Мотокрос жесть как она есть - sv-racing в словенії

Євген Михайлов посів 5-е місце, а Євген Тилецкій 8-е в третьому, селевому етапі чемпіонату Європи з мотокросу EMX Open. Подробиці і фотографії від SV-Racing зі Словенії.

Юрій Крилков. "Ми розраховували на суху гонку. Після недавніх зборів в Італії у Бадера Маннеха Євген Михайлов без зусиль виграв кваліфікацію. Жорстка, не особливо ходова траса (багато 180-градусних поворотів) була дуже добре підготовлена, але дощ змінила все. Сильна злива почався прямо перед гонкою і не припинявся до кінця змагань.

У другому заїзді прямо перед Михайловим впав гонщик, і маршали не встигли показати жовтий прапор. Пащинський та Тилецкій встигли зреагувати, а у Михайлова не вийшло відвернути. Перетиснув переднє гальмо і впав. відламав важіль зчеплення. А по бруду без зчеплення неможливо їхати. Перший заїзд він спокійно завершив 2-м. Хто швидше пробував їхати, у багатьох не вийшло.

Тилецкій перший заїзд їхав дуже добре. Наздоганяв навіть Михайлова, але після 2х падінь зміг фінішувати лише 20м. У другому заїзді Тилецкій атакував Пащинського - лідера гонки. Вони їхали в такий впертій боротьбі, що ніхто їх не міг наздогнати. Показав другий час на кваліфікації хорват Ненад Шіпек зійшов у 2-му заїзді.

Зараз ми заїхали потренуватися в Хорватію, але погода огидна - дощі. "

Євген Михайлов. "Гонка була важка. Перший заїзд мені вдалося проїхати стабільно і не впасти, це була, напевно, головне завдання для всіх спортсменів (сміється). Їхав, як то кажуть, не швидко але впевнено. А ось у другому заїзді їхав 2м і впав потім, відламав важіль зчеплення, весь забруднився, але треба було в будь-якому випадку доїжджати. Ось і поїхав потихеньку, доїхав 8м. "