Персональний сайт котовщіковой е

Цілі: 1. Тренувати дітей в техніці роботи з гуашшю; Тренувати в правильному в правильному триманні кисті (не напружуючи м'язи і не стискаючи пальці); Вчити набирати фарбу на кисть акуратно вмочати всім ворсом в баночку з фарбою, знімати зайву фарбу про край баночки легким дотиком ворсу; Вчити малювати нестандартної технікою.
2. Розвивати естетичне сприйняття; Звертати увагу дітей на красу навколишніх предметів і об'єктів природи; Формувати інтерес до занять ВИД.
3. Виховувати любов до тварин; Виховувати доброзичливість до людей, надавати допомогу людям.
Устаткування і матеріали: Демонстраційний матеріал-іграшки, рибка.
Роздатковий матеріал - тонована синьою фарбою папір, блюдо з фарбою, губки, вологі серветки, фарби, пензлик.
Хід заняття:
-Привіт хлопці! Сідайте на свої місця. Сіли правильно, красиво, ніжки разом, спинки прямі. Ми з вами недавно робили аплікацію нерпочек на крижинку, які живуть в о.Байкал. Хто знає, чим харчується нерпа? Правильно рибками. Давайте намалюємо рибок. Подивіться на рибку, у неї голова і тулуб разом. Утворюють одне єдине.
Яку форму має тулуб рибки? (Овал) А хвіст на яку форму схожий? (Трикутник) Якого кольору у нас рибка? Якого ще кольору бувають рибки?
Хлопці тепер дивимося уважно я покажу вам як ми будемо малювати рибку. Набираємо губкою фарбу і наносимо її на долоньку. Потім прикладаємо долоню на центр листа і добре притискаємо. Потім витираємо серветкою руку. Беремо пензлик, маку спочатку в червону фарбу і малюємо рибку око і рот. Надлишки фарби з пензлика витираємо об край баночки.

Динамічна пауза:
Рибки плавають в водиці
Рибкам весело грати
Те стиснуться, разожмутся
Те зариються в піску
Тепер сідаємо на свої місця. Починаємо малювати. Не забуваємо, що ми спочатку наносимо фарбу на долоньку, а потім малюємо око і рот рибку. Хто домалював вішаємо роботу на дошку.
-Діти уважно подивіться на малюнки. Який малюнок вам більше сподобався?

Схожі статті