Малага - розгромила - зеніт - 3-0 в стартовому матчі ліги чемпіонів

Рахунок в матчі був відкритий вже на третій хвилині, коли Іско Суарес точним ударом вразив ворота Малафєєва. Через пару хвилин хороший шанс відквитати гол був у зоряного новачка "Зеніту" Халка, але бразилець після потужного удару з лінії штрафного влучив у поперечину.

На 14 хвилині господарі збільшили відрив - голом відзначився Хав'єр Савіола. Натхненні успіхом, футболісти іспанського клубу знову і знову йшли вперед, створюючи в штрафний "Зеніту" небезпечні моменти, але або м'яч йшов повз ворота, або виручав Малафєєв.

"Зеніт" зміг налагодити контроль над м'ячем лише до кінця тайму і влаштував щось на зразок штурму. Але зусилля петербуржців не увінчалися успіхом.

У другому таймі "Малага" в основному грала на контратаках, радуючи місцевих глядачів гарними фінтами і ефектними обведення один в один. І за 15 хвилин до кінця матчу Іско Суарес хльостким ударом здалеку оформив дубль, встановивши остаточний рахунок.

Наступний матч у Лізі чемпіонів "Зеніт" проведе на "Петровському", де зустрінеться з італійським "Міланом". Сьогодні міланський клуб вдома зустрічався з "Андерлехтом", матч закінчився безгольовою нічиєю. Таким чином, "Малага" очолила групу C, а "Зеніт" з нулем очок замикає таблицю.

Додамо, що в середу в Лізі чемпіонів відбудеться ще одна російсько-іспанська дуель - "Барселона" приймає московський "Спартак", початок матчу о 22:45.