Ремонт Поттера в Братєєво

ремонт Поттерів

Сервісний центр "Схід-Плюс" пропонує послуги по ремонту побутових Поттерів компаній Bosch, Rowenta, Braun, Philips, Siemens, Tefal, Bork, Scarlet, Vitek, Elenberg, Kenwood, Binatone, Moulinex та інших виробників в нашій майстерні в Братєєво. На всі проведені роботи і замінні деталі надається гарантія.

У давнину на місці району Братеево були давні поселення - тут виявлені численні язичницькі кургани. В середні віки на Братеевской пагорбі і навколо нього розташовувалося багате заможне село. Легенда свідчить, що за часів Катерини II чума погубила майже всіх жителів цього села, в живих залишилися тільки два брата. Кажуть, що після цього випадку село і отримало свою назву, яке не вмерло після його руйнування і тепер служить ім'ям московського району.

За іншою версією топонім "Братеево" відомий з XVII століття і походить від російського особистого імені "братів", можливо він і був першим власником селища.

Існує і третя версія походження назви села Братеево. У XVI столітті найближчі околиці села - Борисово і Бесіди - належали роду Годунова. Саме ж Братєєво було у брата Бориса Годунова Семена. Деякі вважають, що саме на цьому факті і засновано назву.

Нове село розташувалося на високому пагорбі (Братеевской пагорб), де людям давали їжу родючі грунти, на яких були вирощені фруктові дерева. Тут розташувалися родючі угіддя, городи, поруч з Борисовський ставками із землі виривалися цілющі джерела (звідси - Ключова вулиця). Жителі займалися землеробством, ремеслами, рибальством (це відображено в гербі "Братееве"), в той час в річці Москві і Городні, між якими розташований район, була велика кількість риби різних сортів. У річках водилася щука, плітка, лящ, минь. Спійману рибу братеевци возили в Москву на продаж. Через Москву-ріку людей переправляв парою. Звідси назва поромного вулиці.

Заможні люди могли дозволити собі платити за послуги поміщикам. У ревизских казках 1811 згадуються два вільновідпущених дворових людини різних поміщиків, приписаних до села і в тому ж році відданих в рекрути, а в ревізьких казках 1850 року в такій же якості згадуються один вихованець і одне колишнє духовна особа. Справа в тому, що селяни не хотіли йти в рекрути. Володіючи засобами, вони платили якомусь поміщику, той відпускав на волю своїх дворових, їх приписували до села і тут же здавали в рекрути, навіть без їх згоди.

В результаті скасування кріпосного права (реформа 1861 р) село "Братеево" увійшло до складу адміністративної Царицинської волості.

До 1869 року населення Братееве становило 259 чоловіків і 243 жінки. За даними 1876 року тут було 80 господарств, лавка, питних будинок, шинок. Основним заняттям було садівництво. Садові господарства мали всі без винятку. Промисли не були особливо поширені серед Братеевской селян. Селянські діти навчалися в Борисовском земському училищі.

На початку XVII століття в Братееве була побудована дерев'яна сільська церква, потім замість неї спорудили іншу, також дерев'яну, з дзвіницею на кам'яному фундаменті. Її перенесли з села Рождествено Московського повіту. Церква володіла 20-ма десятинами орної землі та 12-ю - сенокосной, на церковній землі стояли будинки її служителів.

Відносний занепад садівництва, пережитий південними районами Москви в кінці 19 ст. пов'язаний з конкуренцією з-за підвозяться залізницею з півдня ягід, а також з частими заморозками, мало торкнувся Братееве. Сади НЕ вирубували, як в інших місцях, а засаджували великі заводи овочевими культурами, серед яких переважали капуста, огірки, буряк, редька. У садах головною культурою була малина. Але основні площі займав картоплю.

У 1911 році в селі Братеево з 138 приписаних до громади господарств в наявності було 120. У селі було 323 чоловіки і 306 жінок. Тут були трактир 3-го розряду, 2 овочеві лавки, початкова церковно-парафіяльна школа. Грамотні і учні були в 109 господарствах.

У 30-і роки в Братееве був організований колгосп "Шлях Ілліча". Дерев'яна церква в 20-ті роки вже була зруйнована. Кам'яна була закрита в 1930 році і перероблена під клуб. Остаточно її зруйнували, за одними даними, в 40-і роки, за іншими, в 80-ті р при знесенні села.

У 1950 році всі колгоспи об'єдналися в єдиний колгосп імені Леніна, причому Братеево претендувало на те, щоб колгоспний центр був влаштований в ньому, проте центром стало Борисово. На доходи колгоспу був побудований Будинок культури.

У 1960 р село Братеево увійшло до адміністративного складу міста і поступово квітучі вишневі сади і картопляні поля перетворилися в занедбану міське звалище, яка проіснувала до 90-х років.

У 1980-ті роки село було повністю знесено при будівництві нового житлового району Братеево.

Площа району - 700 га. Населення - 72 тис. Чоловік.

Історія району Братеево

Пропонуємо скористатися службою доставки малогабаритної побутової техніки в стаціонарні сервісні центри і назад.

У момент передачі техніки кур'єру необхідно сплатити заставу в розмірі 500 руб. Сума застави входить у вартість ремонту.

Після проведення діагностики диспетчер сервісного центру повідомить причину несправності, шляхи її усунення і погодить остаточну вартість замовлення, складову 1500 руб. плюс ціна необхідних запасних частин. Ремонт буде зроблений тільки з вашої згоди. У разі невдалого ремонту сума застави не повертається. Після закінчення робіт з Вами узгодять час доставки пристрою з сервісної організації. Разом з відремонтованої технікою Ви отримаєте документи про виконані роботи, замінені комплектуючі та гарантійні зобов'язання компанії (квитанція БСО-1 або повний пакет документів для організацій при оплаті через розрахунковий рахунок).