Крила рад та волга зіграли внічию - 2 + 2

Олександр Павленко та Андрій Каряка стали головними героями волзького дербі "Крилья Совєтов" - "Волга", в якому команди поділили очки.

Програму 14-го туру РФПЛ відкривало волзьке дербі між «Крилами Рад» і «Волгою». Самарські вболівальники серйозно поставилися до протистояння, буквально з перших же хвилин зустрічі зарядивши кричалку «Ми господарі Поволжя!». З огляду на той факт, що Самарцев жодного разу не покидали елітний російський дивізіон, їх фанати мали право на таке вираження емоцій. Інша справа, що статистика ігор «Крил Рад» і «Волги» говорить про перевагу ніжегородцев. Ось і в поточному чемпіонаті команда Калитвинцева після 13 турів замикала першу вісімку, а підопічні Циганкова йшли на 12-й позиції. До речі, минулого уїк-енд «Волзі» вдалося обіграти найуспішніший клуб Поволжя «Рубін» і обійти його в таблиці ... «Крила», втім, також тиждень назад набрали 3 очки, здобувши вольову вікторію в Ростові. За підсумками ігор 13-го туру можна було зробити висновок, що до очного протистояння волзькі колективи підійшли в кращому для

Росія - Прем'єр-Ліга. 14-й тур

Крила порад
Самара

Волга
Нижній Новгород

1: 0 - Кабальєро - 10. 1: 1 - Бібілов - 29. 2: 1 - Павленко - 56. 2: 2 - Даниленко - 75

Юрій Калитвинцев за той недовгий час, що працює в російському чемпіонаті, продемонстрував вміння підлаштовувати свою команду під конкретного суперника. Наприклад, в залежності від того, як опонент діє в обороні, підбирається форвард. Якщо проти «Рубіна» з перших хвилин грав Даниленко. причому успішно, то в Самарі місце в основі було довірено Келвину Мулумбу. Це, звичайно, приватність, але досить помітна. Мабуть, Калитвинцев поряд зі Станіславом Черчесовим краще за всіх в нашому чемпіонаті використовує очевидні слабкості суперників. Інша справа, що це не завжди призводить до досягнення бажаного результату. Але тут вже варто вести мову про персоналії ...

Наставник «Крил Рад» Олександр Циганков в останніх матчах все більше і більше став довіряти Олександру Павленко. Креативний хавбек, поблукати по Прем'єр-Лізі, отримав черговий шанс в Самарі. І не дарма Циганков в нього повірив: в матчі з «Волгою» футболіст, який залучався навіть в російську збірну, продемонстрував, що не весь порох відволожився в його порохівницях. У дебюті звітної зустрічі в ході затяжної атаки господарів Павленко зумів вислизнути від Колодіна і Леандро. пробив в напрямку дальнього кута, і м'яч, зачепивши Парейко. прилетів прямо до Кабальєро. Парагваєць головою проштовхнув м'яч у ворота.

У перші півгодини матчу господарі грали сильніше і створювали моменти із завидною регулярністю. Драгун бив з "другого поверху", Кабальєро - з дальньої дистанції. «Волга» навіть і не думала турбувати Веремко і оборону Самарцев. Бути може, такою була план ніжегородцев - заспокоїти суперника і взяти його тепленьким. В якійсь мірі ця задумка, якщо вона мала місце бути,

"Крила порад". Веремко - 5,5, Драгун - 6,5 (Корніленко - б / о), Надсон - 5,5, Амісулашвілі - 5,5, Форбс - 6,0, Цаллагов - 5,5, Горо - 6,5, Аджінджал - 6,5 (Єлісєєв - б / о), Немов - 5,5, Павленко - 7,5 (Семшов - б / о), Кабальєро - 7,0.

«Волга». Парейко - 6,0, Родич - 5,5, Колодін - 5,5, Ковальчик - 5,5, Леандро - 5,5, Бібілов - 6,5 (Шелтон - б / о), Алдонін - 5,5, Каряка - 7,5. Путіло - 6,0, Концедалов - 5,5, Мукенді - 6,0 (Даниленко - 7,0).

спрацювала. На 29-й хвилині Каряка приголомшливою передачею залишив не при справах абсолютно всіх захисників «Крил», і Бібілов. вискочивши до воріт, пробив під опорну Веремко. Перша ж якісна атака гостей - і відразу ж такий успіх!

У таких ситуаціях прийнято говорити, що гол не витікав із логіки гри. Так воно і було, але позначився рівень майстерності Каряки. Часом одна передача здатна вирішити долю матчу, а то й цілого турніру. Господарів пропущений м'яч не приголомшив, і вони ще в першому таймі прагнули повернути собі перевагу. Павленко знову був у центрі уваги і міг вивести самарцев вперед, але його удару забракло влучності.

Активність півзахисника даром не пропала: на старті другого тайму «Крила» розіграли естетську комбінацію, яка призвела до другого голу. Аджінджал зробив передачу з флангу в штрафну, Драгун дотепно пропустив «круглого», а Павленко, ефектно обігравши Концедалова і Ковальчика. забив красивий м'яч! Таке творіння обов'язково потрапить в хіт-парад кращих голів за підсумками туру!

А адже ще до 56-ї хвилини господарі могли вийти вперед. Кабальєро на дриблінгу розкидав трьох суперників, вибрався на ударну позицію, але потрапив у все того ж Павленко ... Незабаром рівно такий же момент створив Драгун, але тут вже чудово зіграв Парейко, відбивши м'яч у кидку.

«Волга» і в другому таймі виглядала не кращим чином, включалася лише часом. Однак знову зуміла відновити баланс на табло. Опорні хавбеки самарцев надали занадто багато свободи Каряка, і колишній лідер «Крил» вдруге у грі видав результативну передачу. На цей раз він вивів один на один Даниленко. який тільки-тільки з'явився на полі. Удар в ближній кут - 2: 2. Останні 15 хвилин зустрічі пройшли на зустрічних курсах. Не сказати, що було вже дуже багато моментів, але команди намагалися вирвати перемогу. Все-таки ближче до успіху були господарі: вже в компенсований час після знижки Єлісєєва Семшов влучив у поперечину ... У підсумку забійна нічия, волзьке дербі вдалося!