Шахтар - спартак 0 0 текст відео - футбол россии

"Спартак": Дикань, Макєєв (Паршивлюк, 46), Інсаурральде, Сухі (Боккетті, 46), К. Комбаров, Тимофєєв (Глушаков, 78), Коста (Чельстрем, 46), Ананідзе (Каріока, 63), Хурадо (Яковлєв , 46), Еменіке (Кротов, 46), Білялетдінов (Мовсісян, 70).

Попередження: Тимофєєв, 23, Ньому, 34, Срна, 89

90 + 3 'Звучить фінальний свисток. Нічия!

90 + 2 'Боккетті зіткнувся в зоні атаки своєї команди з суперником і тільки після свистка піднявся з газону.

90 'Чельстрем завантажує в штрафну, Давид відразу виносить снаряд зі своєї зони.

89 'Срна отримує картку за фол на лівому краю поля.

88 'Москвичі на чужій половині. Яковлєв спробував зіграти в дотик з Чельстрема - прочитали.

87 'Простріл з лівого краю штрафної зони "Спартака" на дальню, Дикань в падінні перериває наміри.

85 'Кутовий. Подача Срна на дальню, м'яч злітає над газоном і першим на ньому виявляється Дикань.

84 'Каріока помиляється на своїй половині, Тайсон зумів перехопити снаряд, Інсаурральде підстрахував.

83 'Атака "Спартака". Чи не зумів відразу Кротов провести разючий удар в оточенні гравців оборони.

82 'Гюбшмана змінив Гричишкін.

81 'Переклад на Гюбшмана, той невдало вирізає за лицьову. Адріано залишає поле.

79 'Подача Комбарова по діагоналі на Мовсісян, тому не вистачило росту, щоб вдало обробити або замкнути.

78 'Тимофєєва змінює Глушаков.

77 'Подача з корнера на край зони на хід партнеру, Інсаурральде встигає вибити снаряд з-під ніг суперника.

76 'Від ножа діяли гравці "Шахтаря", але до удару справа не довели. Закид з правого краю Срна в штрафну, Боккетті вибиває за лицьову.

75 'Глушаков готується вступити в гру і небезпечна атака господарів.

74 'Мовсісян поставив корпус і змусив порушити Кривцова. Дініяр отримує медичну допомогу за бровкою.

73 'Комбаров легко відібрав м'яч у Кости. Влаштувалися в зоні суперника господарі.

72 'Болбат вийшов на поле замість Нема.

71 'Білялетдінова змінив Мовсісян.

70 'Готуються обопільні заміни. Ракицький вступив в штовханину з Кротовим.

69 'Чельстрем подає на 11-метрову, де першими були гравці оборони господарів.

68 'Трохи менше половини від своєї можливості зібрав стадіон. Комбаров завершував небезпечну комбінацію, рикошет і кутовий.

67 'Закид зі своєї половини поля точно на хід Велінгтона, Ньому вирвався один на один з голкіпером, але промахнувся повз дальній краю створу воріт.

66 'Позиційна атака господарів поля. Каріока пішов в активний пресинг і винудел суперника відступити.

65 'Ракицький на лівий край, вдається прийняти снаряд партнеру, Степаненко сходу не зумів переграти Паршивлюк.

64 'Перехоплення "Спартака". Кротов не зміг відразу переграти Срну і притримав захисника руками - свисток.

63 'Каріока вийшов замість Жано.

62 'Чудове відкривання Ісмаїлі на лівому краю, бразилець відразу замикав в дальній кут, але не влучив.

61 'Закид зі своєї зони на Косту виявляється не точним, але підопічні Луческу зуміли нав'язати боротьбу і небезпечно прострелити.

60 'Стандарт у господарів розіграний просто жахливо, ледь Яковлєв не вирвався в контратаку.

59 'Віялова атака "Шахтаря". Розіграш до вірного і м'яч вилітає Нього на порожній кут, той спокійно замикає з офсайду.

58 'Комбаров через бічний Срна і втрата на рівному місці.

57 'Коста отримав по обличчю і намагається знайти підтримку в особі судді, той не фіксує порушення.

56 'Непогано вирізав кут Тайсон і прострілював у центр штрафної зони, партнери не підтримали.

55 'Боккетті на Тимофєєва в центрі і помилка. Підключення Нема, той змістився на фланг і почекав партнерів.

54 'Чергова віялова атака і удар Коста з центру штрафного майданчика точно в руки голкіперу.

53 'Дикань розганяє партнерів від своїх воріт, ті дійшли до центру і віддали снаряд "Шахтарю".

52 'Паршивлюк не пустив Ісмаїлі, який намагався піти по флангу до штрафного майданчика.

51 'Перехопив снаряд гості, а й у них із загостренням важко. Чельстрем отримав в ноги від Степаненко.

50 ' "Шахтар" продовжує домінувати після свистка на другий тайм.

48 'Чудовий момент у Нема, вихід один на один з Диканем і не зумів Велінгтона переграти голкіпер.

47 'Все заміни поки попередні, по ходу гри будемо редагувати.

46 'Стартував другий тайм. Продовжимо спостерігати за грою!

45 + 1 'Звучить свисток на перерву!

45 'Тайсон виводив на правий край в загострення. Срна підхопив м'яч, спробував прострелити, але його встигли накрити.

