Наталя Янкова
Конспект заняття з малювання «Неваляшка - лялечка»
Мета. Вчити дітей зображати іграшку з декількох круглих форм кольоровими олівцями.
1 частина вступна: Діти входять в групу, сідають на стільчики, півколом. Вихователь перед дітьми.
Всім, всім, доброго ранку і гарного настрою на весь деньПедагог. Хлопці у нас з вами незвичайне заняття. До нас прийде гість
Хто він? Ви вгадаєте з допомогою загадки
Ляльку я ложу в ліжко,
Але вона не хоче спати
Я тоді її качаю,
Лялька ж лежати не хоче
Співає пісні і регоче
Дивується кіт Яшка
Педагог. Ось і гостя прийшла така милашка лялька - неваляшка
Педагог. Хлопці неваляшка мені щось на вушко хоче сказати, Вона нас всіх запрошує в коло
Всіх ребяток я дізналася
За собою в коло покликала
За руки ми все візьмемося
І один одному посміхнемося
Неваляшка. Привіт дітлахи.
Дівчата і хлопці
Я дуже рада, що ви запросили мене у мене для вас лист.
А що, же в цьому листі давайте відкриємо конвертик і прочитаємо.
Педагог. Допоможіть мені сфотографуйте моїх подружок неваляшек. я дуже скучив. Друг петрушка!
Педагог. Допоможемо Петрушки, а так як у нас немає фотоапарата, давайте
Її намалюємо, так як ніби фотографуємо
Педагог. Беру неваляшку (розглядаємо)
Педагог. Подивіться, що неваляшка складається з чотирьох круглих форм
Неваляшка. Так я така.
Педагог. Ти посидь, послухай діток, вони тобі все розкажуть
Неваляшка. Буду тихо сидіти і уважно слухати
Педагог. Дітлахи, подивіться на нашу неваляшку - яке у неї тулуб (велике - кругле). А голова поменше гурток
А ручка (два маленьких гуртка)
Педагог. Давайте звернемо на обличчя, що очі два маленьких кругляшка, схожі на намистинки, щічки червоні, рожеві теж кругленькі, а ротик схожий на півколо, він посміхається, сміється.
Педагог. Ось ми і сфотографували неваляшку. як бачили, так і малюємо
Неваляшка. я вас слухала, ви все знаєте, і я думаю, що красиво намалюєте моїх подружок для мого друга петрушки.
Педагог. Постараємося, діти? (Та)
Педагог. Дітлахи, давайте намалюємо, тулуб неваляшки (найбільший гурток, коло поменше це буде голова.
Педагог. Давайте запитаємо нашу неваляшку. правильно намалювали
Неваляшка. Так, а, чого ще не вистачає? (Ручок) Молодці, правильно!
Які у мене ручки? (Трохи менше) два однакових кругляшка.
Неваляшка. А тепер намалюйте моїм подружкам очі, щічки і ротик
Неваляшка. ви мене сфотографували (схоже).
Педагог. діти уважно дивилися на тебе, і у них все вийшло красиво!
Педагог. Молодці всі, погладьте себе по голівці!
Неваляшка. Дякую хлопці, моїх подружок дуже барвисто, яскраво намалювали. тепер можна і відправити всі фотографії мого друга
Неваляшка. Досвіданія, діти!
Педагог. Давайте згадаємо, що ми робили сьогодні на занятті (малювали)
Для кого ми малювали. (Для петрушки).
Хто неваляшка лист надіслав (петрушка)
Вдалося без фотоапарата сфотографувати - намалювати неваляшек (та)
Педагог. На цьому заняття наше закінчилося. поплескайте себе, і скажіть ще раз ми молодці!
Хід заняття: 1 частина вступна. Діти входять в групу, сідають на стільчики, півколом. Вихователь перед дітьми.
Для Вас, батьки. «Як вчити дітей поважати старших?» «Як вчити дітей поважати старших?» «З роками люди стають мудрішими» - дуже часто ми чуємо від наших батьків, людей старшого покоління.
Ігрові вправи для розвитку вміння дітей зображати кого-небудь 1. Гра «Чарівна квітка». Мета: Вчити висловлювати свою індивідуальність, представляти себе іншим дітям в групі. Хід гри: Дітям пропонують.
Конспект НСД ГО Художня творчість-малювання олівцями «Колобок» Конспект НСД ГО «Художня творчість» -рісованіе олівцями в 2 молодшій групі. Тема: Колобок Мета: вчити дітей малювати кольоровими.
Конспект заняття в старшій групі. Малювання олівцями «М'ячі» Конспект заняття в старшій групі малювання олівцями «М'ячі» Завдання. Продовжувати вчити дітей малювати м'ячі за задумом, заповнюючи весь простір.
Свято літа з випуском декількох дітей в школу Свято літа 1 Дитина: На золотом ... 2 Дитина: ганок ... 3 Дитина: Сиділи ... Все: Виходь, тобі водити! 1 Дитина: Водити сьогодні буду я.
Майстер-клас «Мистецтво зображати, не зупиняючись на простому. Малювання нетрадиційним способом »Техніка малювання свічкою, аквареллю по сирому фону + сіль. «Творчість - це не доля тільки геніїв, які створили великі художні твори.Знайомство дітей з народно-прикладним творчістю через народну іграшку Розвиток гармонійної самодостатньої творчої особистості складно уявити без участі мистецтва. При цьому роль декоративно-прикладного.