Мінчани на краю прірви

У Мінську пройшов третій матч 1/4 фіналу Західної конференції між «Динамо» і «Локомотивом»: гості здобули перемогу з рахунком 5: 1, легіонери залізничників ще в першому періоді зняли майже всі питання про переможця, Брендон Козунь набрав чотири очки. Ярославці повели в серії 3-0.

Команди переїхали до Мінська за рахунку 2-0 в серії на користь «Локомотива». У першій грі суперники два періоди придивлялися один до одного, тринькали моменти, а в заключному відрізку ярославці закинули на одну шайбу більше, ніж «Динамо» - 2: 1. Позавчора вийшла менш запекла зустріч. «Локомотив» відкрив рахунок вже в першому періоді, а в другому відрізку в ворота Бена Скрівенса і Кевіна Лаланда влетіло чотири шайби, і результат матчу став зрозумілим. У тій грі Андрій Локтіонов зумів оформити дубль в меншості. А зустріч закінчилася з рахунком 7: 2 на користь господарів.

Три зміни в складі «Динамо»

Головний тренер «Локомотива» Олексій Кудашев не став робити змін в складі, який приніс залізничникам дві перемоги. Місце в воротах зайняв Олексій Муригін. а в заявку потрапили 8 захисників та 12 нападаючих.

Наставник «зубрів» Крейг Вудкрофт зважився на зміни. Вперше в цій серії з'явилися Артем Волков. Артур Гаврус і Олександр Китаро. Микита Комаров отримав два матчі дискваліфікації за удар Артема Іллєнко в минулому матчі, а також гру пропускали Фредрік Петтерссон і Аарон Палушай.

Три шайби в першому періоді і третя перемога «Локомотива»

Динамо (Мінськ) - Локомотив (Ярославль) 1 - 5 (0: 3 0: 1 1: 1)

Мінчани почали агресивно і замкнули «Локомотив» в його зоні. Залізничникам навіть довелося прокинув, щоб перевести дух. Однак вже через п'ять хвилин картина на льоду змінилася. Ярославці захопили ініціативу, заробили більшість і розкреслили відмінну комбінацію, яку кидком вже в порожні ворота завершив Стаффан Кронвалла. У тому моменті Бен Скрівенс вже був відіграний. У мінчан знову виникли проблеми з пресингом «Локомотива». «Динамо» насилу виходило зі своєї зони, а також безтурботно відносилося до своїх нечисленних моментів. Під кінець відрізка нападники гостей вийшли «два в одного», Скрівенс врятував свою команду, але на добиванні відмінно зіграв Якуб Накладал. На останній хвилині періоду Максим Тальбо в більшості збільшив перевагу «Локомотива» - 3: 0 після стартової двадцятихвилинки.

У другому періоді на перший план вийшла гра голкіпера Ярославцев Муригіна. Мінчани володіли перевагою і завдали по воротах залізничників 18 кидків. Такому кількості атак посприяли видалення в складі «Локомотива». Гості заробили 10 штрафних хвилин. В результаті Муригін не пропустив, а команді Кудашова вдалося розвинути успіх. Олександр Полунін втік в контратаку, витончено переграв Скрівенса і забив четвертий гол Ярославцев. У «Динамо» найреальніший шанс розмочити рахунок був після кидка Олександра Кулакова. коли шайба влучила в поперечину.

Гуськов: «У мінчан близько 48 годин, щоб придумати, чим здивувати« Локомотив »

- Мінчани почали дуже активно - вийшли на гру з «гарячою головою». Вони хотіли реабілітуватися перед своїми вболівальниками, намагалися швидше забити, але це не завжди дає результат. Як показав перший період - нахрапом «Локомотив» в цій серії не взяти. Команда Кудашова спокійно перечекав стартовий натиск господарів, захопила ініціативу і відкрила рахунок.

У другому періоді блискуче зіграв Олексій Муригін. Минулий плей-офф дав необхідний досвід не тільки тренерському штабу «Локомотива» - про що я вже говорив, але і воротарю. Я думаю, що Муригін інакше себе готував психологічно до цього розіграшу Гагаріна, він врахував всі помилки. Невдалий виступ в минулому плей-офф наклало позитивний відбиток на всіх гравців «Локомотива», в тому числі, і на голкіпера. Поки Муригін виглядає впевнено і це відбивається на результаті.

Чому Вудкрофт не змінив Скрівенса? Дуже складно говорити про те, чому тренер не зробив той чи інший крок. Часом, дії наставника виглядають нелогічно, але у нього свій погляд. Швидше за все, Вудкрофт вважає Скрівенса воротарем номер один у своїй команді. Чи змінить він свою думку чи ні, ми дізнаємося післязавтра. Якщо в воротах «Динамо» знову з'явиться Скрівенс, то мої слова про те, що саме він перший голкіпер в команді - підтвердяться.

Післязавтра матч для мінчан - соломинка, за яку можна зачепитися. У головного тренера Вудкрофта є близько 48 годин, щоб придумати, чим здивувати «Локомотив», розробити нову стратегію. Можливо, «Динамо» варто вибрати вичікувальну тактику, зіграти на контратаках. Я думаю, що перед серією мінчани робили ставку на свою атаку, але «Локомотив» відмінно діє в обороні, пристойно виглядає воротар. У «Динамо» не виходить грати з Ярославцев в силовий і атакуючий хокей.

Я не думаю, що Кудашев в наступному матчі поміняє склад, який приніс команді три перемоги. Тобто ми навряд чи побачимо гравців, які поки не з'являлися на льоду в цьому плей-офф. Розслаблятися «Локомотиву» ще рано, думаю, це розуміє тренерський штаб. Якщо і будуть у залізничників заміни в складі, то, швидше за все, вони будуть пов'язані з травмами.

Вудкрофт: «Динамо» на краю прірви »

Олексій Кудашев, головний тренер ХК «Локомотив»:

- Гарна атмосфера на арені. Була чудова підтримка уболівальників, тому гра вийшла нервовою, були масові видалення. Але ми виграли цю гру і готуємося далі.

Крейг Вудкрофт, головний тренер ХК «Динамо:

- В першу чергу вітаю Олексія і його команду з перемогою. Що я можу сказати? Ми на краю прірви. Те, як ми граємо зараз - цього не достатньо для плей-офф. Сьогодні «Локомотив» виграв за рахунок гри в нерівних складах. Суперник зумів здорово скористатися своїми шансами і не дозволив нам реалізувати свої. Зрештою, ми були не досить гарні. Ми не показали тієї гри, яку повинна показувати команда, яка стоїть на краю прірви. Команда показала не те, що ми намагалися побудувати весь цей рік. У грі не було тієї пристрасті і бажання, які ти повинен показати, щоб претендувати на перемогу в плей-офф. Наші гравці поки що не змогли це усвідомити або не захотіли. (Прес-служба ХК «Динамо»)