Локомотив почав сезон з перемоги над Мордовія - новини фк локомотив

Весь день в Саранську накрапав дощ, який різко посилився до початку матчу, перетворившись на справжню зливу. Втім, на яку потрібно встановити як негода майже не позначилася - на стадіоні «Старт» покладено штучний газон.

Темп матчу на перших хвилинах важко було назвати ураганним: суперники придивлялися один до одного, і м'яч в основному перебував у центрі поля. Першим помітним моментом у грі став найпотужніший удар Віктора Обінни на тринадцятій хвилині - м'яч пролетів поруч з «дев'яткою».
Через три хвилини, перебуваючи в схожому становищі, на удар наважився півзахисник господарів Віктор Панченко - і його спроба стала результативною. У Мирослава Лобанцева, який дебютував в офіційному матчі за «Локомотив», не було шансів врятувати команду - м'яч потрапив у самий верхній кут.

«Залізничникам» знадобилося тринадцять хвилин, щоб зрівняти рахунок. Черговий «стандарт» біля воріт «Мордовії» виявився гольовим. Олександр Самедов точно навісив в штрафну, Тарас Бурлак здорово підрізав м'яч головою в бік воріт, воротар «Мордовії» відбив м'яч прямо перед собою, і Дмитро Торбінський майже з лінії воріт вколотив м'яч у сітку!

Як з'ясувалося, це був тільки початок. Вже через чотири хвилини «Локомотив» вийшов вперед. Одним з героїв епізоду знову став Торбінський, на цей раз віддав гольову передачу. Прийнявши м'яч спиною до воріт, Дмитро виклав м'яч точно на ногу Магомеду Оздоєва, який пробив в нижній кут! На жаль, майже відразу Торбінський довелося покинути поле - в одному з епізодів півзахисник отримав пошкодження.

Не зупиняючись на досягнутому, «залізничники» продовжили атакувати і незабаром забили третій гол. Ведран Чорлука прийшов на подачу кутового у чужу штрафну, перевісел в повітрі захисника «Мордовії» і послав м'яч в ворота. Всього 38 хвилин знадобилося хорватському захиснику, щоб відкрити рахунок своїм голам за «Локомотив»!
Після такого грандіозного камбека - три голи за дев'ять хвилин - гра передбачувано заспокоїлася.
Другий тайм також почався в неспішному темпі. Коли вже стало здаватися, що результат гри вирішений, господарі повернули інтригу до життя. На 62-й хвилині після подачі з кутового і метушні у штрафному «Локо» Осипов переправив м'яч в сітку.

Пропущений гол струснув «Локомотив». На 69-й хвилині Самедов здійснив вражаючий прохід по своєму флангу, проте його простріл у штрафну в останній момент перервав Мулдаров. А через три хвилини Денис Глушаков після пасу п'ятою від Обінни завдав красивого обвідного удару - до гола не вистачило кількох сантиметрів.

Кінцівка матчу вийшла нервовою. «Мордовія» до останніх хвилин чіплялася за шанс зрівняти рахунок, проте дуже впевнено грав Лобанцев - Мирослав був надійний як на лінії воріт, так і на виходах.

На 87-й хвилині «Локомотив» залишився вдесятьох. Гравець «Мордовії» грубо зіграв проти Оздоєва, який не витримав і відповів кривдникові, вже не володів м'ячем.
Суддя Вілков додав до основного часу п'ять хвилин, але в підсумку команди провели на полі більше часу. На щастя, «залізничники» витримали натиск господарів і втримали переможний рахунок.

Локомотив: Лобанцев, Чорлука, Єщенко, Шишкін, Бурлак, Оздоєв, Торбінський, Глущак, Самедов, Обінна, Павлюченко

Мордовія: Юрченко, Мулдаров, Степанець, Осипов, Дуймович, Сімчевіч, Кулешов, Рогов, Бобер, Мухаметшин, Панченко

Привіт, шановні любителі футболу. Мене звати Андрій, і я запрошую вас на текстову трансляцію матчу стартового туру чемпіонату Росії. "Мордовія", прийме московський "Локомотив", який проведе перший матч під керівництвом Славена Біліча. До початку матчу залишилося трохи більше години!

Зараз вже відомо, що місце у воротах "Локомотива" точно займе Лобанцев!

Йде розминка команд, тренер "Мордовії" дає інтерв'ю, на жаль його не буде Господь із командою, тому що вилучений і за матчем буде стежити з трибун. Тепер інтерв'ю дає Максим Григор'єв.

Глущак наш капітан. Йде передматчева підготовка. "Локомотив" грає в чорній формі.

Йде дощ, команди виходять на поле.

Звернення до вболівальників, звучить гімн Росії!

1 # 96; Біліч в шапочці) Свисток! Почався матч.

