Адвокат повторив помилку Бенітеса і Вальдано

Технічна помилка Діка Адвоката в матчі з «Локомотивом» сьогодні буде розглянута на засіданні Контрольно-дисциплінарного комітету. Нагадаємо, голландець випустив на поле «зайвого», сьомого легіонера (при діючому в Росії ліміті в шість іноземців). «Радянський спорт» глянув на Захід, щоб з'ясувати - чи буває таке у них? Виявилося, що від неуважності страждали і такі тренери, як Рафа Бенітес і Хорхе Вальдано.

ПОДІЯ ДНЯ. ФУТБОЛ
ПРЕМ'ЄР ЛІГА. РОЗБІР ПОЛЬОТІВ

ЧЕМПІОНАТ ІСПАНІЇ. 3-й ТУР. «Расинг» - «ВАЛЕНСІЯ»

У перерві матчу четвертим на поле вийшов аргентинець Клаудіо Лопес. А на 63-й хвилині замість захисника Касереса (мав іспанська паспорт) з'явився бразилець Марселіньо. «Валенсія» порушувала ліміт рівно хвилину - схаменувшись, Вальдано прибрав з поля і ще одного легіонера - серба Джукича, зрівнявши тим самим склади (замін в розпорядженні тренера до того моменту вже не залишилося).

ЧЕМПІОНАТ ІСПАНІЇ. 17-й ТУР. «Вальядоліда» - «БЕТИС»

«Бетіс» Хав'єра Клементе приїхав в гості до «Вальядоліду» і програв матч з рахунком 1: 2. Однак через кілька днів дисциплінарний комітет Іспанської федерації футболу анулював результат матчу, присудивши «Бетісу» технічну перемогу з рахунком 3: 0. Хорватська тренер господарів Серджіо Крешич припустився фатальної помилки ще в першому таймі, коли випустив п'ятим легіонером колумбійця Лосано. Зайвий іноземець відіграв на полі більше години і істотно вплинув на результат матчу - за його участю «Вальядолід» забив обидва своїх м'ячі. Так що у дисциплінарного комітету просто не залишалося вибору.

КУБОК ІСПАНІЇ. 1/32 ФІНАЛУ. «Новельда» (Д3) - «ВАЛЕНСІЯ»

У підсумку «Валенсії» було зараховано технічну поразку з рахунком 0: 3 і клуб був виключений зі змагання. Зате, на відміну від випадку з Вальдано, помилка Рафи Бенітеса не варта йому роботи - президент Хайме орти Руїс пощадив майбутнього тріумфатора Ліги чемпіонів.

ЧЕМПІОНАТ ІСПАНІЇ. 16-й ТУР. «Расинг» - «ОСАСУНА»

У грі, яка завершилася нульовою нічиєю, тренер «Расінга» Лукас Алькарас порушив регламент чемпіонату, випустивши на поле чотирьох гравців, які не є громадянами країн ЄС. Федерація футболу Іспанії прийняла оригінальне рішення. З сантандерского «Расінга» зняли одне очко, набране клубом в звітному матчі. У той же час «Осасуна», представники якої вимагали присудити їй перемогу з рахунком 3: 0, отримала всього одне очко відповідно до результату матчу - 0: 0.

А ЯК У хокей?

За двійку з арифметики «ВИТЯЗЬ» розплатився п'ятірку ГОЛІВ

Господарі побаловали свою публіку масовою бійкою і постійними провокаціями тафгаїв. За що потім і поплатилися. Після закінчення матчу челябінці уважно вивчили протокол гри і розгледіли в складі суперників п'ятьох легіонерів: Дерріка Уолзера, Дарсі Веро, Натана Перро, Арена Спайло і Кріса Саймона.

- Так це ж порушення регламенту! - вигукнув наставник уральців Андрій Назаров. - Адже в заявку команди на матч можна включати не більше чотирьох іноземців. Прокол в повній мірі!

«Трактор» моментально подав протест в лігу.

- Сам не зрозумію, як так вийшло ... - в розладі дивувався обрахувати головний тренер «Витязя» Сергій Гомоляко. - Я-то думав, що як в заявку на чемпіонат, так і на гру можна включати п'ятьох легіонерів. Я і регламент уважно не читав. І взагалі думаю, що контроль за дотриманням таких формальностей повинен здійснювати зовсім не головний тренер, а спеціальні люди в клубі.

На наступний день Департамент проведення змагань КХЛ, прийнявши протест «трактористів», анулював результат матчу і зарахував «Витязю» технічну поразку з рахунком 0: 5, навздогін оштрафувавши на 500 тисяч рублів.

Рівно через тиждень Гомоляко звільнили з «Витязя» ...