Упущена перемога ат НКЗ

Упущена перемога АТ НКЗ

У вівторок в чемпіонаті Ярославля з футболу відбувся перенесений матч. Футболісти АТ НКЗ не втримали мінімальну перевагу, пропустивши м'яч від "РІО-опт-Енергії" на 89-й хвилині.

АТ НКЗ - РІО-опт-Енергія - 1: 1 (1: 0)

Судді: Д. Григорян, А. Гладков, А. Константинов.

Голи: Н. Ремізов (10) - І. Васильєв (89).

Кращі гравці: Е. Філіппов - І. Васильєв.

Перший тайм повністю залишився за господарями поля, які перевершили суперника, як у володінні м'ячем, так і в кількості створених гольових моментів. Гра підопічним Євгена Хапаева давалася, і будь "керамічні" менш марнотратні в завершальній стадії атаки, на перерву команди могли йти при більш явної переваги в рахунку АТ НКЗ.

Єдиний забитий м'яч у першій сорокап'ятихвилинці трапився вже на 10-й хвилині і вийшов класичним: пішла розважлива діагональна передача з центральної зони на лівий край на півзахисника АТ НКЗ Микиту Ремізова, якому не склало особливих труднощів прийняти м'яч, прокинути його під зручну ногу і чарівно пробити . Цей гол випливав з ходу гри, оскільки гості повністю віддали ініціативу і лише зрідка турбували володіння АТ НКЗ. До слова, в цьому матчі місце на останньому рубежі "керамічних" зайняв номінальний захисник Євген Філіппов, який в загальному впорався зі своїми новоспеченими обов'язками.

Після перерви картина не мінялася до 65-ї хвилини, але потім господарі заспокоїлися і знизили тиск на захист "енергетиків". При цьому вони контролювали хід гри і мало що дозволяли зробити біля своїх воріт.

Коли, здавалося, що справа рухається до перемоги господарів поля, грянув грім. Гості вибухнули і провели контратаку, в результаті якої на ударній позиції опинився Ілля Васильєв - 1: 1. У цьому епізоді голкіпер господарів поля Євген Філіппов не мав шансів виручити свою команду, а всі претензії варто пред'явити обороні АТ НКЗ.