Ірина Бобильова
Інтегроване заняття для дітей раннього віку в групі ДКП по пальчикові малювання «Весела іграшка - Петрушка»
Інтегроване заняття для дітей раннього віку в групі ДКП по малюванню з використанням нетрадиційної техніки «пальчики»
на тему «Весела іграшка - Петрушка»
Мета. розвивати у дітей інтерес до народної іграшки «Петрушка» використовуючи нетрадиційну техніку малювання «пальчики».
Матеріали та обладнання. Лялька «Петрушка» (пальчиковий театр); порцеляновий іграшка «Петрушка на м'ячі». брязкальця, фарби для малювання пальчиками. аркуші паперу з намальованим «Петрушкою». магнітофон, аудіозапис. Е, Железновой «Брязкальце-брязкальце, музична іграшка».
Хід заняття:
Вихователь пропонує дітям взятися за руки і зробити коло на килимі (емоційний настрій на заняття).
Ходить сонечко по колу (діти разом з вихователем рухаються по колу)
Дарує діточкам свій світ.
А зі світлом до нас приходить (діти зупиняються, встають на носочки і піднімають руки вгору).
Теплий - сонячний привіт.
Дзвенить дзвоник. вихователь здивовано
- «Хлопці, хтось до нас в гості прийшов» (забирає у помічника вихователя пальчиковую іграшку «Петрушку»).
- Хлопці, хто до нас прийшов у гості? (Відповіді дітей).
Вихователь (читає вірш про «Петрушку»)
На свято подарували мені іграшку:
Чи не паровоз, що не м'ячик, а Петрушку -
На ковпачку злітають дзвіночки,
Зі сміхом дзвін летить в усі кінці.
Вихователь звертається до ляльки. «Петрушка. ти весела іграшка. пограй з хлопцями »
Вихователь. Хлопці «Петрушка» приніс вам брязкальця і хоче з вами пограти.
Физкультминутка. діти грають з брязкальцями під музику Е. Железновой «Брязкальце-брязкальце, музична іграшка».
Вихователь. Хлопці, а «Петрушка» прийшов до нас не один, він приніс з собою іграшку «Петрушка на м'ячі» (діти разом з вихователем розглядають іграшку)
- Петрушка веселий. він посміхається, у нього на голові червоний ковпачок з бубонцем, костюм жовтий і синій в горошок, він сидить на м'ячі.
Вихователь. Ми розглянули веселого «Петрушку». а зараз будемо прикрашати сорочку і брюки «Петрушки» зеленими горошинами. Малювати будемо пальчиками.
Вихователь запрошує дітей за столи. і діти приступають до виконання завдання.
Ви хлопці дошкільнята.
Постаралися ви на диво
Малювали так красиво!
Вихователь передає пальчиковую іграшку «Петрушка» помічнику вихователя.
Вихователь. Хлопці «Петрушка» поспішає до інших хлопців у гості. Нам треба попрощатися з ним. Діти кажуть «Петрушки» до побачення! (Помічник вихователя йде разом з іграшкою).
«Травка для зайчат». Заняття з малювання в групі раннього віку Травка для зайчат »заняття з малювання в групі раннього віку Цілі. Виховувати у дітей співчуття до ігрових персонажів і викликати.
Інтегроване заняття для дітей раннього віку «Чарівна ниточка» Цілі: 1. Розвивати активну мова дітей. 2. Активізація словника: іменниками (воробушки, автомобіль, квітка, морквина, хвіст, ялинка.
Інтегроване заняття на тему: «Пізнання. Ознайомлення з навколишнім світом »- група раннього віку Конспект:« Мишка в гості до нас прийшов »Мета: Дати дітям елементарні уявлення про транспорт. Завдання: Освітні: 1. Сприяти.
Інтегроване заняття з малювання в середній групі на тему «Великдень до нас прийшла» Програмні педагогічні завдання. познайомити з народним обрядовим святом - Великоднем, її звичаями, традиціями, новими словами і їх значенням ;.Музично-ігрове заняття для дітей раннього віку «Весела прогулянка» Музично-ігрове заняття для дітей раннього віку «Весела прогулянка» Музичний керівник МБДОУ №3 «Веселка» Мазуніна Світлана.
«Одяг і дощик». Інтегроване заняття для дітей раннього віку тема заняття «Одяг і дощик». мета: розширення кругозору, формування навичок продуктивної, музичної та пізнавально-мовленнєвої діяльності.
"Родина". Інтегроване заняття для дітей раннього віку тема заняття «Сім'я». мета: розширення кругозору, формування навичок продуктивної, музичної та пізнавально-мовленнєвої діяльності. Завдання.
Заняття з малювання. «Полянка для курчати» (для дітей раннього дошкільного віку) Мета: 1. Створення колективної композиції в співтворчості з вихователем. 2. Знайомство з стусанами, як художнім інструментом. Освоєння.