- СD (диск) для аудіювання;
- наочні матеріали (картки, картки-кліше);
- роздаткові матеріали (картки з діалогами).
Обладнання: проектор, екран, ноутбук, магнітофон.
На уроці використана комунікативна методика. Метою комунікативно-орієнтованого навчання на даному уроці є засвоєння граматики і лексики досліджуваного матеріалу, а також формування умінь іншомовної комунікації. Формальні аспекти мови (граматика, лексика і фонетика) представлені в комунікативному контексті так, що учням легше використання їх у мові. На уроці учням пропонуються такі завдання, при виконанні яких розвиваються іншомовні мовленнєві вміння (аудіювання, говоріння, читання, письмо). При проведенні заняття вчитель стає співрозмовником, в той же час джерелом інформації і які оцінюватимуть. Такий підхід передбачає створення атмосфери довіри і співробітництва.
У мовної розминці використані діалог, фонетичні картки і пісенька. При співі пісеньки використання невербальних засобів спілкування - міміки і жестів - дозволяє розслабитися, відчути розкутість. На уроці учні чують англійську мову в реальному комунікативної ситуації. Велика роль відводиться роботі в парах і індивідуально. При складанні і розігруванні діалогу, і при расспросе вчителя. За допомогою прийомів активізації усного мовлення, учні висловлюють свою думку і відповідають на питання.
Розробка уроку з англійської мови
в 6 класі на тему «Як дістатися до ...?»
(How do we get to Tunbridge Wells?)
Цілі: Систематизувати знання учнів по темі "Орієнтування в місті" і по темі "Як дістатися до ...?", Тренувати учнів в умінні вести спілкування англійською мовою в ситуаціях і рольових іграх, навчити учнів самостійно працювати з фонетичним матеріалом, підвищити інтерес учнів до вивчення англійської мови
- Виховна. Створити сприятливий емоційно-психологічний клімат навчання, атмосферу доброзичливості.
- Освітня. Ознайомити учнів з одним з міст півдня Англії.
Розвиток навичок: Розвинути вміння монологічного і діалогічного мовлення, розвинути вміння імпровізувати, розвивати пам'ять і логічне мислення.
Вокабуляр: - нова лексика: county, distance, measure, pleasure, treasure, Tunbridge Wells
- повторення пройденої лексики для розповіді про місцезнаходження закладів:
to turn right (left), to go down (up) the street, to go past, on the right (left)
side, on the corner, opposite, between, a road, a station, How do I get to ...?
Структури: How to get to .... Can you tell me where .... Would you like to tell me ....
Where is .... Excuse me ...
Фонологія і правила читання: буквосполучення -ure
I. Організаційний момент.
Мета: Розвиток навичок усного мовлення