2 # 96; "Локомотив" справа. З центру починала "Мордовія". І перша атака, м'яч залишився у "Локо"

3 # 96; "Локо" катає м'яч на своїй половині поля. Навіс Самедова і кутовий. Подача і. вище воріт! Оздоєв, перший удар!

5 # 96; І атака Саранську футболістів, м'яч у Лобанцева. Фол на Самедова, але суддя дає аут. М'яч у "Локо". Йде сильна злива.

7 # 96; Атака "Мордовії" через центр. М'яч у нас. Кутовий подає Локо, але Павлюченко не встигає до м'яча.

9 # 96; "Локомотив" тримає м'яч. Небезпечно проходив Єщенко по флангу, але м'яч вибили в аут.

10 # 96; М'яч катає тепер "Мордовія". Оздоєв бибівает м'яч за межі поля.

12 # 96; Атаки одна за однією! Дуже опано атакував Локо, спочатку Шишкін робить простріл, а потім добре б'є Обінна.

14 # 96; Хороша атака "Мордовії", але захист Локо рятує становище!

16 # 96; І чергова хороша атаки у "Мордовії" і удар з розвороту і гол (((Панченко забиває м'яч. Рахунок 1-0

18 # 96; Локо відразу починає атаки! В голі опорна зона москвичів провалилася.

20 # 96; М'яч у Локо. Фол на Обінна. Небезпечно. Удар Торюінского! Але тільки кутовий після. Подача Самедова, але невдача.

22 # 96; Атака Саранська, але Обінна перехоплює м'яч. Закид але Павлюченко, але парне.

24 # 96; Хороша атака, але підкат і тільки аут. Дощ скінчився. "Мордовія" перехоплення, але Бурлак катаючись по полю, вибиває м'яч.

26 # 96; Самедов кутовий, але чуть чуть не вистачає Павлюченко. Йде атака "Мордовії".

27 # 96; Черговий фол на Обінна. Але м'яч дістався "Мордовії", небезпечна подача, удар, але вище воріт!

28 # 96; Приклався до м'яча Павлюченко, але прямо в руки воротарю.

30 # 96; Штрафний на Єщенко, подача Самедова. І ГООООООЛЛЛЛЛЛ. Торбінський. Подача Самедова на ближню штангу, знижка головою і воротар не може зловити м'яч, і Дмитро добиває в порожні ворота.

32 # 96; Готується заміна у Локо. М'яч у наших футболістів. Виходить Сапатеро. Ой..еееей. Небезпечно бив гравець "Мордовії". Іде Торбінський (((І ГОООЛЛЛЛ. ОЗДОЕВВВВВ. Так! Так! Так! Павлюченко отримав м'яч на фланзі, дав в центр, і скидочку назад під удар. Оздоєв. Заткніться злостивці.

35 # 96; Іде Торбінський, виходить Сапатер! Дмитро потягнув пахові м'язи. Йде атака "Мордовії". Уже атакує Локо.

37 # 96; Обінна хороший в відборах. М'ячик у залізничників.

39 # 96; Єщенко накрутив трьох суперників на фланзі і зробив навіс. Кутовий. І ГГГГГООООООЛЛЛЛЛЛЛ. Чорлука-КРАСАВЕЦ. кутовий, пас на Шишкіна, навіс і головою Ведран забиває. Локо розчавив "Мордовію"!

42 # 96; Мало не забив Локо четвертий гол! Оздоєв бив з-за меж штрафного, і воротар відбив перед собою, Самедов трохи не встиг до м'яча.

43 # 96; Кутовий Саранцев. УХ. Лобанцев витягує м'яч з нижнього кута. і ще Небезпечно. І тут же міг втекти Локо, але передача не точна! Мячпереходіт до "Мордовії".

44 # 96; Удар Обінни, Урченко ловить м'яч. Гравці Угра в волейбол через штрафну головою) здорово виглядало. Аут кидає Локо.

45 # 96; Оздоєв фолить. Небезпечний штрафний буде бити "Мордовія".

45 # 96; +1 Удар Бобра) Лобанцев впевнено ловить м'яч. І свисток! Біліч делаеп Але-Ап і команди йдуть в роздягальні.

45 # 96; заміна у "Мордовії": йде Бобер, виходить Пазин. Гравці вже на полі. Свисток. Локо розпочинає другий тайм з центру. Затримка на поле, тому що у Пазіна номер на футболці не такий як в заявці на матч.

49 # 96; Які щось не поняткі з заміною у "Мордовії". Здається тепер виходить НЕ Пазин, а Концедалов! Дуже небезпечно! Самедов один був на фланзі і робив навіс, але ніхто не зміг замкнути подачу. і Виходить №7 Роман Концедалов!

