Анжи »vs« динамо »- 1 3 (1 2)

У біло-блакитних після поразки в Ростові абсолютно не було часу перевести дух. Якщо наступний суперник - «Анжи» - мав на добу більше на відновлення, до того ж грав вдома, то «Динамо» довелося в четвер летіти в Москву, а вже в п'ятницю знову сідати в літак, прямуючи до Махачкали.

Юрій Калитвинцев вирішив вийти з положення за допомогою вельми серйозною ротації складу. Відразу п'ять замін у порівнянні з попереднім туром - місця Морозова, Шуніч, Катрича, Зотова і Вандерсона зайняли Козлов, Риков, Темников, Луценко і Бечирай. І ставка зіграла - гості зовсім не виглядали більш втомленими, ніж господарі, фізично ні в чому не поступилися опоненту.

Хоча почалося все дуже безрадісно. Наші втратили м'яч на фланзі, Хубулов прострілив справа, а Яковлєв легко замкнув передачу - 1: 0. Йшла всього-то дев'ята хвилина.

Біло-блакитні не стали відкладати питання про відновлення статус-кво в довгий ящик, а ще до перерви вийшли вперед. Останні голи взагалі вдаються динамівцям на диво. Три м'ячі у ворота «Амкара» були один яскравіше іншого. Дві комбінації в Махачкалі також зобов'язані потрапити в топи хіт-парадів найкрасивіших голів.

На 15-й хвилині Темників вирізав ідеальну подачу з правого флангу неробочий лівою ногою, а Бечирай невідпорно пробив головою під саму штангу - 1: 1. Трохи пізніше шедевр видали Луценко з Панченко. Євген на фланзі пішов від двох опонентів і «черпаком» закинув м'яч до лінії штрафного на Панченко. А той, помітивши, що голкіпер далеко висунувся з воріт, елегантно перекинув його - 1: 2.

«Анжи" не відсиджувався в обороні. Після невдалого старту в чемпіонаті вони з оточенням завзятістю йшли вперед, проте наші захисники в штрафну суперника не пускали, господарям доводилося сподіватися на дальні удари. З ними справлявся Шунін, в більшості ж випадків м'ячі летіли мимо.

У перерві Калитвинцев зміцнив центр півзахисту, замінивши Луценко на Зотова. Рахунок явно закликав діяти акуратніше ззаду, а стартовий склад вийшов сверхатакующім. І гості дійсно практично нічого не дозволили господарям. Хіба що Лескано бив з небезпечного становища, але в ближній кут не потрапив.

Динамівці і в другому таймі були гостріше. У його дебюті Бечирай здорово крутнув захисника на вході в штрафну, залишалося лише влучити у дальній кут - поруч зі штангою.

Інтрига ж померла на 76-й хвилині. Таша, що проробив у Ростові і Махачкалі величезний обсяг роботи, увірвався в штрафну і змусив сфолити на собі Фібеля. Пенальті, який чітко реалізував Панченко, - 1: 3. Це четвертий гол Кирила в сезоні, він наздогнав у списку бомбардирів лідерів - Кокоріна і Промес.

У час, що залишився скоріше наші могли збільшити рахунок, коли Вандерсон виводив на ударну позицію Ташаева, але той промахнувся, ніж «Анжи» відіграти хоча б один м'яч.

Юрій Калитвинцев, головний тренер «Динамо»:
- Показник нашої команди - характер. Грати довелося два матчі за короткий термін. Ми зробили ротацію складу. При цьому, поступаючись в рахунку, за рахунок характеру і віри в своїй сили, не проявили жодної паніки. Коли повели, супернику важко було відіграватися. У перерві ми вирішили зміцнити середню лінію і віддали половину поля, щоб звільнити оперативний простір. Це спрацювало. Результат, звичайно, радує. Якість гри ми ще будемо з командою обговорювати. Але хлопців я подякував, перш за все, за характер.

«Анжи» (Махачкала) vs «Динамо» (Москва) - 1: 3 (1: 2)
Голи: 1: 0 Яковлєв (9), 1: 1 Бечирай (15), 1: 2 Панченко (34), 1: 3 Панченко (76, пен)

«Анжи»: Солосін, Мусалов, Фібель, Бризгалов, Данченко (Ліпартія, 68), Карасьов (Гулієв, 61), Хубулов, Афонін, Яковлєв, Маркелов, Лескано (МАМТ, 45)
Запасні: Шлеев, Будаков, Тетрашвілі, Полуяхтов, Базелюк, Долгов, Багаєв, Хадарцев
Головний тренер: Олександр Григорян

«Динамо»: Шунін (к), Козлов, Хольмен, Риков, Терехов, Соу (Соснін, 82), Темников, Таша, Панченко (Вандерсон, 77), Луценко (Зотов, 45), Бечирай
Запасні: Лещук, Нарубін, Морозов, Белоруков, Калугін, Шуніч, заспівати, Кузьмін, Катрич
Головний тренер: Юрій Калитвинцев

Судді: Михайло Вілков (Нижній Новгород), В'ячеслав Семенов (Гатчина), Рашид Абусуев (Санкт-Петербург)
Попередження: Хубулов (24), Соу (59), Риков (85)