Зеніт - переміг ЦСКА і виграв суперкубок Росії по футболу онлайн-трансляція - спорт, футбол

Єдиний гол забив Маурісіо

Сезон Російської футбольної Прем'єр-ліги (РФПЛ) все ближче і ближче. За традицією, перед початком нового першості в очній зустрічі сходяться тріумфатор минулого року і володар Кубка Росії. Цього разу трофей Суперкубка розіграють ЦСКА і «Зеніт», а «МК», звичайно ж, мимо такої події не пройде: наша пряма онлайн-трансляція почнеться рівно о 19:00 за московським часом!

ВСЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ! "Зеніт" з мінімальним рахунком обіграв ЦСКА і став володарем Суперкубка Росії по футболу! Єдиний гол ще в першому таймі забив Маурісіо, а ось у "армійців" подібного героя не знайшлося.

Що ж, у нас на цьому все, вітаємо вас з початком російського сезону! До нових зустрічей, друзі!

90 + 5 'Ні, не буде! Звучить фінальний свисток!

90 + 4 `Міланом порушив правила на Шатов і буде штрафний.

90 + 3 `В атаці" Зеніт ", але до удару справа не доходить.

90` Основний час позаду! Чотири хвилини додано до матчу за Суперкубок.

87` Забавно, але вийшов на заміну Страндберг вже завдав ударів головою стільки ж, скільки височенний Траоре. По одному: тільки що Карлос вистрибнув вище за всіх у штрафному "Зеніта".

85` Про як. Смольников прогледів підключення Щенникова і той в один дотик пробив - повз ворота, але було дуже небезпечно!

84` Кержаков з дриблінгом намагався увірватися в штрафну, але підкат Вернблума є більш крутим.

80` І ще одна заміна: Джорджевіч замість Юсупова.

79` Траоре поступився місцем на полі для Страндберг.

77` Лодигін отримав жовту картку за затягування часу. Щось рано.

75` Міланом замінив Іонова.

72` Траоре на довгому кроці пішов від Нету і пробив в ближній кут - мимо.

69` ЦСКА став виглядати трохи активніше з виходом Головіна.

66` Жирков і Кержаков вийшли на поле замість Кокоріна і Дзюби. З поверненням, Саша!

63` Дзюба увійшов в штрафну по лівому краю, пробив в дальній кут низом - Акінфєєв спокійно забрав м'яч.

60` Ой, точно, Карасьов ж на поле. Зовсім забули про нього. Чотири жовті картки: Натхо, Шатов, Вернблум і Маурісіо.

58` Шатов відпасував на Гарая, а той замість удару послав м'яч у невідомому напрямку

57` Знову воріт Акінфєєва погрожував Крішіто, і знову його удар заблокували. Кутовий буде.

54` Юсупов і Кокорін не зрозуміли один одного і атака синьо-біло-блакитних захлинулася.

53` Як і раніше м'ячем впевнено володіє "Зеніт". 67% ігрового часу!

49` Крішіто виявився на позиції крайнього форварда і моно пробив 0 захисник заблокував цей постріл.

Перерва! Звучить свисток і команди вирушають на перерву. Не самий куражно футбол, скажімо прямо, але один гол ми все-таки побачили. "Зеніт" завдяки відмінним діям Маурісіо реалізував свою перевагу у володінні м'ячем, а у ЦСКА нічого путнього ми не побачили. Невже відсутність Муси так сильно позначається на "армійців"?

Дізнаємося скоро: відпочиваємо 15 хвилин і повертаємося на свої місця!

45 + 1 'Траоре ледь не втік один на один з Лодигіним, але Гарсія зміг наздогнати його і вибити м'яч на кутовий! А корнер ні до чого особливому не привів.

45` Одну хвилину додав арбітр.

44` Кокорін впав після контакту з Березуцьким і отримав жовту картку за симуляцію.

40` Подача Натхо, Траоре відмінно пробив головою - але Лодигін чекав такого розвитку подій!

38` На Траоре порушили правила і буде небезпечний штрафний біля воріт "Зеніта".

35` Дзюба нагадав Вернблум, що крім шведа на поле теж є потужні хлопці - дуже жорстко його відштовхнув.

32` Рідкісна атака ЦСКА закінчилася навісом Іонова на Траоре, але височенний івуарієць не зміг дотягнутися до пасу.

29` Маурісіо подав кутовий, Гарсія увірвався в штрафну і пробив головою - після серії рикошетів Траоре вибив м'яч куди подалі!

26` Поле заволокло димом, фанати почали буянити. Російський футбол повернувся

23` Варто сказати про відсутність загроз - гол! "Зеніт"! Почалося все з рейду Кокоріна, після якого послідував щільний удар Маурісіо. Акінфєєв впорався, але на правому фланзі м'яч підібрав Юсупов, прострілив вздовж воріт - все той же Маурісіо був перший на дальній штанзі і відкрив рахунок! 1: 0!

19` Швидкості відверто невисокі зараз в матчі. Команди часто фолят, а до реальних загроз справа зовсім не доходить.

16` Дзюба відчайдушно воював в чужій штрафній і ледь не проштовхнув м'яч на Кокоріна.

13` Траоре підтримав свого одноклубника і порушив правила на Крішіто.

10` Перша жовта картка в матчі, її удостоївся Зоран Тошич.

9` На перших хвилинах більше м'ячем володіють пітерці. Грають в основному низом, через дальній пас не діють.

7` Ух! Після подачі зі штрафного Гарсія ледь не дотягнувся до пасу, але Акніфеев виявився на мить спритніше!

5` Вернблум за традицією не став церемонитися з тим, хто опинився в його володіннях в центрі поля і зніс Хаві Гарсію.

3` Грають в основному Акінфєєв і Лодигін. Виносять м'яч по черзі від воріт до воріт.

1` ЦСКА розвів м'яч у центрі поля, понеслась!

0` За традицією, починаємо зі стартових складів:

ЦСКА: Акінфєєв, М. Фернандес, А. Березуцький, Ігнашевич, Щенніков, Вернблум, Б. Натхо, Єременко, Тошич, Іонов, Л. Траоре.

"Зеніт": Лодигін, Крішіто, Нету, Гарай, Смольников, Х. Гарсія, Маурісіо, Кокорін, Шатов, Юсупов, Дзюба.

0` Здрастуйте-здрасти, пані та панове, великі і маленькі любителі футболу! Раді вітати вас на відкритті російського сезону! Ось-ось гравці ЦСКА і "Зеніту" вийдуть на зелений газон, ну а ми, мабуть, почнемо прямо зараз!

Ці команди об'єднує те, що в трансферне вікно лідери обох колективів покинули їх. Халк поїхав за золотими горами в Китай, а Ахмед Муса не встояв перед спокусою спробувати свої сили в стані чемпіонів Англії - «Лестера».

Зате Ласіна Траоре, який прийшов на зміну Мусі, відразу ж почав забивати і вже горить бажанням відзначитися в першому офіційному матчі. Синьо-біло-блакитні обійшлися без гучних придбань, але і в їх складі буде на кого подивитися: по-перше, в справу повернувся Олександр Кержаков, а по-друге, керувати «Зенітом» буде новий тренер - Мірча Луческу.

Хто ж виявиться сьогодні сильніше? Чи допоможе рідна Москва «армійцям» і заб'є Траоре? Або точніше виявиться Кержаков і принесе команді з берегів Неви новий трофей? Відповіді на ці та багато інших питань ми дізнаємося вже зовсім скоро: наша пряма онлайн-трансляція почнеться разом зі стартовим свистком арбітра, тобто рівно о 19:00 за московським часом!