Малага »з великим рахунком обіграла« зеніт »- футбол

Іспанська «Малага» на своєму полі розгромила пітерський «Зеніт» (3: 0) в стартовому матчі групового етапу Ліги чемпіонів в групі С.

Початок матчу видався бентежить для пітерців. Вже на 3-й хвилині Іско легко пішов на швидкості від Анюкова в штрафну, не став зближуватися з Бруну Алвешем, пробивши технічно в дальній кут. М'яч від штанги влетів у сітку воріт «Зеніту».

В атаці у відповідь пітерці могли зрівняти рахунок - Халк потужно приклався з-за меж штрафного, влучивши у поперечину.

Але на 13-й хвилині захисники «Зеніту» абсолютно спокійно дали Хесус Гамеса прийняти м'яч на правому куті штрафного, звідки пішов точний пас в центр на Савіолу. Знову послідував удар в штангу, після якого м'яч відлетів у сітку.

«Малага» створила ще кілька найгостріших моментів, і лише невезіння і грала Малафєєва завадили господарям довести рахунок до великого. Кінцівка першого тайму залишилася за «Зенітом», але розмочити рахунок пітерцям не вдалося.

У другому таймі господарі збавили темп, але пітерці не зуміли скоротити відставання, а на 77-й хвилині швидко господарі втекли в контратаку, Іско отримав м'яч на підступах штрафного і потужно вистрілив точно в «дев'ятку», встановивши остаточний рахунок.

В іншому матчі групи С «Мілан» зіграв внічию з «Андерлехтом» (0: 0).