Ак барс - додав нової поразки в скарбничку - автомобіліста

Це вже п'ятий поспіль невдалий матч для єкатеринбурзькій команди.

Надії уболівальників на цю гру не виправдалися.

"Автомобіліст" сьогодні невдало відкрив домашню серію матчем з казанським "Ак Барсом" в рамках регулярного чемпіонату КХЛ.

У "Автомобіліста" знову не вийшло порадувати уболівальників перемогою. На самому початку зустрічі господарі залишилися в меншості, вистояли, але як тільки минули дві хвилини, казанці відкрили рахунок, відразу ж збільшили розрив до 2 шайб, а потім і до чотирьох. Причому, одну з них забив екатеринбургский вихованець Федір Малихін, який виступає тепер за казанський клуб. Екатерінбуржци почали мляво відбиватися ближче до кінця гри, але зрівняти рахунок або навіть завоювати ініціативу вже не змогли. Андрій Алексєєв вдалося відіграти лише одну шайбу. Підсумок матчу: 1: 4.

Надії на гру були великі - на днях команда підписала 31-річного нападника московського "Динамо" Костянтина Волкова. У складі столичного клубу він двічі ставав володарем Кубка Гагаріна. Крім того, в основний склад повернувся Анатолій Голишев, який раніше був відправлений в Нижньотагільський "Супутник". Але в підсумку прикрий програш - вже п'ятий поспіль для нашої команди.

Студент УрФУ взяв участь в екстремальному проекті "Русский ніндзя" на Першому каналі

"Водієві зламало ноги": навпроти УрГПУ "дев'яносто дев'ята" в'їхала в стовп

Провід впали на гаражі, сталося замикання і пожежа: нові подробиці аварії на автомагістральних

А ви бачили яскравий спалах? На автомагістральних обірвалися високовольтні дроти

Антон Шипулін витягнув збірну Росії на 6-е місце в змішаній естафеті Кубка світу з біатлону

На Балі через виверження вулкана застрягли сотні туристів

"Автомобіліст" перервав образливу серію поразок у матчах Континентальної хокейної ліги

Чоловік затриманої, яка випала з вікна на Уралмаші, звинуватив слідчого в зв'язку з похоронної фірмою

Синоптики обрадували: до середини тижня на Уралі стане тепліше