Купер як грав «спартак» в атаці у кубковому матчі з «рубіном»

РУБІН vs СПАРТАК 2: 0

Вирішив зафіксувати всі атаки "Спартака" в кубковому матчі з Рубіном. Як вони розвивалися, хто атакував, хто все псував. Картина вийшла наступна.

перший тайм

2 хвилина. Хурадо. рухаючись по центрі, не виконав нескладний пас в розріз, міг бути вихід один в один. Захисник "Рубіна" перехопив м'яч.

4 хвилина. Боккетті вривається в штрафну, у нього з ноги після навісу знімає м'яч захисник "Рубіна". Відразу навіс після ауту - винос.

7 хвилина. Хурадо віддає Дзюбі на кут штрафного, Дзюба втрачає м'яч, заробляючи фол у нападі, зриваючи потенційно гольову атаку. захисник при обіграш ставить йому корпус, Дзюба вистачає його руками.

9 хвилина. Широков розрізним пасом виводить Дзюбу в центр штрафного майданчика. Але удар несильний з 12-ти метрів, Рижиков забирає м'яч намертво.

13 хвилина. "Спартак" подає кутовий - винос м'яча головою захистом "Рубіна".

14 хвилина. Навіс Кости - винос, ще один кутовий.

14 хвилина. Навіс з кутового - винос, ще один навіс після виносу - удар Інсаурральде головою, несильно і прямо Рижикову в руки.

15 хвилина. Удар Глушакова з 22-ї метрів, прямо в Рижикова.

16 хвилина. Навіс Промес після багатоходівки, Рижиков знімає м'яч з голови Дзюби.

17 хвилина. Навіс Кости. Дзюба не бореться за верховий м'яч, не йде на м'яч, хоча один на один у штрафному з дефом "Рубіна".

24 хвилина. Промес псує перспективну атаку, втрачаючи м'яч перед штрафним.

25 хвилина. Удар Кости зі штрафного з 30-ти метрів у нижній кут, але Рижиков дотягується і відбиває на кутовий.

26 хвилина. Кутовий - винос м'яча.

28 хвилина. Пас на вихід Дзюбі. але його легко наздоганяють і виносять м'яч, міг би бути вихід один в один, але швидкості у Дзюби немає, Веллітон тікав в таких ситуаціях.

31 хвилина. Штрафний, навіс, удар Інсаурральде головою значно вище воріт.

35 хвилина. Дзюба зриває атаку, неточно віддавши м'яч перед штрафним.

37 хвилина. Навіс Промес в штрафну - винос м'яча.

38 хвилина. Кутовий "Спартака" - винос. Удар Глушакова з 30-ти метрів - прямо в руки Рижикову.

42 хвилина. Коста губить момент, замість навісу з флангу в атаці з ходу - удар за ворота.

Разом в першому таймі

"Спартак" атакує або навішуючи м'яч в штрафну з флангів, або подаючи кутові або ударами здалеку. Моментів, які потенційно могли б приводити до голів, не було. Кутові розігруються однаково - подача в центр штрафного, в скупчення гравців Рубіна. При Карпіні "Спартак" грав набагато різноманітніше стандарти. Атак через центр майже немає, поскільки дефіцит як ігроцкой думки, так і техніки, культури пасу, та й бажання грати в такий футбол немає у гравців. Крім того, і тренери, мабуть, грати так не орієнтують наших футболістів. Футбольна думка ледве жевріє, гравці запрограмовані, передбачувані, схема важким молохом висить над полем. Чи цікаво їм самим так грати - навіть цікаво. Пара спроб дати в розріз на Дзюбу виглядають приречено, бігає наш ударний нападник нешвидко протягом всієї своєї кар'єри. Все нагадує важкий, звичайний і монотонна праця. Хоча, може бути, це зайве зараз, це ж уболівальник хоче радості від гри, а їм-то вона навіщо? Не думаю, що за це є бонус в їх контрактах. Перед другим таймом є певна частка оптимізму, оскільки гра рівна і десь там на Бенче сидить Мовсісян, втім, він вийде тільки в овертаймі, коли вже буде пізно.

