Презентація на тему вид спорту хокей

1 Вид спорту: хокей

2 Хокей це спортивна гра, яка полягає в протиборстві двох команд, які, передаючи шайбу ключками, прагнуть закинути її найбільшу кількість разів у ворота суперника і не пропустити в свої. Перемагає команда, що закинула найбільшу кількість шайб у ворота суперника. Хокей це спортивна гра, яка полягає в протиборстві двох команд, які, передаючи шайбу ключками, прагнуть закинути її найбільшу кількість разів у ворота суперника і не пропустити в свої. Перемагає команда, що закинула найбільшу кількість шайб у ворота суперника.

4 Історія хокею з шайбою є однією з найбільш оспорюваних серед всіх видів спорту. Традиційно місцем народження хокею вважається Монреаль. Однак ще на деяких голландських картинах XVI століття зображено безліч людей, що грають на замерзлому каналі в схожу на хокей гру. Але, незважаючи на це, батьківщиною сучасного хокею з шайбою вважається все-таки Канада. Історія хокею з шайбою є однією з найбільш оспорюваних серед всіх видів спорту. Традиційно місцем народження хокею вважається Монреаль. Однак ще на деяких голландських картинах XVI століття зображено безліч людей, що грають на замерзлому каналі в схожу на хокей гру. Але, незважаючи на це, батьківщиною сучасного хокею з шайбою вважається все-таки Канада.

5 Дати хокею У 1877 році кілька студентів монреальського університету Макгілла винайшли перші сім хокейних правил. У 1877 році кілька студентів монреальського університету Макгілла винайшли перші сім хокейних правил. Правила гри в хокей були вдосконалені, впорядковані і надруковані в 1886 році. Правила гри в хокей були вдосконалені, впорядковані і надруковані в 1886 році. У 1890 році в штаті Онтаріо пройшов чемпіонат для чотирьох команд. У 1890 році в штаті Онтаріо пройшов чемпіонат для чотирьох команд. Перша професійна хокейна команда була створена в Канаді в 1904 році. Перша професійна хокейна команда була створена в Канаді в 1904 році. Знаменита Національна хокейна ліга (НХЛ) з'явилася в 1917 році. Знаменита Національна хокейна ліга (НХЛ) з'явилася в 1917 році. У 1920 році відбувся перший чемпіонат світу. У 1920 році відбувся перший чемпіонат світу. У 1920 році відбулася перша зустріч в офіційному турнірі на Олімпійських іграх між командами Старого і Нового Світу. У 1920 році відбулася перша зустріч в офіційному турнірі на Олімпійських іграх між командами Старого і Нового Світу.

7 Тривалість гри Матч з хокею складається з трьох періодів по 20 хвилин чистого часу. Перерви між періодами тривають 15 хвилин. У разі нічийного результату після закінчення трьох періодів можливе призначення додаткового часу (овертайму). У разі нічиєї по закінченні овертайму пробиваються штрафні кидки (буліти). Матч з хокею складається з трьох періодів по 20 хвилин чистого часу. Перерви між періодами тривають 15 хвилин. У разі нічийного результату після закінчення трьох періодів можливе призначення додаткового часу (овертайму). У разі нічиєї по закінченні овертайму пробиваються штрафні кидки (буліти).

8 Склади команд На матч зазвичай приходять 2025 гравців від однієї команди. Одночасно на полі з боку однієї команди повинні перебувати шість гравців: п'ять польових і один воротар. Допускається заміна воротаря на шостого польового гравця. Зміни гравців можливі як в паузах під час зупинки часу гри, так і безпосередньо в ході гри. На матч зазвичай приходять 2025 гравців від однієї команди. Одночасно на полі з боку однієї команди повинні перебувати шість гравців: п'ять польових і один воротар. Допускається заміна воротаря на шостого польового гравця. Зміни гравців можливі як в паузах під час зупинки часу гри, так і безпосередньо в ході гри. Під час проведення овертаймів на майданчику присутній по п'ять гравців (воротар і чотири польових). Під час проведення овертаймів на майданчику присутній по п'ять гравців (воротар і чотири польових).

