Спартак »зіграв внічию з« Мордовія »

«Спартак» в домашньому матчі з «Мордовія» разочелся нічиєї -2: 2.

Рахунок у зустрічі 25-го туру РФПЛ був відкритий на 42-й хвилині. Гол забив футболіст гостей Сергій Самодін.

Сальваторе Бокетті розквитався з ним на 49-й хвилині.

Дев'ять хвилин потому Квінсі Промес відправив у ворота «Мордовії» ещеодін м'яч. Однак Саранцев відігралися на 62-й хвилині завдяки Євгену Луценко.

«Спартак» з 38 очками перебуває на шостому рядку в турнірній таблиці. «Мордовія» з 18 балами залишається на передостанньому, 15-му місці.

Добавмі, самарські «Крила Рад» і єкатеринбурзький «Урал» зіграли сьогодні внічию з рахунком 1: 1.