Подарунок для тренера

У день народження свого головного тренера Сергія Зубова ХК «Сочі» на зборі в Фінляндії обіграв Нижньокамський «Нафтохімік» з рахунком 5: 2.

Літнім суботнім днем ​​перший товариський матч нинішнього міжсезоння зіграв ХК «Сочі». Команда в даний момент проводить тренувальний збір в Фінляндії, там же займається і «Нафтохімік», так що суперники скористалися можливістю для спарингу. При цьому для ніжнекамцев даний «товарняк» вже другий, декількома днями раніше вони зустрілися з «Трактором», розгромивши його в підсумку 5: 1.

Нерідко в заявці на подібні ігри виявляються хокеїсти, яким потрібна перевірка - молодь, новачки, резервісти. До того ж, «товарняки» - прекрасна можливість «промацати» ті чи інші поєднання, на що в регулярному чемпіонаті часу вже просто не буде. Склади і зв'язки ХК «Сочі» і «Нафтохіміка» в даному матчі ви можете оцінити самі. Назаров, до слова, виставив на зустріч ті ж зв'язки, що і в грі з «Трактором».

Сочінці захопили ініціативу з перших же змін. У самому буквальному сенсі: після перших двох хвилин матчу табло являло світу 2: 0 на користь «леопардів». «Нафтохімік» зумів скоротити розрив тільки незадовго до другої перерви, зусиллями Чеда Рау, однак ХК «Сочі» майже відразу відновив статус-кво, реалізувавши більшість. У заключному відрізку ніжнекамци знову відзначилися, але далі жителі півдня встигли вразити ворота Іллі Єжова ще двічі. Підсумковий рахунок - 5: 2, перемога «Сочі». Ворота переможців захищав Дмитро Шикин.

ХК «Сочі» - «Нафтохімік» - 5: 2 (2: 0, 1: 1, 2: 1)

1: 0. Уеллмен (Лапенков, Коллінз) - 2:04 бол.

2: 0. Коллінз (Лапенков, Уеллмен) - 3:25 бол.

2: 1. Рау (Секстон, Сергєєв) - 35:55 ​​бол.

3: 1. О'Делл - 38:26 ШБ

3: 2. Секстон (Ганзл, Сергєєв) - 49:15 бол.

4: 2. Гребенщиков (Томілін, Воробйов) - 50:05

5: 2. Падакін (Д.Мальцев, Александров) - 57:48 п.в.

Підсумки зустрічі в розмові з прес-службою клубу підвів головний тренер ХК «Сочі» Сергій Зубов:

- Не сказав би, що швидкі голи визначили результат матчу. Так, голи були швидкими, ми заробили більшість, але потім суперник перехопив ініціативу, нас піддаючись. Нам кілька разів вдалося вистояти в меншості, а в кінці другого періоду вже ми трохи додали. В цілому, гра була важкуватою для нас, десь суперник перевершував в русі. Ми використали свої моменти, добре зіграли в обороні, відпрацювали в своїй зоні і за рахунок цього отримали такий результат.