9 Положення гравців на полі

10 Судді матчу Хокейний матч обслуговує суддівська бригада, що складається з трьох або чотирьох суддів. Один або два судді (в залежності від регламенту турніру) називаються головними суддями, два інших помічниками головного судді, або лайнсменами. В обов'язки головного судді входить відстеження порушень правил, фіксація взяття воріт (голів). Помічники головного судді відповідають за відстеження положень «поза грою», прокинув шайби, вкидань шайби. Хокейний матч обслуговує суддівська бригада, що складається з трьох або чотирьох суддів. Один або два судді (в залежності від регламенту турніру) називаються головними суддями, два інших помічниками головного судді, або лайнсменами. В обов'язки головного судді входить відстеження порушень правил, фіксація взяття воріт (голів). Помічники головного судді відповідають за відстеження положень «поза грою», прокинув шайби, вкидань шайби.

11 Хокей в СРСР \ Росії

13 50-ті роки Навесні 1953 на конгресі міжнародної федерації хокею радянська хокейна федерація була прийнята в члени цієї міжнародної організації. Навесні 1953 року в конгресі міжнародної федерації хокею радянська хокейна федерація була прийнята в члени цієї міжнародної організації. У 1954 році дебютували на чемпіонатах світу радянські хокеїсти і відразу ж зайняли провідне становище в світовому хокеї. Уже перша зустріч з канадцями закінчилася перемогою радянських спортсменів 7: 2. Ця перемога принесла збірній СРСР перший титул чемпіона світу. У 1954 році дебютували на чемпіонатах світу радянські хокеїсти і відразу ж зайняли провідне становище в світовому хокеї. Уже перша зустріч з канадцями закінчилася перемогою радянських спортсменів 7: 2. Ця перемога принесла збірній СРСР перший титул чемпіона світу.

14 50-ті роки: знамениті хокеїсти Героями чемпіонату світу стали воротарі Микола Пучков і Григорій Мкртчян, захисники Альфред Кучевський, Дмитро Уколов, Олександр Виноградов, Павло Жібуртовіч, Генріх Сидоренков, нападники Всеволод Бобров, Віктор Шувалов, Олексій Гуришев, Юрій Крилов, Михайло Бичков , Олександр Уваров, Валентин Кузін, Євген Бабич, Микола Хлистов, Олександр Комаров. Практично цей же склад завоював через 2 роки і олімпійське золото. Героями чемпіонату світу стали воротарі Микола Пучков і Григорій Мкртчян, захисники Альфред Кучевський, Дмитро Уколов, Олександр Виноградов, Павло Жібуртовіч, Генріх Сидоренков, нападники Всеволод Бобров, Віктор Шувалов, Олексій Гуришев, Юрій Крилов, Михайло Бичков, Олександр Уваров, Валентин Кузін, Євген Бабич, Микола Хлистов, Олександр Комаров. Практично цей же склад завоював через 2 роки і олімпійське золото.

16 70-ті роки Збірна країни перемагала на чемпіонатах світу 1973, 1974, 1975 років і в олімпійському турнірі в 1976 році в Інсбруку. Збірна країни перемагала на чемпіонатах світу 1973, 1974, 1975 років і в олімпійському турнірі в 1976 році в Інсбруку.

17 70-ті роки: знамениті хокеїсти Відбувається зміна гравців, зміна тренерів. Естафету від зіркової пари Чернишов-Тарасов прийняв Всеволод Бобров. Розкрилося хокейне дарування нового покоління гравців: Владислава Третяка, Валерія Васильєва, Геннадія Циганкова, Володимира Лутченко, Володимира Петрова, Бориса Михайлова, Валерія Харламова, Олександра Якушева, Володимира Шадріна, Олександра Мальцева. Відбувається зміна гравців, зміна тренерів. Естафету від зіркової пари Чернишов-Тарасов прийняв Всеволод Бобров. Розкрилося хокейне дарування нового покоління гравців: Владислава Третяка, Валерія Васильєва, Геннадія Циганкова, Володимира Лутченко, Володимира Петрова, Бориса Михайлова, Валерія Харламова, Олександра Якушева, Володимира Шадріна, Олександра Мальцева.

18 70-ті роки: знамениті хокеїсти У 1977 році збірну країни і клуб ЦСКА очолив Віктор Тихонов. Під його опікою засяяло майстерність В'ячеслава Фетисова, Олексія Касатонова, Хелмута Балдеріс, Сергія Макарова, Ігоря Ларіонова, Володимира Крутова, Віктора Жлуктова і багатьох інших майстрів. У 1977 році збірну країни і клуб ЦСКА очолив Віктор Тихонов. Під його опікою засяяло майстерність В'ячеслава Фетисова, Олексія Касатонова, Хелмута Балдеріс, Сергія Макарова, Ігоря Ларіонова, Володимира Крутова, Віктора Жлуктова і багатьох інших майстрів.

21 Досягнення нашого хокею: фотогалерея