Марія Харіна
Конспект ООД з дітьми старшого віку в комп'ютерно-ігровому комплексі «домашнім улюбленцям їх дитинчата»
Мета. удосконалювати навички володіння комп'ютерною мишкою; сприяти розвитку мовлення;
• Закріплювати уявлення дітей про домашніх тварин і їх дитинчат;
• Закріплювати уявлення про те, яку користь вони приносять людині, чим харчуються.
• Розвивати уміння перетягувати і утримувати предмети за допомогою лівої кнопки миші.
• Розвивати зв'язне мовлення дітей;
• Розвивати активний і пасивний словниковий запас дітей.
• Розвивати уміння мислити логічно.
• Формувати любов до домашніх тварин і бажання доглядати за ними.
ЕОР «Чий малюк?»; Картинки із зображенням домашніх тварин; магнітна дошка; магніти для фіксації картинок; розфарбування «Хто, що їсть?» (на кожну дитину, кольорові олівці.
хід заняття
Актуалізація знань, наявних у дітей по темі «Домашні тварини та їх дитинчата».
В. До нас прийшли гості, відгадайте, хто вони?
Молока кому? (Корова) Як називають дитинча корови?
На лапках царапки. (Кішка). Як називають дитинча кішки?
Дражниш-кусається. (Собака) Як називають дитинча собаки?
В. У кого хвіст і грива? (Кінь). Як називають дитинча коня?
В. Дає молоко нам, хоча не корова,
Шерстю своєї поділитися готова.
Вона непосида і моторна ...
Як називаємо її ми? (Коза). А дитинча кози називаємо?
В. товстувата, незграбна,
Любить бруд і любить калюжі,
Любить спати і любить хрюкати,
П'ятачком в грязі похлюпать? (Свиня). Дитинча свині?
Його стрижуть два рази в рік.
Дає нам шерсть, щоб ми одяглися,
В одежі вовняній зігрілися.
У отарі на лузі пасеться.
Як, то тварина зветься. (Овечка). Як називають дитинчати овечки?
(Відгадки вивішуються на магнітну дошку)
В. Хлопці, у мене в комп'ютерній грі переплуталися всі картки з тваринами і їх дитинчатами. ви допоможете мені, розкласти їх правильно?
В. Тоді проходьте швидше до комп'ютерів.
(Діти сідають по робочих місцях).
На екранах монітора зображення домашніх тварин і їх дитинчат; Завдання дітей правильно скласти пари. Після закінчення виконання завдання діти по черзі називають тварина і його дитинча.
В. Молодці! Ви дуже мені допомогли. Яке загальна назва можна дати нашим гостям?
В. Правильно, а хто з вас може сказати чому ми їх називаємо «Домашні тварини»?
Діти. Тому що домашні тварини живуть поруч з людиною.
В. Молодці! Але домашні тварини не тільки живуть поруч з людиною, вони ще й приносять велику користь людині. Ось, наприклад, корова - дає нам молоко. Що може людина зробити з молока?
Діти. кефір, масло, сметану, сир, ряжанку, морозиво, йогурт.
В. Що нам дає овечка?
Діти. Овечка нам дає шерсть.
В. Вірно, з вовни людина пряде нитки. З ниток в'яже шкарпетки, рукавиці, светри.
В. Правильно, а що дає нам - коза?
Діти. Коза нам дає молоко, шерсть.
В. Як допомагає людині кінь?
Діти. Кінь допомагає людині працювати, перевозити вантаж.
Діти. Собака охороняє будинок.
В. Яка користь людині від кішки?
Діти. Кішка ловить мишей.
В. Молодці! Натомість, людина доглядає за тваринами і годує їх.
(Робота на аркушах - розфарбування «Хто, що їсть?») Розвиток дрібної моторики
В. Як ви думаєте, для кого з домашніх тварин приготовлено. молоко, риба, м'ясо, кісточка?
Д. Молоко і риба - для кішки, а кісточка і м'ясо - для собаки.
В. З'єднайте лініями кішку з молоком і рибою, а собаку з м'ясом і кісточкою, а потім розфарбуйте коробку з молоком і м'ясо так, як вам хочеться.
В. Для кого приготовлено трава і сіно?
Д. Трава, сіно приготовлені для корови, овечки, кози і коні.
В. Молодці. З'єднайте лініями. корову з сіном і травою; кінь з сіном і травою і т. д; Розфарбуйте корову і коня, як вам хочеться.
- Про кого ми сьогодні говорили?
- Чому їх назвали «домашніми тваринами»?
- Яку користь вони приносять людині?
- Яких дитинчат домашніх тварин ви знаєте?
Конспект НСД «домашнім улюбленцям їх дитинчата» (середня група) «домашнім улюбленцям їх дитинчата». Конспект НСД в середній группеОбразовательние області: «Пізнання», «Мовленнєвий розвиток», «Художнє.
Конспект НСД у 2 мл. гр. «Домашні тварини та їх дитинчата» Конспект НСД в другій молодшій групі «Домашні тварини та їх дитинчата» - інтегроване заняття з розвитку мовлення, екології, математики.
Конспект НСД в другій молодшій групі «Домашні тварини та їх дитинчата» Конспект НСД в другій молодшій групі «Домашні тварини та їх дитинчата» - інтегроване заняття з розвитку мовлення, екології, математики.
Конспект НСД в другій молодшій групі «Домашні тварини та їх дитинчата» Мета: формувати уявлення про тварин, що живуть у нас вдома, їх відмінностях та потребах, елементарні правила догляду.
Конспект НСД в другій молодшій групі «Домашні тварини та їх дитинчата» Мета: Розвиток всіх компонентів усного мовлення дітей, узагальнення знань дітей про домашніх тварин і їх дитинчат. Програмні завдання: 1) Освітні.
Конспект ОД по пізнавальному розвитку в групі раннього віку «домашнім улюбленцям їх дитинчата» Завдання: продовжувати знайомити дітей з домашніми тваринами та їхніми дитинчатами, вчити правильно називати їх, вказувати їх основні ознаки, порівнювати.
Конспект ООД в комп'ютерно-ігровому комплексі з дітьми старшого віку Мета- удосконалювати навички володіння комп'ютерною мишкою; сприяти розвитку мовлення; Завдання: Освітні: Закріплювати.
Конспект ООД в комп'ютерно-ігровому комплексі з дітьми старшого віку Конспект ООД в комп'ютерно-ігровому комплексі з дітьми старшого віку Мета- удосконалювати навички володіння комп'ютерною мишкою; сприяти.
Конспект ООД в другій молодшій групі «Домашні тварини та їх дитинчата» Завдання: 1. Розвивати уяву, допитливість, пам'ять, логічне мислення, підвищувати мовну активність дітей, вміння відповідати на питання.
Міні-музей обчислювальної техніки в комп'ютерно-ігровому класі ГБОУ ШКОЛА № 1195 ДО СП №3 Керівник гуртка (КІК) Васильєва Тетяна Іванівна Працюючи в комп'ютерно ігровому класі ГБОУ.