Королівські війни, епізод другий

«Радянський спорт» представляє у відповідь чвертьфіналу Ліги чемпіонів між «Реалом» і «Баварією».

ПЛЮС Левандовскі

Давайте всі разом скажемо велике спасибі голкіперу «Баварії» Нойєра, що нам зараз є чого чекати і є що обговорювати. Якби не його феноменальна гра, то «Реал» забив би на «Альянц Арені» не два голи, а куди більше, і ніякої інтриги відповідна зустріч у собі не несла б. Було б прикро, адже від такої афіші чекаєш епічної заруби, а не ігри в одні ворота з заздалегідь відомим результатом.

«Баварії» потрібно забивати на «Сантьяго Бернабеу» два голи. Завдання складне, але посильне. Тим більше що повернеться після травми плеча і буде готовий грати Левандовскі, без якого атака мюнхенців в першому матчі виглядала дещо сиротливо. Ті напівмоменти, що були у заміщає його Мюллера, поляк напевно б конвертував хоча б в один гол.

МІНУС Бейлі

Тим більше що «Реал» повинен бути свіжий і бадьорий. У суботньому матчі чемпіонату Іспанії з «Спортингом» (3: 2) в стартовому складі мадридців вийшли тільки дві людини з тих, що грали в Мюнхені - центральні захисники Серхіо Рамос і Начо. Решта відпочивали і цілеспрямовано готувалися до «Баварії». Хоча подібний підхід ледь не коштував «Реалу» втрати очок - «вершковим» двічі довелося відіграватися, а вирішальний гол Іско забив на 90-й хвилині. Але переможців, як відомо, не судять.

«Баварія» - прекрасна команда. Але, як і у будь-який інший команди, у неї є слабкі місця. Так що нам потрібно підготуватися так само добре, як і до першої зустрічі - нас чекає велика гра, результат якої вирішать дрібні деталі. І нам потрібно обов'язково забути результат першого матчу - це вже історія », - сказав головний тренер« Реала »Зінедін Зідан.

Французу на цей раз доведеться обійтися без травмованого литкового м'яза Бейла. Замінити валлійця здатні як Іско, який в матчі проти «Спортинга» ще раз довів свою важливість для команди, так і Асенсио, відмінно вийшов на заміну в Мюнхені і віддав гольовий пас на Кріштіану Роналду.