Рубін - спартак нічия, яка не влаштувала нікого

Гра була на три результату Фото: Раміль Галі

Матч зі "Спартаком" для "Рубіна" був вкрай важливий. Після не самого гарної старту підопічним Хаві Грасиі необхідно було перемагати. Зробити це було непросто. Незважаючи на всі проблеми "Спартака", москвичі є одними з лідерів чемпіонату Росії. та й історія особистих зустрічей останнім часом не на користь "Рубіна". 0: 4 дворічної давності на Центральному стадіоні казанські вболівальники досі забути не можуть.

Ласкаво просимо до КРАСНО-БІЛИЙ АВТОБУС

Фанатський сектор "Спартака" був заповнений майже під зав'язку. Не забули спартаківські уболівальники і звучні банери, де закликали керівництво столичного клубу одуматися і виправити ситуацію в команді.

Банери фанатів "Спартака" були красномовні Фото: Раміль Галі

НЕ ЗРЯ РЕБРОВ ШТАНГИ ​​цілує

Гра почалася стрімко. "Рубін" міг забити вже на перших секундах. Жонатас однією передачею відрізав всю оборону гостей і вивів Канунникова один на один з Ребровим, але москвичів врятувала штанга. Ось відразу і згадався традиційний ритуал Реброва, який цілує штанги перед кожним матчем. Не дарма, виходить, цілує.

Наступні десять хвилин казанці продовжили атакувати. Втім, поступово москвичі гру вирівняли і моменти стали виникати вже біля воріт Рижикова. Після одного з навісів Комбарова голкіпер "Рубіна" невдало зіграв на виході і відразу два гравця москвичів могли відкрити рахунок, але на цей раз пощастило казанцям.

Гра була рівною Фото: Раміль Галі

А ось на 21-й хвилині "Рубіну" вже не пощастило. Промес на фланзі видряпав м'яч відразу у кількох гравців казанців і зробив націлену передачу на лінію штрафного на Попова. Болгарин пробив зльоту з якоїсь неймовірній траєкторії. М'яч перелетів Рижикова і від поперечини влетів у ворота. 0: 1.

Казанці якийсь час намагалися прийти в себе і поступово ініціативу перехопили. Починаючи хвилини з 35-ї гравці "Рубіна" повністю перевели гру на половину поля москвичів. Гол, як то кажуть, назрівав.

Святкувати гол Івелін Попов в першу чергу побіг до Массімо Каррере Фото: Раміль Галі

І назріло, але вже в доданий до першого тайму час. Бауер без перешкод навісив в штрафну, де Марко Девіч виграв боротьбу у захисників і головою відправив м'яч у ближній кут. 1: 1.

Марко Девіч в третій раз забив "Спартаку" Фото: Раміль Галі

ГРА НА ТРИ РЕЗУЛЬТАТУ

Другий тайм активніше почали москвичі. Єщенко та Комбаров регулярно вантажили м'яч в штрафну казанців, але до справді небезпечних моментів справа не доходила. Час минав і ставало остаточно ясно, що гра йде на три результату.

Моменти були. У "Спартака" двічі міг відзначитися Боккетті. Спершу після стандарту він бив головою, а потім опинився на вістрі атаки, але пробив повз ворота. Хороший шанс упустив вийшов на заміну Зе Луїш, який замість того, щоб віддати м'яч на вільного Промес, який би тікав на рандеву з Рижковим. Форвард "Спартака" пішов сам і запоров момент. У "Рубіна" непоганий момент був у Саму Гарсії, але з його ударом впорався Ребров. Підсумок - 1: 1. Нічия, яка не влаштувала обидві команди. "Рубін" так і не зумів здобути першу перемогу, а "Спартак" втратив можливість одноосібно очолити турнірну таблицю.

Гра зі "Спартаком" стала дебютною для Алекса Сонга Фото: Раміль Галі

Тренер ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАДОВОЛЕНІ ГРОЮ

- Радий тому, як грали хлопці і інтенсивності гри. Ми повинні поліпшуватися в моментах володіння м'яча і без м'яча. Ми повинні навчитися не розслаблятися в найважливіші моменти гри, наприклад, в тому моменті, коли ми отримали гол. Вважаю, що результат хороший, "Рубін" хороша команда, радий, як хлопці трималися на поле, - поділився враженнями в.о. головного тренера "Спартака" Массімо Каррера.

У першому випуску нового шоу ведучі відправляться до команди «Прожектор»

Овечкін в столиці США створив «Команду Путіна»

Раніше президента Росії підтримували футболісти, а тепер хокеїст

Футболісти з Комсомольська-на-Амурі робили ставки проти своєї ж команди

Скандал розгорівся навколо ФК «Зміна», гравці якого «зливали» гри заради грошей

Русенборг - Зеніт: Олександр Кокорін врятував пітерців від поразки, дозволивши вирвати нічию 1: 1

А ось перший гол в матчі "синьо-біло-блакитними" забив данець Ніклас Бенднтер з пенальті

Французький футболіст був вилучений до початку матчу за те, що вдарив уболівальника ногою в голову

Юрист: "Дискваліфікація Легкова і Бєлова порушує Олімпійську хартію"

Локомотив - Шериф: москвичі сенсаційно програли на своєму полі в Черкізово молдаванам 1: 2

По ходу поєдинку клуб Юрія Сьоміна позбувся воротаря і лідерства в рахунку

"Зараз йди розминаються. Я буду тебе бити!": Журналіст «Комсомолки» пізнав основи кіокусінкай з головним тренером збірної Росії

Напередодні чемпіонату світу, який пройде в Єкатеринбурзі вперше, ми поспілкувалися з сенсеєм уральських каратистів, заодно відвідавши тренування кращих з кращих

Микола Круглов - про причини дискваліфікації лижників: "Тільки подряпини на пробірках, Карл."

Нижегородський біатлоніст підтримав Легкова і Бєлова, у яких МОК відібрав медалі

Перехід армійців через Альпи

Футболісти ЦСКА після поразки від «Базеля» в Москві (0: 2) у вівторок несподівано перемогли швейцарців на їх стадіоні (2: 1)