол».

У стратових відрізку гри головному арбітру часто доводилося переривати зустріч - гості почали матч агресивно і кілька разів порушили правила проти «гірників». Як наслідок, до 15-ї хвилини «Шахтар» провів дві вимушені заміни. Спочатку поле покинув Михайло Габишев, а після Алессіо Алегро. Замість них на полі з'явилися Ильнур Мангуткін і Оралхан Оміртаев. Молодий форвард «Шахтаря», вступивши в гру, встиг відзначиться ударом головою після навісу з кутового від Марко Станоєвіча, але мимо. Ближче до 30-й хвилині «Шахтар» почав насідати на ворота суперника. Поспіль дальні удари удару завдали Юліус Сзоке, Коредо Айегбусі і Рінат Хайруллін, але серйозно потурбувати голкіпера костанайцев Дмитро Непогодова вони не змогли. На 37-й хвилині «гірники» динамічно розвинули потенційно небезпечну атаку. Оралхан Оміртаев зіграв в «стінку» з Дауренбек Тажімбетовим і вивів на «рандеву» Штефана Зошака, але голкіпер гостей не дав нанести удар словаку. Під саму завісу першого тайму «Тобол» вдалося відкрити рахунок і вийти вперед - навіс Альміра Мухутдінова в штрафний майданчик «оранжево-чорних» привів до автоголу.

Перерва безумовно приніс користь дружині Олексія Єрьоменка і через три хвилини після свитских судді «гірники» зрівняли рахунок на табло. Після подачі кутового гол забив нападник «Шахтаря» Дауренбек Тажімбетов. Карагандинців продовжили нагнітати обстановку біля штрафної Дмитро Непогодова. Два рази по воротах «Тоболу» пробив Штефан Зошак, але до ударів по воротах справа не дійшла. На 78-й хвилині тренерський штаб «гірників» провів останню заміну - Ріната Хайруллін на поле змінив Владислав Васильєв. Через хвилину гості вивели на хорошу позицію нападника Джордже Деспотовіч. Серб сильно приклався по шкіряному снаряду і той пролетів над поперечиною. Після дальніми пострілами по воротах «Тоболу» катували щастя Владислав Васильєв і Марко Станоєвич, але обом не вистачило точності. В кінці гри між футболістами виникла конфліктна ситуація, яка привела до обопільним вилучень: Бориса Кадіо у господарів і Олексія Щоткіна у гостей. Фінальний свисток арбітра зафіксував нічию - 1: 1.

Помітили помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL + Enter. Дякуємо!