другий тайм

47 хвилина. Хурадо в штрафний п'ятою на Промес. той замість удару лізе на двох, кутовий.

48 хвилина. Кутовий - винос, повторний навіс Кости - за ворота. Коста весь матч грав криво.

50 хвилина. Дзюба на фланг віддає Паршивлюк. той повертає обратку низом, простріл - винос.

51 хвилина. Закид Широкова в штрафну на Дзюбу - Рижиков перший на м'ячі, перехопив.

52 хвилина. Навіс Хурадо на Паршивлюка - удар після обробки з кута воротарського вище воріт. Перший реально гольовий момент в матчі на 52-ій хвилині.

55 хвилина. Спроба Кости вдарити з 30-ти метрів - м'яч застряє в захисників.

56 хвилина. Промес проходить по лицьовій майже до воротарського майданчика "Рубіна", обігруючи двох, - винос м'яча захисником.

61 хвилина. Удар Промес з лінії штрафного, Рижиков ловить м'яч в нижньому кутку, удар несильний.

63 хвилина. Спроба Хурадо з лінії штрафного закрутити м'яч у дальній кут - переліт, вище воріт.

65 хвилина. Удар Промес з 18-ти метрів - прямо в руки Рижикову.

66 хвилина. Навіс Хурадо - удар Дзюби головою повз ворота в боротьбі.

69 хвилина. Відмінний навіс Хурадо. удар Паршивлюка в упор головою, але захисник блокує м'яч, на добиванні Джо - захисник кидається під удар і накриває його. Другий гольовий момент за матч і знову у Паршивлюка.

73 хвилина. Промес зриває відмінну атаку по флангу, заплутавшись в ногах і далеко упустивши м'яч від себе. Могли втекти троє на двох.

84 хвилина. Могло все вирішитися в грі. Навіс Хурадо. удар головою Дзюби. Рижиков парирує м'яч у стрибку, і Широков на добиванні не влучає у порожні ворота з метра.

Справедливості заради треба сказати, що до м'яча він тягнувся. Після цього у мене була майже стовідсоткова впевненість, що за таке нам доля віддасть. Так і виявилося.

86 хвилина. Паршивлюк вривається в штрафну, б'є в нижній кут - Рижиков витягує м'яч в стрибку на кутовий.

87 хвилина. Кутовий - винос.

89 хвилина. Коста замість пасу на відкривався Паршивлюка на фланзі і можливого виходу один в один, б'є з 25-ти метрів прямо в Рижикова.

Як казав один герой в популярній комедії - "так за таке вбивати треба!". Паршивлюк завмирає в подиві і розводить руками.

91 хвилина. Навіс Хурадо за ворота. Сили вже починають залишати спартаківців, це видно.

Разом з гри

Забити спартаківці могли три рази. Добре зіграли воротар "Рубіна", захисники, десь не вистачило майстерності, десь везіння. Багато це чи ні - мати три гольові моменти за гру, це питання риторичне. Але я на нього відповім - цього мало. Треба створювати більше, щоб забивати голи, створиш 10 - заб'єш 3. Але ми так граємо вже давно, створюючи трохи біля воріт супротивника. "Спартак" взагалі грає з усіма на рівних, ось що цікаво, і за моментами в тому числі. І з "Уралом", і з "Амкаром", і з ЦСКА, і з "Динамо", і з "Зенітом", і з "Уфою", з усіма на рівних. Так що, що ми зараз з себе представляємо велика загадка. Ось був такий гравець Алессандро дель П'єро, він з трьох ударів з лінії штрафного, покладав один або два. Був такий гравець Алан Ширер, він головою забивав в упор, як горіхи клацав. Так не просили б по 3 мільйони зарплати гравці, які цього нічого не вміють.