51 # 96; На Біліча новий і сухий костюм) Неточна передача на Павлюченко. М'яч у "Мордовії". Перехоплення Глушакова, але ніхто не підтримав. Локо дуже високо зустрічає суперника.

53 # 96; Удар "Мордовії", але мимо! Тепер йде небезпечна подача, Бурлак підставився.

55 # 96; М'яч у Локо, але м'яч знову не доходить до Романа Павлюченко (

57 # 96; Грубий фол Єщенко на Мухамедшене. Буде штрафний. Концедалов навіс. Павлюченко відбиває, і не виходить контратака у Локо. Чорлука добре грає в захисті, вибиваючи м'яч в аут. Ще удар "Мордовії", буде кутовий.

58 # 96; Дуже небезпечно. Дуймович чуть чуть не потрапив в створ воріт. М'яч у Локо.

60 # 96; Подача Глушакова, але воротар ловить м'яч. Хочеться ужеувідеть на поле Кайседо.Павлюченко явно не потрапив в гру після перерви. Концедалов фолить в атаці на Єщенко! Локо катає м'яч. Єщенко втрачає м'яч на фланзі і атакує "Мордовія".

62 # 96; Глушаков зав'язує шнурок) а "Мордовія" виконує подачу. Хороша подача, але знижка головою не виходить. Тепер кутовий. Подача, і ще один. І ГОЛ забиває "Мордовія". Осипов. Ось так!

64 # 96; Атакує "Мордовія". Але пишу про атаку Локо. Удар у Оздоєва явно не вийшов. За чайкам. Локо починає пресинг.

66 # 96; Матч становися напруженим! Локо подає кутовий і Чорлука чуть чуть не дістає до м'яча головою. Але його явно штовхали в спину.

68 # 96; М'яч спокійно літає по полю, від гравця до гравця. Обінна знову гарний у відборі і атака "Локомотива". Самедов добре проривався по флангу, але пас не пройшов! Надають допомогу гравцеві Локо.

69 # 96; Осипов отримує картку! Кутовий подає Самедов. М'яч летить повз ворота.

72 # 96; Атакує Локо. Всі атаки йдуть через Сапатеро. УХ. Обінна грав п'ятою на Глушакова, але удар мало не точний! Красотища. Атака "Мордовії".

74 # 96; Кайседо розминається. "Мордовія" здійснює кидки в штрафну! Круглий у Лобанцева!

76 # 96; Сапатеро програє верхову боротьбу. М'яч у "Мордовії". Локо зменшив.

78 # 96; Локо атакує через фланг. Втрата, але "Мордовія" не змогла правильно розпорядитися м'ячем. Чергова подача в штрафну "Локомотива".

80 # 96; Пішли останні 10 хвилин матчу. Атакує "Мордовія". Локо явно потрібно додавати, можуть догратися. Біліч замін не робить. Небезпечна атака, але Лобанцев спокійний. Кайседо готуватися видті на поле. Павлюченко штовхають в спину і штрафний! А Кайседо змінює Павлюченко. А Глушак-удар. Під поперечину і воротар відбиває.

82 # 96; Ой краса. Самедов подає кутовий, робить пас на Сапатеро, той пропускає і удар Глушакова, але мимо. І заміна про яку я вже говорив. Привіт Еспаньола.

83 # 96; Купа ударів "Мордовії". Лобанцев хороший.

84 # 96; Заміна у "Мордовії": йде Дуймович, виходить Кузнєцов. Ай. Глушаков віддавав прихований пас на Кайседо, але той не встиг до м'яча.

85 # 96; Фол на Обінн! М'яч у Локо. Залишилося 5 хвилин. Перехоплення "Мордовії", але відразу захист "гасить пожежу".

87 # 96; Локо тримає м'яч! І видалення у нас, друзі! Оздоєв! Червона картка! Зовсім не потрібен фол (((Ой. Їй. Небезпечно. Нападаючий Саранська б'є вище воріт. Добре що пенальті немає. І пішли заміни!

89 # 96; у Локо: виходить Григор'єв, йде Самедов, а у "Мордовії" на поле виходить Мухамедшен, тільки Рустем! Біліч підказує гравцям!

90 # 96; +5 Пішло доданий час! Давай Локо рідний. Буде послденюю штрафний! "Мордовія" готуватися! Картки отримали Чорлука і Єщенко! Панченко у м'яча, подача. Лобанцев. Все спокійно.

Йдуть закидання в штрафну! Ось це матч, ось це початок чемпіонату. Кайседо фол в атаці. Ще штрафний в центрі поля! Остання подачі. і. УСЕ. ПЕРЕМОГА. Всіх з перемогою. УРА! Фух!))) Все видихнули! Всім дякую! До майбутніх перемог.