План-конспект уроку з російської мови на тему конспект уроку «пропозиція з інтонацією

Державне загальноосвітній заклад

Середня загальноосвітня школа № 321

Предмет: російську мову

Учитель: Іванова Олена Василівна

Тема уроку: «Пропозиція з інтонацією перерахування»

Тип уроку: урок комплексного застосування знань і умінь (урок закріплення)

Мета уроку: усвідомлювати роль знаків пунктуації в письмовому спілкуванні.

Завдання уроку: закріпити вміння правильно позначати на письмі інтонацію перерахування в пропозиціях з однорідними членами, правильно вимовляти пропозиції з інтонацією перерахування, складати речення з однорідними членами, вживати їх у мовленні.

Універсальні навчальні дії:

Пізнавальні УУД: вміння усвідомлено і довільно будувати мовне висловлювання в усній і письмовій формі при складанні речень із однорідними членами.

Регулятивні УУД. визначення мети навчальної діяльності самостійно або спільно з однокласниками і вчителем при вивченні пропозиції, постановці розділових знаків між однорідними членами.

Комунікативні УУД. визначення правил навчального співробітництва при взаємодії з однокласниками і вчителем.

Особистісні УУД: прояв стійкого пізнавального інтересу до російської мови, розуміння успіху / неуспіху своєї навчальної діяльності при вивченні пропозиції.

Освітні технології: технології діяльнісного методу

  1. організаційний момент
  2. хвилинка чистописання

- Що спільного у всіх цих словах? Як називаються такі слова? (Однокореневі, родинні)

- Яке слово є перевірочним? А яке вимагає перевірки?

А) Встав замість крапельок букву

в лненіе м рской

Схожі статті