Че-2018 збірна Росії зіграла внічию з поляками - новини

Збірна Росії свій другий матч на чемпіонаті Європи з футболу провела проти команди Польщі, яка є господинею Євро. Російська команда після розгромної перемоги в першій грі над Чехією (4: 1) виявилася в числі фаворитів усього турніру. Однак, як показав матч з поляками, в грі збірної залишаються проблеми.

В цілому матч між росіянами і поляками був рівним: в якісь моменти Польща виглядала краще, а росіяни грали іцшеввац на контратаках, в якісь моменти - навпаки, зазначає Lenta.ru.

Росіяни відзначилися на 37 хвилині після подачі штрафного: передачу Андрія Аршавіна замкнув Алан Дзагоєв, який вийшов на перше місце в списку бомбардирів Євро з трьома забитими м'ячами.

Однак поляки зусиль Якуба Блащиковські після зуміли відквитати рахунок в матчі. Після сольного проходу з флангу в центр капітан збірної Польщі потужним ударом з лінії штрафної відправив м'яч у дев'ятку - В'ячеслав Малафєєв на цей раз виявився безсилий допомогти своїй команді.

"Ми самі собі створили труднощі, так легко розлучаючись з м'ячем, - сказав про свої враження" Советскому спорту "головний тренер російської Збірній, Дік Адвокат. - Це був складний матч. Ми грали в гостях. Але по грі ми повинні були брати три очки . Хоча, у поляків настирлива команда з кількома класними футболістами. Але у нас команда краще ".

Самі гравці говорять, що в другому таймі треба було діяти активніше.

"Ми зіграли трішки відкрито в другому таймі і дозволили полякам грати на контратаках - то, що вони люблять, і те, що їм звичніше. На жаль, вони один шанс свій реалізували, ми ж були трошки втомленими в другому таймі і не змогли створити потрібного напруги біля чужих воріт ", - сказав Андрій Аршавін в ефірі Першого каналу.

Після двох матчів жодна з команд не забезпечила собі місце в чвертьфіналі, в який виходять по дві команди з кожної групи. Росіянам, для того щоб забезпечити собі місце в плей-офф, досить не програти в третьому матчі Греції, яка напередодні програла збірній Чехії з рахунком 1: 2.

Крім того, навіть при поразці від греків у Росії залишаються шанси на вихід з групи, але це буде залежати від того, як зіграють Польща та Чехія.

У Варшаві поліція відкрила стрілянину на марші фанатів з Росії

Че-2012 збірна Росії зіграла внічию з поляками - новини

У Варшаві накануе матчу Росія-Польща відбулися сутички між російськими і польськими вболівальниками: є постраждалі.

Поліція Варшави відкрила попереджувальний вогонь у повітря і застосувала водомети під час руху маршу російських уболівальників, повідомляє РІА «Новини».

Під час руху колони польські вболівальники стали закидати поліцейських фаєрами і скляними пляшками. Поліції довелося зробити декілька попереджувальних пострілів і витіснити поляків зі шляху руху російських фанатів.

Проте незабаром після початку ходи іцшеввац уболівальників з'явилися перші постраждалі.

Як повідомляє LifeNews. один з місцевих журналістів отримав поранення голови після того, як кільком польським уболівальникам вдалося прорватися через оточення і зав'язати бійку з російськими. У штовханині по голові вдарили по голові оператора місцевого телебачення.

Ще одна сутичка між фанатами сталася за даними газети "Радянський спорт" в ресторані "Підвал" на вулиці Артура Яржинського: там на росіян напали поляки чисельністю близько 100 осіб. Як розповіло джерело видання жорстке зіткнення тривало близько хвилини, після чого все участинков бійки розбіглися в різні боки. На місце прибули наряди поліції, але провокаторів бійки їм виявити не вдалося.

"Інтерфакс" з посиланням на видання "Спорт-Експрес" повідомляє, що один росіянин отримав важку травму - йому пробили голову.

Раніше повідомлялося про ще один конфлікт поляків і росіян у варшавському районі Таргувек, де на невелику групу туристів напали близько 20 місцевих жителів.