Црвена зірка »

Помилка відправлена. Дякуємо!

Важким очікується друга протистояння з «Црвеною Зіркою» для павлодарцев, хоча і перше було таким, але, як очікувалося, на виїзді вони діють краще, а це вселяло оптимізм.

Дімітар Дімітров експериментувати не став, випустивши на поле той же склад, що і в першій грі команд. Початок був бойовим, ініціативу гості не віддавали, але пропустили від Мітчелла Дональда на десятій хвилині. Відразу ж кинулися вперед відіграватися, але в атаці явно не все ладилося. Хоча і не сильно, але потихеньку «Црвена Звезда» прибирала ініціативу на поле, павлодарцев билися, але не все виходило, активний був Стефан Живкович, саме з його флангу йшли основні загрози воротам Філіпа Манойловічем. Гості показували непоганий футбол, бажання було видно, десь не щастило, але звинуватити в чомусь було важко.

Перерва в цілому особливо нічого не вніс до дії команд, як і раніше, була приблизно рівна гра, в якій павлодарцев все-таки трохи поступалися у класі, але намагалися компенсувати це великим бажанням. Не було у гостей приреченого настрою, та й своєрідні лідери знайшлися, що теж не могло не радувати. Тільки рахунок був на табло на користь суперника, а забити не вдавалося, а спроб було дуже багато, не знайшлося забивного в складі «Іртиша», ось і вийшло ураження, які не ганебне, а вельми гідне, могли і пройти далі, десь просто не вийшло окремі моменти.

За підсумками двох матчів далі йде «Црвена Звезда», яка перемогла з загальним рахунком 3: 1.