44 'Коста перевів на протилежний край партнеру - неточно. У перерві будуть великі заміни в складі господарів.

43 'Подача на ближній край воротарського, переклад на лівий край і спроба загострити не проходить.

42 'Фред на правому краю, скидання назад і подача в штрафну, Хуан від гріха по далі вибиває снаряд за лицьову.

41 'Срна обіграв Макєєва, простріл у штрафну нейтралізує Інсаурральде. Під кінець ігрового відрізка додають футболісти "Шахтаря".

40 'Кучер виявляється на газоні, на краю лівого флангу. Незрозумілий розіграш і м'яч вибивається на половину поля господарів.

39 'Друга хвиля відбивається і буде кутовий. Знову завантажується снаряд на ближню і відбиваються спартаківці.

38 'Стандарт у "Шахтаря". Подача з правого краю над стінкою в ближній кут, відбиваються захисники.

37 'Спробували господарі відразу організувати гострий момент, але справляються гравці оборони російського клубу.

36 'Кутовий біля "Спаратка". Тіно на ближню і Срна вибиває повторити. Друга спроба не вдається.

35 'Тимофєєв не дав пройти Кості по флангу. Ньому отримує картку за удар в створ після свистка.

34 'Прямий удар точно в стінку з двох чоловік, а точніше в груди Тайсону. Перехоплення і спроба контратакувати.

33 'Буде стандарт на користь столичного колективу. М'яч в 30-і метрах від створу воріт.

32 'Тайсон, щось не поділив з Тіно, киплять пристрасті. Слідом збиває Хурадо Срна.

31 'Еменіке сходу не зумів переграти Воловика і завалився на газон в очікуванні свистка, а його немає.

30'Но недовго вони були тихими. Закид з центру на хід Адріану, той вів голкіпера в лівий кут і пробивав у ближній, Дикань справляється із загрозою.

29 'Комбаров через бічний в боротьбу і втрата. Починають нудьгувати вболівальники на трибунах.

28 'Віялова атака господарів поля. Зсув в центр, переклад на лівий край і на рівному місці послизнувся Шевчук.

27 'В офсайді опиняється Коста на лівому краю поля, після закидання з центрального кола.

26 'Знову "червоно-білі" намагаються зіграти по позиціях на чужій половині і вплутуються в боротьбу.

25 'Між тим обурюється Валерій Карпін на кромці поля. "Шахтар" ввів м'яч з-за бокової. Інсаурральде спробував дальньою занедбаністю знайти Еменіке, того накрили.

24 'Коста на газоні, Тимофєєв отримує попередження за фол в центрі поля.

23 'Шевчук на Фреда і втрата. Спроба підвищити темп, яку перериває Кучер. Щодо невисокий темп.

22 'Триває позиційна атака у господарів. Хурадо знову намагався загострити, але його зустріли і посадили за правилами.

21 'Стандарт у москвичів. М'яч на лівому краю поля. Подача на 11-метрову, де Інсаурральде не зміг створити гостроту.

20 'Хурадо спробував піти від Срна, але той підставив ногу і Хосе перевірив газон на м'якість.

19 'Коста пробиває з лівого ноги в дальній кут, точно в руки голкіперу "Спартака".

18 'Оживилися вболівальники столичного колективу. Хурадо перехопив снаряд, переклад по діагоналі на Комбарова і удар в протихід вище цілі.

17 'Невеликий пресинг з боку підопічних Карпіна змушує донеччан повернутися в оборону.

16 'Поступово господарі повертають ініціативу в матчі і намагаються діяти всіма флангами.

15 'Розіграш в центр і удар після невеликої обробки далеко повз володінь Диканя.

14 'Тимофєєв не за правилами зустрів Фреда і буде стандарт з дальньої дистанції.

13 'Невелике затишшя в моментах. Закид по флангу на Комбарова не точний. Слідом Еменіке не зумів переграти трьох.

12 'Черговий закид повз всієї оборони гостей точно в ноги Адріану, тому не вистачило простір для обігравання Андрія.

11 'Донецький колектив знову довго починає зі своєї половини. Перепас без просування на чужу половину.

10 'Чудовий пас Срна з центру поля на Адріану, той пішов від захисників і пробив в ближній кут - мимо.

9 'Макєєва взяли в коробочку і досить акуратно відтіснили від снаряда. Атака "Шахтаря" великими силами.

8 'Друга хвиля завершується нічим. Удар від воріт Диканя. Поки ще не було ударів в створ.

7 'Тайсон пройшов по центру, переклад на Срна, той завантажує в штрафну і Тимофєєв відводить загрозу.

6 'Столичний колектив продовжує мати невелику перевагу по володінню снарядом. Помилка в обороні і фол з боку Нема.

5 'Комбаров на Жано, обиграш з партнером і Тайсон намагався піти по флангу в прорив.

4 'Закид вперед на Хурадо перериває гравець оборони донецького клубу. Спроба загострити не проходить.

3 'Московський колектив намагається розвинути свій наступ. Переклад на лівий край, далі в центр - встали по позиціях гравці.

2 ' "Шахтар" починає зі своєї половини. Довгий перепас в центрі і втрата на рівному місці.

1 'Пролунав стартовий свисток. Матч розпочався!